מציאות או קסמים?

מציאות או קסמים?

ואני שואל אתכם! אתם באמת מאמינים!

בעלי עסקים הדורשים ייעוץ עסקי

 אנשים, או בעלי עסקים, או כאלה שמתכוונים להקים עסק, ומאמינים ב-כוכבים, כוכבי UTUBE בשיטת 12 סרטי הווידאו שיעשירו אתכם, בואו תלמדו איך עושים כסף, בואו נלמד אתכם איך עושים מכירות, תנו את כתובת המייל שלכם ותקבלו הרצאה בווידאו בחינם (רגע ולמה אתה צריך את כתובת המייל שלי) "כי אני רוצה להפציץ אותך במסרים, ללחוץ עליך לקנות ממני "ספר" "קלטת" "הרצאה ביום כזה בבניין זה שעולה את הסכום הזה" ויותר מזה בסופו של יום אוכל למכור את רשימת התפוצה שלי לכול המרבה במחיר ובמספר פעמים! הנה לכם "שרלטן" שיודע לעשות כסף, כסף שיצא מכיסכם ללא כול ערך מוסף.

 ראו! אנשים בצדק! אוהבים ללמוד! זה טבעי וזה נכון!

כ יועץ עסקי אני יכול להגיד לכם כי אנשים ובפרט בעלי עסקים, מנכלים של חברות, צמאים ללמוד עוד משהו שיקדם אותם בעסק!

בשביל זה יש את כול אלה שיודעים על הצמא שלכם, ושותים לכם את הכסף, בחוכמה, בחוקיות מלאה, אך בעורמה.

 ראו את כול ה"גורו" האלה שאנשים תולים בהם את התקווה, הידע, החוכמה, ראו את הסכנה שבהתמכרות הזאת, תבינו מה הערך המוסף שאתם יכולים לקבל ותבינו שלא תקבלו כלום! מספיק לראות כמה פרקים של כולבוטק ואמנון לוי להבין ששוב הולכנו שולל, ובלי סיפור לא אוכל להמחיש.

ליווי עסקי או ייעוץ עסקי 

 פנה אלי  אדם אשר השקיע 6000 ₪ בחברה לייעוץ עסקי אשר הבטיחה לו מיידע אם כדאי לו לפתוח את העסק שחשב עליו או לא" הבחור שילם את ה-6000 ₪ וכעבור חודשים קיבל מכתב בין שני עמודים שהסביר לו כי החברה בדקה את פוטנציאל המיזם שלו והבינה שאין מקום לכזה מיזם! הבחור לא התאכזב ששילם את ה 6000 ₪ הוא התאכזב ממה שלא היה כתוב במכתב, מה בדקו, איך בדקו, איך הגיעו למסקנה, מה הביא אותם לפסיקה, לא קיבלנו את הפסיקה הבלתי מנומקת שהתקבלה ולמרות כי דרשנו לקבל יותר פרטים וסורבנו העסק הוקם והוא בתקופת ההרצה שלו.

 ייעוץ  זה קודם לכול מקצוענות ומקצועיות בליווי פיזי לעסק,

קורס כזה או אחר זה לא אחר מאשר התרגשות, והתרשמות, בדיוק כמו מופע קסמים.

 אני זוכר שבמהלך חלק מניהול עסקיי קראתי ספר הדומה לחומר המועבר בקורסים, ובהרצאות האלה ואמרתי ואוו ממחר אני מתנהל כך. האמינו לי שהבעיה הראשונה שהייתה לי על הבוקר בעסק כבר השכיחה ממני את כול הספר שיום קודם נשבעתי כי "כך אנהג.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן