נבואה בעסקים כשלון מראש

נבואה בעסקים כשלון מראש

והשאלה הנשאלת לכול בעלי העסקים, החברות, מנהלי התיקים, החברות הגדולות, המוסדיים, קרנות ההשקעה, קרנות המימון, כול השוק העסקי והכלכלי…הנה עברה לה חצי שנה "גרועה" למרבית העסקים במשק…ושוב מתחילה חצי שנה חדשה…דהינו חצי השנה הסוגרת את שנת הכספים 20012..אז מה יהיה. האם יהיה טוב או יהיה רע? האם  ללכת על פי סטטיסטיקות של העבר או לנסות ולהבין את המצב העכשוי….אז בואו ביחד נראה מה יש לנו…בסביבה המדינית סביבנו יש לנו את מצריים עם מנהיג הלוקה בחוסר ודאות…עם נשיא סורי שלא ברור עוד כמה זמן יהיה בשלטו וכאשר ירגיש את החבל סביב צווארו לא נדע מה יעשה….אם אירן בתחילת הגרעון שלה…..זה בקטע הבטחוני סביבתי….בעולם הכלכלי יש לנו את אירופה מחזיקה בשיניים מדינות שלא תפולנה….יוון, פורטוגל, איטליה וכמובן ספרד…..את ארצות הברית שכבר היתה במצב של כמעט חדלות פרעון…אצלנו מביית עם חברות קורסות, עם תספורות באגרות החוב של חברות רבות, עם בורסה מדשדשת במחזורים מגוחחים, עם מלחמת מחירים כמעט בכול תחום, עם מחאה חברתית..עם שנת בחירות המביאה איתה כלכלת בחירות (ראו את המפץ בין נגיד הבנק לראש הממשלה) בקיצור חוסר ודאות משווע….אז אם מישהו אומר לנו תסתכלו על הסטטיסטיקה של שנים קודמות מה היה בחציו השני של השנה ותלכו לפי זה…להשנה זה לא הפתרון…חוסר הודעות ילך ויגבר…כי כלכלה חולה לא נוצרת ברגע והבראה בטח לוקחת זמן רב…ובפרט שהכלכלה רק בתחילת מחלתה…דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן