ניהול עסק המלצות ותובנות

האם לעצמאים או לבעלי עסקים קטנים לא מגיע תנאים אלמנטריים בביטוחי חיים ובחסכון לפנסיה?
1 מתוך 3 עובדים עצמאים אינו חוסך לפנסיה! ביטוח חיים וקופת גמל.
חלק גדול מהחוסכים, חוסכים רק לפנסיה ולא קופות גמל או ביטוח מנהלים!
מסתבר כי בשנים האחרונות יש ירידה דרמטית של עצמאים אשר הפסיקו את החיסכון לפנסיה או לקופת גמל כזאת או אחרת שלא לדבר על ביטוחי חיים.

כ יועץ עסקי זה ברור למה הופסקו ההפרשות לבעלי החברות או העסקים במדינת ישראל.
זה ברור כי רוב העסקים בישראל נמצאים במשבר, משבר כלכלי עמוק שסובב עסקים קטנים, עסקים קטנים ועסקים גדולים. יש עסקים שלא יכולים להרשות לעצמם לפגוע בתזרים השלישי והעונש המידי הוא בפגיעה רצינית בזכותם הסוציאליות מול הזכויות המשולמות לשאר העובדים בעסק ובחברה (נכון כמי שנותן ייעוץ עסקי אני גם מכיר מקרים בו הניכויים בגין פנסיה, קופות גמל, ביטוחי חיים עבור העובדים השכירים גם הם לא משולמים)

למה לבחור בנו

למעשה הבעלים של העסק פוגע בעצמו כאשר הוא לא מפריש את הניכויים האלה (בטח בעבור העובדים) ובטח שגם עבורו, ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, קופת גמל ופנסיה זה חלק אדיר מבחינת בעל העסק בנושא של בטחון למקרה אם? וכאשר? לא לעולם חוסן, ובגלל מצב כלכלי "רע" אנשים מאבדים יותר ויותר את הביטחון שלהם בכול מה שקשור לביטוח אישי, ביטוח בריאותי, פנסיה לעת זקנה (למרות שהרבה ממנה לא נשאר) ואבדן כושר עבודה.

כמי שעושה ליווי עסקי אני חושב שהפגיעה הזאת כתוצאה מהתנהלות של העסק, ואולי ניהול לא נכון, או מסגרת פעילות לא נכונה ולא מנוהלת נכון לא שווה את המאמץ מצד הבעלים של העסק או מנכ"ל החברה המשלם את משכורות עובדיו והתנאים הסוציאליים כאשר הוא פוסח על התנאים האישיים שלו! מה הטעם להמשיך ולנהל עסק כאשר מראש אתה יודע שאתה לא עושה שום דבר לתיקון המצב ועוד חוסך מעצמך את התנאים האלמנטריים היכולים להבטיח הזדקנות סבירה.

כן, היום אנו חושבים על ההיום ועל העכשיו, ומקווים כי יהיה טוב, טוב לא יקפוץ כך סתם בשביל לעשות טוב אנו נדרשים לעשות פעולות כאלה ואחרות.

חשבו על זה

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן