מפגע לעסקים בחירות כול שנה

מפגע לעסקים בחירות כול שנה

יועץ עסקי, יועץ שיווק, יועץ עסקי במרכז, יועץ עסקי באשדוד, יועץ עסקי באשקלון,. והנה שוב אנו לפני בחירות (כך אומרים) ומי ישלם….אנחנו האזרחים…וכמובן העסקים הקטנים והגדולים…וזה קורה כאן בישראל…האם הממשלה והמפלגות לא הבינו ולא יפנימו כי העם שבע מבחירות ושבע מהפוליטיקה והאינטרסים האישיים של כול חבר כנסת או חבר ממשלה….האם לא יהיה זה נכון להחליט כי הבחירות הבאות שיתקיימו בתאריכם לפי החוק יהיו נטולות מסעי בחירות, נטולות פרסומות יקרות, נטולות שפיכת שופכין אחד על השני ובמקום כול הבזבוז ישקיעו את הכסף למען מטרות מחויבות עבור העם…העסקים…העסקים הקטנים. העסקים הקורסים…החברות הגדולות שהרגולטור מחק….הרי המפה הפוליטית ברורה….הליכוד בראש, וכול השאר מפלגות סקטוריאליות שברור מה יהיה תוצאותיהם… …למה העסקים בישראל, האזרחים בישראל, צריכים שוב לעבור את החגיגה שמשרתת קומץ נהנתנים. האם הפוליטיקאים לא הפנימו כי הכלכלה היא קלקלה וצריך לעשות משהו בעניין וכול הוצאה לשם אחזקת הדמוקרטיה (קרי הבחירות) …האם בשם הדמוקרטיה והקפיטליזם נצטרך לעבור מסכת בחירות מגעילה ומאוסה….אולי תיקח הכנסת בקונצנזוס מלא החלטה שהפעם הבחירות יהיו בזמנם…וכול הכספים למימון הבחירות ילכו למטרות למען העם הקורס…כן העם קורס….50% מהעסקים בישראל שייכים לסקטור העסקים הקטנים והבינוניים…הגיע הזמן שראש ממשלת ישראל שכסאו בטוח יוביל מהלך למען העם…דורון עמית יועץ עסקי, ליווי עסקי..  .

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן