מנטור

רגע של ידע: את הביטוי מנטור אנו מכירים בעיקר מתכניות הריאליטי ומפרסומים שונים המציעים לנו ליווי בתהליכים שונים בחיים. למען האמת הביטוי מגיעה מהשפה היוונית ומשמעותו יועץ המביא ניסיון עשיר בתחומו, מדריך ומוביל דרך, שנולד מהמיתולוגיה היוונית בה שימש אודיסאוס חונך לבנו טלמאכוס. בעולם העסקי שלנו, נלקח הביטוי והפך לשם דבר השגור בפי המציעים את שירותיהם וניסיונם לציבור הרחב. אלא שלא כל אחד מתאים להוות מנטור בכל תחום ועל מנת שמערכת יחסים שכזאת תצלח ותביא תפוקה ראויה חשוב לבחון טרם ההתקשרות את הצורך של המבקש אל מול יכולותיו של המציע את עזרתו.

בעוד שבתחום האישי כימיה אישית ופתיחות הן הבסיס לכל מערכת יחסים, בניהם גם בין מדריך ומוביל למודרך ומונחה, בעולם העסקי לניסיון ישנה משמעות בעלת ערך מהותי. הכנסתו של מאמן עסקי או יועץ לעסק קיים או בהקמה, פירושה חשיפה גדולה להתנהלות אישית וכלכלית, וקבלה של דרכו וראייתו בתקופת הזמן המוגדרת. לפני הכל כדאי להתעניין ולבחון את הניסיון שמביא עמו המאמן והיועץ, על מנת לוודא כי מעבר ליכולות אישיות, יש באמתחתו גם ניסיון בולט והצלחות מוכחות. בסופו של יום הצלחותיו של המנטור המיועד הן הצלחות של עסקים ששרדו בשוק עסקי ותחרותי מאתגר והותירו את בעליהן במשחק, תוך הענקת מאגר כלים תאורטיים ושימושיים עבורם, להתנהלות עסקית ארוכת טווח מצליחה.

בפניה אל דורון עמית, מנטור, יועץ ומאמן עסקי מהמובילים בישראל, תקבלו רזומה עשיר בניסיון בתחומים עסקיים רבים, סיפורי הצלחה מרגשים של בעלי עסקים שצפו בתהום והתרחקו משפתה, ובעיקר ידיד אמת שיראה את צרכי העסק שלכם, הפוטנציאל הגלום בו והצלחותיו העתידיות, גם בימים בהם אתם אינם רואים זאת עוד. לתיאום פגישה ולתקווה אמיתית לחלום התקשרו כבר היום.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן