מתי כדאי לקחת הלוואה לעסק

מתי כדאי לקחת הלוואה לעסק

הלוואות..חשבו טוב..האם זה הזמן לקחת הלוואה לעסק…האם זו התקופה בה עסקים באמת צריכים הלוואות…אבל האם יהיה זה נכון לקחת הלוואות, האם אנו צריכים להענות לכול ההצעות שבאות אלינו מגורמים בנקאיים או חוץ בנקאיים או קרנות מימון, או לאומי כארד או ישראכרד…האם זה הזמן לקחת הלואוות לעסק שלך…אז אם אתה שואל אותי כיועץ עסקי לפני שנים הייתי אומר קח הלוואה..בדוק את תזרים המזומנים שלך באיזה החזרים אתה יכול לעמוד, חזק את מערך המכירות שלך על מנת להכניס יותר עבודה ולפרוע את ההלוואה…מה שהייתי אומר לך לפני שנים לא אומר לך עכשיו…כי עכשיו אתה צריך הלוואה אך ורק בכדי להתגלגל, אתה צריך הלוואה בכדי לכסות חובות תפעוליים שצברתה,ואתה בלקיחת ההלוואה מכניס את עצמך לבור יותר גדול…כי! המכירות לא יגדלו מעצמם, לא ינחתו במדינת ישראל מיליון עולים מארצות הברית שיהוו כוח קניה נוסף, לא תצליח לייצא לאירופה או לאמריקה כי השוק שם מוצף והמזרח מכפיל את ההיצף שלו (תזכור יש לו יותר ממיליארד סינים להאכיל) ולכן כול הלוואה שתיקח עכשיו…לא תוכל להחזיר…חשוב על כך…הלוואה כרגע לעסק שלך זה כמו סם לנרקומן ברגע שייגמר תשאר באותו מצב…מה שאתה כן צריך לעסק שלך זה יועץ חיצוני שיעזור לך לחצות את המדבר העסקי בבטחה…והכי חשוב לשרוד ולצאת בכבוד…ולא במסדרונות ההוצאה לפועל…תהיה אחראי לעסק שלך…דורון עמית יועץ עסקי, הלואות, הלואות לעסקים

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן