אתם לא צריכים הלוואות אתם חייבים ניהול

אתם לא צריכים הלוואות אתם חייבים ניהול

סיוע לעסקים קטנים, עסקים קטנים, לעסקים קטנים ובינוניים שלא מלווים ע"י יועצים עסקיים או יועצי שיווק..הפתרון שהם רואים למען הצלת עסקהם מוגדר כהלואה ואו ליסינג…חברות מימון רבות, בינהם בנקים, גופים חוץ בנקאים ושרלטנים פרטיים מציעים היום בראש גלי בעיתונות, ברדיו, באינטרנו ובכול כלי פרסומי אחר מתן הלואות לעסקים קטנים חלקם מול צקים של לקוחות, חלקם מול ערבויות אישיות של הבעלים, וחלקם ע"י שיעבודים של דירות ובתים…עסקים קטנים שהחשיבה שלהם בעשייה ולא בניהול ובמימון התקים בולעים את ההצאות המוצעות להם כמו לחמניות טריות מבלי לעצור ולעשות רגע של חשיבה ויעוץ האם הלואות אלה בכלל כדאיות לעסק…מסקר שנערך לאחרונה התברר כי 68% מהעסקים הקטנים מבצעים הלואות ממקורות שונים בשביל לכסות את תזרים המזומנים ולהזרים הון חוזר לעסק…עסקים קטנים בזמן לחץ כספי המופעל ע"י העסק לא מפנימים או חושבים בצורה הגיונית ועסקית שההלואות האלה הם לתקופה קצרה בלבד ולא לאורך זמן…עסקים מחוייבים להיות אחרעים כלפי העסק שלהם, העובדים שלהם, והמשפחות שלהם…ולכן המלצה חמה שלי..או שתגשו למטי ששם תקבלו עזרה ותמיכה עסקית….לא הלואה? ואו שתפנו ליועץ עסקי מטאור שידע לקחת את העסק שלכם ויחד אתכם להוציא ממנו את הרוחים שאפשר להוציא….חשבו על המלצה זאת-דורון עמית

doron@doronamit.co.il

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן