ניהול עסק המלצות ותובנות

האם לעצמאים או לבעלי עסקים קטנים לא מגיע תנאים אלמנטריים בביטוחי חיים ובחסכון לפנסיה?
1 מתוך 3 עובדים עצמאים אינו חוסך לפנסיה! ביטוח חיים וקופת גמל.
חלק גדול מהחוסכים, חוסכים רק לפנסיה ולא קופות גמל או ביטוח מנהלים!
מסתבר כי בשנים האחרונות יש ירידה דרמטית של עצמאים אשר הפסיקו את החיסכון לפנסיה או לקופת גמל כזאת או אחרת שלא לדבר על ביטוחי חיים.

כ יועץ עסקי זה ברור למה הופסקו ההפרשות לבעלי החברות או העסקים במדינת ישראל.
זה ברור כי רוב העסקים בישראל נמצאים במשבר, משבר כלכלי עמוק שסובב עסקים קטנים, עסקים קטנים ועסקים גדולים. יש עסקים שלא יכולים להרשות לעצמם לפגוע בתזרים השלישי והעונש המידי הוא בפגיעה רצינית בזכותם הסוציאליות מול הזכויות המשולמות לשאר העובדים בעסק ובחברה (נכון כמי שנותן ייעוץ עסקי אני גם מכיר מקרים בו הניכויים בגין פנסיה, קופות גמל, ביטוחי חיים עבור העובדים השכירים גם הם לא משולמים)

למה לבחור בנו

למעשה הבעלים של העסק פוגע בעצמו כאשר הוא לא מפריש את הניכויים האלה (בטח בעבור העובדים) ובטח שגם עבורו, ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, קופת גמל ופנסיה זה חלק אדיר מבחינת בעל העסק בנושא של בטחון למקרה אם? וכאשר? לא לעולם חוסן, ובגלל מצב כלכלי "רע" אנשים מאבדים יותר ויותר את הביטחון שלהם בכול מה שקשור לביטוח אישי, ביטוח בריאותי, פנסיה לעת זקנה (למרות שהרבה ממנה לא נשאר) ואבדן כושר עבודה.

כמי שעושה ליווי עסקי אני חושב שהפגיעה הזאת כתוצאה מהתנהלות של העסק, ואולי ניהול לא נכון, או מסגרת פעילות לא נכונה ולא מנוהלת נכון לא שווה את המאמץ מצד הבעלים של העסק או מנכ"ל החברה המשלם את משכורות עובדיו והתנאים הסוציאליים כאשר הוא פוסח על התנאים האישיים שלו! מה הטעם להמשיך ולנהל עסק כאשר מראש אתה יודע שאתה לא עושה שום דבר לתיקון המצב ועוד חוסך מעצמך את התנאים האלמנטריים היכולים להבטיח הזדקנות סבירה.

כן, היום אנו חושבים על ההיום ועל העכשיו, ומקווים כי יהיה טוב, טוב לא יקפוץ כך סתם בשביל לעשות טוב אנו נדרשים לעשות פעולות כאלה ואחרות.

חשבו על זה

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן