מניפולציות ושרלטנות בעסקים

מניפולציות ושרלטנות בעסקים

 מהו לדעתכם במצב השוק הקיים יועץ עסקי? האם הוא בעל ניסיון? האם הניסיון שלו נובע מהאקדמיה? או מהרחוב? האם עשה בחייו יזמות עסקית או ניהול חברות עסקיות? האם יש לו את הידע והניסיון גם מהצלחה וגם מכישלונות…והכי חשוב האם יש בו את הנשמה והכריזמה להוביל איש עסקים או עסק להישרדות ולהצלחה…לאחרונה אנו עדים בעיקר באינטרנט מכול מיני יועצים עסקיים (כך הם נקראים) שמציעים קורסי בזק כיצד להכפיל את הרווחים, כיצד לשבת בבית מול המחשב והכסף יכנס לחשבון הבנק. מהם המילים או הנוסח "המדויק" להביא יותר לקוחות לרכישה…ובכלל הצעות שנראות יותר כ-תרופות פלא מיסטיות… שימוש בניוזלטר כמו…"אתמול התקשרה אלי לקוחה שלי ואמרה לי דבר שאתם חייבים לשמוע" רק תקליקו…ואז אתה עושה את הצעד הראשון ומנסה להקליק…אבל אתה מגלה…שדייג יושב ודג את השם שלך כתובת המייל שלך, והטלפון האישי שלך…ואז שוב ניוזלטר "בוא תלמד איך בשיעור אחד אתה מביא "ים" של לקוחות כתוצאה משימוש בטכניקה נכונה…ושוב זה מסקרן. אתה מקליק…ושוב דייג יושב שם ומנסה לדוג את פרטינו האישיים….היה פעם שעניתי לאחד השרלטנים" ביקשתי כי "תן לי מילה אחת שתגרה אותי להירשם לניוזלטר שלו…תשובה לא קיבלתי…אנו צריכים להטמיע ולהבין שחברות מסחריות וכול מיני שרלטנים מחפשות בכול מחיר כי נרשום את עצמנו לאתר שלהם…יכול להיות שבזה שאתם מקליקים אתם בכלל לא יודעים כי ברגע זה עשיתם "LIKE   "  למישהו…..האינטרנט עד כמה שיש בו טוב יש בו מסוכנות רבה…..יעוץ עסקי, יועץ עסקי, ליווי עסקי, יועץ שיווקי, יעוץ לעסקים קטנים זה לא "באינטרנט" זו עבודה שזיפית עם יועץ עסקי רב ניסיון, בכדי להצליח חייבים לעבור שלבים, שלבים נכונים, מדרגות תלולות…אך זה יכול בקלי קלות ובתווך של זמן סביר להעניק לכם יועץ עסקי עם ניסיון…דורון עמית יועץ עסקי

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן