ניהול עסק המלצות ותובנות

האם לעצמאים או לבעלי עסקים קטנים לא מגיע תנאים אלמנטריים בביטוחי חיים ובחסכון לפנסיה?
1 מתוך 3 עובדים עצמאים אינו חוסך לפנסיה! ביטוח חיים וקופת גמל.
חלק גדול מהחוסכים, חוסכים רק לפנסיה ולא קופות גמל או ביטוח מנהלים!
מסתבר כי בשנים האחרונות יש ירידה דרמטית של עצמאים אשר הפסיקו את החיסכון לפנסיה או לקופת גמל כזאת או אחרת שלא לדבר על ביטוחי חיים.

כ יועץ עסקי זה ברור למה הופסקו ההפרשות לבעלי החברות או העסקים במדינת ישראל.
זה ברור כי רוב העסקים בישראל נמצאים במשבר, משבר כלכלי עמוק שסובב עסקים קטנים, עסקים קטנים ועסקים גדולים. יש עסקים שלא יכולים להרשות לעצמם לפגוע בתזרים השלישי והעונש המידי הוא בפגיעה רצינית בזכותם הסוציאליות מול הזכויות המשולמות לשאר העובדים בעסק ובחברה (נכון כמי שנותן ייעוץ עסקי אני גם מכיר מקרים בו הניכויים בגין פנסיה, קופות גמל, ביטוחי חיים עבור העובדים השכירים גם הם לא משולמים)

למה לבחור בנו

למעשה הבעלים של העסק פוגע בעצמו כאשר הוא לא מפריש את הניכויים האלה (בטח בעבור העובדים) ובטח שגם עבורו, ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, קופת גמל ופנסיה זה חלק אדיר מבחינת בעל העסק בנושא של בטחון למקרה אם? וכאשר? לא לעולם חוסן, ובגלל מצב כלכלי "רע" אנשים מאבדים יותר ויותר את הביטחון שלהם בכול מה שקשור לביטוח אישי, ביטוח בריאותי, פנסיה לעת זקנה (למרות שהרבה ממנה לא נשאר) ואבדן כושר עבודה.

כמי שעושה ליווי עסקי אני חושב שהפגיעה הזאת כתוצאה מהתנהלות של העסק, ואולי ניהול לא נכון, או מסגרת פעילות לא נכונה ולא מנוהלת נכון לא שווה את המאמץ מצד הבעלים של העסק או מנכ"ל החברה המשלם את משכורות עובדיו והתנאים הסוציאליים כאשר הוא פוסח על התנאים האישיים שלו! מה הטעם להמשיך ולנהל עסק כאשר מראש אתה יודע שאתה לא עושה שום דבר לתיקון המצב ועוד חוסך מעצמך את התנאים האלמנטריים היכולים להבטיח הזדקנות סבירה.

כן, היום אנו חושבים על ההיום ועל העכשיו, ומקווים כי יהיה טוב, טוב לא יקפוץ כך סתם בשביל לעשות טוב אנו נדרשים לעשות פעולות כאלה ואחרות.

חשבו על זה

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

חגי תשרי
יועץ כלכלי

התייעלות עסקית בתקופת החגים

התייעלות עסקית בתקופת החגים   בספטמבר 2021 תחול עונת החגים ועל פי כן יהיו כ-13 ימי עבודה זמינים. מדובר על כ-17 ימים בהם לא תתרחש

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן