ניהול נכון של עסקים

האם אתה פסימי או אופטימי

האם אתה פסימי לגבי העסק/החברה שלך או אתה אופטימי.

 כ יועץ עסקי חלק מהבעיות המקשות עוד יותר על בעלי עסקים שהם נהפכים להיות פסימיים, מה שאומר שמאחר והם כבר רגילים לעסק או החברה שלהם, מכירים את ההתנהלות שלהם, ולפעמים אפילו נמאס להם מהרטוריקה של העסק שלהם הם נהפכים להיות פסימיים ואין כוח בעולם שיזיז אותם מהחשיבה הפסימית שלהם!

 כמי שנותן ייעוץ עסקי אני די יכול להבין בעלי עסקים וחברות המתמודדים יום יום עם בעיות כאלה ואחרות ותוך כדי כך אינם רואים או מוצאים פתרון אשר יוכל להוציא את עצמם הם מהמצב בו הם נמצאים.

 הדבר הכי גרוע לעסק הוא "תרדמה" "תרדמה" של בעל העסק שמרוב דברים היושבים על ראשו או נתפסים לגופו ויוצרים משקל כבד המונע ממנו ללכת קדימה ורק להתעסק בכול המטען הכבד שמונח עליו. למעשה זו הרעה החולה של העסק ומכאן הדרך להתדרדר היא גבוהה.

 בעיות אקוטיות וקרדינליות כבר לא משפיעים על בעל העסק, יצירתיות זה לא משהו שהוא חושב עליו, תיקון המעוות אם בכלל כבר לא מענינו וכול תשומת ליבו מופנות לכיבוי שריפות הנדלקות אחת אחר השנייה.

 בעלי עסקים פועלים בצורה אמוציונלית, הם מחוברים לעסק שלהם ברמה האישית, הם יודעים כי מטרת העסק הוא לעשות כסף אך בתוך תוכם למרות שהעסק מפסיד חשבונאית ואולי תזרימית הם עדיין משתמשים באותם כלים מיושנים בכדי להחזיק את העסק, קשה להם לקבל במצבם הנוכחי שינוי מהותי שצריך לעשות בעסק או בחברה ומכאן העסק או החברה הם ששולטים בבעלים ולא ההפך.

 נכון! צריך הרבה מאד תעצומות נפש על מנת להניע גלגלים בעסק בדרך אחרת, לפתוח מסלולים שונים, להחליף חלקים ישנים, לחשוב בצורה שונה והכי חשוב לקבל עזרה חיצונית בדמות ייעוץ או ליווי עסקי על מנת שזה האחרון יוציא את העסק מתרדמתו, הוא זה שיפיח רוח חדשה בעסק ויקח את הניהול ביחד עם הבעלים לכוון שונה, אחר, כפי שדורשת התקופה ויותר נכון העסק עצמו.

מדריך לפתיחת עסק

 הפסימיות של בעלי העסקים הרואית את ארבעת אמות העסק שלהם או החברה אותם הם מנהלים הם המכה הקשה ביותר לעסק, יותר מזה אני בטוח כי בעל עסק אשר יתבקש לייעץ לבעל עסק שונה או אחר יעשה זאת טוב כפליים ממה שיוכל ליישם בעצמו ובעסקו שלו! כך זה בחיים, "הגמל לא יכול לראות את הדבשת שלו"

 בעלי עסקים או כאלה שרוצים לפתוח עסקים או להקים מיזמים חייבים לקבל ייעוץ עסקי שיפתור ויפרום להם את הקשרים המסובכים. 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן