ניהול נכון של עסקים

האם אתה פסימי או אופטימי

האם אתה פסימי לגבי העסק/החברה שלך או אתה אופטימי.

 כ יועץ עסקי חלק מהבעיות המקשות עוד יותר על בעלי עסקים שהם נהפכים להיות פסימיים, מה שאומר שמאחר והם כבר רגילים לעסק או החברה שלהם, מכירים את ההתנהלות שלהם, ולפעמים אפילו נמאס להם מהרטוריקה של העסק שלהם הם נהפכים להיות פסימיים ואין כוח בעולם שיזיז אותם מהחשיבה הפסימית שלהם!

 כמי שנותן ייעוץ עסקי אני די יכול להבין בעלי עסקים וחברות המתמודדים יום יום עם בעיות כאלה ואחרות ותוך כדי כך אינם רואים או מוצאים פתרון אשר יוכל להוציא את עצמם הם מהמצב בו הם נמצאים.

 הדבר הכי גרוע לעסק הוא "תרדמה" "תרדמה" של בעל העסק שמרוב דברים היושבים על ראשו או נתפסים לגופו ויוצרים משקל כבד המונע ממנו ללכת קדימה ורק להתעסק בכול המטען הכבד שמונח עליו. למעשה זו הרעה החולה של העסק ומכאן הדרך להתדרדר היא גבוהה.

 בעיות אקוטיות וקרדינליות כבר לא משפיעים על בעל העסק, יצירתיות זה לא משהו שהוא חושב עליו, תיקון המעוות אם בכלל כבר לא מענינו וכול תשומת ליבו מופנות לכיבוי שריפות הנדלקות אחת אחר השנייה.

 בעלי עסקים פועלים בצורה אמוציונלית, הם מחוברים לעסק שלהם ברמה האישית, הם יודעים כי מטרת העסק הוא לעשות כסף אך בתוך תוכם למרות שהעסק מפסיד חשבונאית ואולי תזרימית הם עדיין משתמשים באותם כלים מיושנים בכדי להחזיק את העסק, קשה להם לקבל במצבם הנוכחי שינוי מהותי שצריך לעשות בעסק או בחברה ומכאן העסק או החברה הם ששולטים בבעלים ולא ההפך.

 נכון! צריך הרבה מאד תעצומות נפש על מנת להניע גלגלים בעסק בדרך אחרת, לפתוח מסלולים שונים, להחליף חלקים ישנים, לחשוב בצורה שונה והכי חשוב לקבל עזרה חיצונית בדמות ייעוץ או ליווי עסקי על מנת שזה האחרון יוציא את העסק מתרדמתו, הוא זה שיפיח רוח חדשה בעסק ויקח את הניהול ביחד עם הבעלים לכוון שונה, אחר, כפי שדורשת התקופה ויותר נכון העסק עצמו.

מדריך לפתיחת עסק

 הפסימיות של בעלי העסקים הרואית את ארבעת אמות העסק שלהם או החברה אותם הם מנהלים הם המכה הקשה ביותר לעסק, יותר מזה אני בטוח כי בעל עסק אשר יתבקש לייעץ לבעל עסק שונה או אחר יעשה זאת טוב כפליים ממה שיוכל ליישם בעצמו ובעסקו שלו! כך זה בחיים, "הגמל לא יכול לראות את הדבשת שלו"

 בעלי עסקים או כאלה שרוצים לפתוח עסקים או להקים מיזמים חייבים לקבל ייעוץ עסקי שיפתור ויפרום להם את הקשרים המסובכים. 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן