מציאות או קסמים?

מציאות או קסמים?

ואני שואל אתכם! אתם באמת מאמינים!

בעלי עסקים הדורשים ייעוץ עסקי

 אנשים, או בעלי עסקים, או כאלה שמתכוונים להקים עסק, ומאמינים ב-כוכבים, כוכבי UTUBE בשיטת 12 סרטי הווידאו שיעשירו אתכם, בואו תלמדו איך עושים כסף, בואו נלמד אתכם איך עושים מכירות, תנו את כתובת המייל שלכם ותקבלו הרצאה בווידאו בחינם (רגע ולמה אתה צריך את כתובת המייל שלי) "כי אני רוצה להפציץ אותך במסרים, ללחוץ עליך לקנות ממני "ספר" "קלטת" "הרצאה ביום כזה בבניין זה שעולה את הסכום הזה" ויותר מזה בסופו של יום אוכל למכור את רשימת התפוצה שלי לכול המרבה במחיר ובמספר פעמים! הנה לכם "שרלטן" שיודע לעשות כסף, כסף שיצא מכיסכם ללא כול ערך מוסף.

 ראו! אנשים בצדק! אוהבים ללמוד! זה טבעי וזה נכון!

כ יועץ עסקי אני יכול להגיד לכם כי אנשים ובפרט בעלי עסקים, מנכלים של חברות, צמאים ללמוד עוד משהו שיקדם אותם בעסק!

בשביל זה יש את כול אלה שיודעים על הצמא שלכם, ושותים לכם את הכסף, בחוכמה, בחוקיות מלאה, אך בעורמה.

 ראו את כול ה"גורו" האלה שאנשים תולים בהם את התקווה, הידע, החוכמה, ראו את הסכנה שבהתמכרות הזאת, תבינו מה הערך המוסף שאתם יכולים לקבל ותבינו שלא תקבלו כלום! מספיק לראות כמה פרקים של כולבוטק ואמנון לוי להבין ששוב הולכנו שולל, ובלי סיפור לא אוכל להמחיש.

ליווי עסקי או ייעוץ עסקי 

 פנה אלי  אדם אשר השקיע 6000 ₪ בחברה לייעוץ עסקי אשר הבטיחה לו מיידע אם כדאי לו לפתוח את העסק שחשב עליו או לא" הבחור שילם את ה-6000 ₪ וכעבור חודשים קיבל מכתב בין שני עמודים שהסביר לו כי החברה בדקה את פוטנציאל המיזם שלו והבינה שאין מקום לכזה מיזם! הבחור לא התאכזב ששילם את ה 6000 ₪ הוא התאכזב ממה שלא היה כתוב במכתב, מה בדקו, איך בדקו, איך הגיעו למסקנה, מה הביא אותם לפסיקה, לא קיבלנו את הפסיקה הבלתי מנומקת שהתקבלה ולמרות כי דרשנו לקבל יותר פרטים וסורבנו העסק הוקם והוא בתקופת ההרצה שלו.

 ייעוץ  זה קודם לכול מקצוענות ומקצועיות בליווי פיזי לעסק,

קורס כזה או אחר זה לא אחר מאשר התרגשות, והתרשמות, בדיוק כמו מופע קסמים.

 אני זוכר שבמהלך חלק מניהול עסקיי קראתי ספר הדומה לחומר המועבר בקורסים, ובהרצאות האלה ואמרתי ואוו ממחר אני מתנהל כך. האמינו לי שהבעיה הראשונה שהייתה לי על הבוקר בעסק כבר השכיחה ממני את כול הספר שיום קודם נשבעתי כי "כך אנהג.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן