משהו טוב מתחולל בשוק העבודה הישראלי

משהו מתחולל בשוק העבודה בישראל

49% מכלל העובדים בישראל היו רוצים ומחפשים עבודה בחו"ל

לעומת זאת מרבית עובדי מדינות מזרח אירופה רוצים ומחפשים עבודה בישראל.

ישראל נמצאת במקום ה-45 במספר ברצון עובדים מרחבי העולם לבוא ולעבוד כאן.

יוקר המחייה בישראל הוא הגורם הראשון לעובדי דור ה-Y לרצות למצוא מקום עבודה עם יותר שכר.

יוקר המחיה

כפי שנמדד יוקר המחייה בישראל הרי שבאמת הוא גבוה כאן לחיים אשר הדור הנוכחי צורך, סתם דוגמה שלא קשורה למזון בסיסי בוא נזכיר זוג אשר רוצה לנוע ברכב בישראל  ישלם כפול ממה שהיה משלם באירופה או ארצות הברית, ישלם פחות על דלק, תהיה לו האופציה לנסוע בכבישים רחבים ועוד יותר תהיה לו האופציה לנסוע בתחבורה ציבורית מקצרת.

אותו דבר לגבי דיור, הלבשה, תרבות, מזון, בירוקרטיה, , נכון, אתה לא חי במדינה שלך.

קרא עוד על ייעוץ עסקי עכשווי

גלובליזציה

הטכנולוגיה שהתפתחה ברמות על, קיצרה מהלכים, חיברה יבשות, אפשרה עבודה מכל פינה בעולם, כאשר הנהנים העקרים מכך הם כל אותם מעסיקים אשר עד היום צריכים להחזיק על הפרול את כל העובדים הקבועים עם השכר הקבוע והתנאים הסוציאליים המשופרים שהחוק הישראלי דורש ואילו מעתה יכולים לעבוד במיקור חוץ עם בעלי מקצוע ויידע בעיקר בתחום המחשוב, ההייטק, הפארמה, העיצוב, התכנון וכ"ד

תוספת לעובד

אם עד היום העובד היה מועסק בחברה אחת כשכיר הרי שהיום הוא יכול להיות מועסק בהרבה משרות כפרילנסר דבר אשר מאפשר לו לעבוד מכל פינה בעולם ולהרויח יותר ממקום עבודה אחד. המהלך הראשון שאותו עובד צריך לעשות לפנות לבוס שלו ולהציע לו את אותם שירותים רק במסגרת של מיקור חוץ ואז יש לו את האפשרות לשנות LOCATIO להפחית את ההוצאות שלו ולהעמיד את עצמו בסביבה הרבה יותר מאתגרת ומעניינת סביבה ואדגר שתגרום לו למוטיבציה לעבודה.

לא מזמן ראיתי כתבה בטלוויזיה על זוג היטקיסטים היא מעצבת והוא כותב תכניות הגרים להם באחד מאיי הבאמס, צמחונים, חיים בנוף עוצר נשימה ופשוט מתפרנסים ממעשה ידם, ללא לח., ללא שמירה על ילדים אצל גננות מפלצות, ברוגע, בזמן לזוגיות ובסבבה.

מי שבנוי לחיים כאלה ולא חיים שבגיל 40 יקבל את התקף הלב הראשון שלו צריך להגיד תודה לטכנולוגיה כמה שהיא הזיקה ליחסי המסחר וכ"ד כך יש את הייתרון הברור בפרט במילניום הזה.

לא אין אני מדבר בחלומות אני מדבר במציאות שיכולה להתגשם עם מחשב + תוכנות+ קו אינטרנט.

חשבו על זה-זה מציאותי

לקריאת המלצות נוספות לחץ

אם גיליתם טעות בכתיבה אנה חזרו אלינו