מלחמת המרכולים הגדולים בעסקים

מלחמת המרכולים הגדולים בעסקים

יועץ אסטרטגי באזור המרכז, השפלה,הדרום…ללמדכם מה שקורה כרגע בעיר בית שמש בו מלחמת הסופרים בעיצומה מזכירה לי תמונות קשות של אנשים במצוקה  המנסים לחטוף שיירי אוכל בכדי שיוכלו להשביע את רעבונם…אני כבר שומע שבית שמש נהפכה להיות  עיר עליה לרגל לעקרות ביית לקניית מוצריהם….כיועץ עסקי, יועץ אסטרטגי באזור המרכז אני יכול לקבוע כי המהלך אותו מבצעות רשתות השיווק הינו מהלך מטופש שלא יביא שום תועלת בסופו למי מהמרכולים שהורידו מחירים…מי יזכור מחר שבמרכולים של בית שמש מכרו בזול…שהרי המבצעים המדוברים עכשיו הם זמניים, הם בשביל לכופף את הרגל אחד לשני, אין לזה וללמציאות כול קשר הגיוני ומסחרי כאחד….כול זה הוא רק למטרה אחת…מי יחזיק יותר מעמד…צריך לזכור..מרכול שמוכר בהפסדים סופו מר…רמת הרווחיות במרכולים היא נמוכה ועיקר ההכנסה נובע מרכש…מגלגול של כספים, וממוצרים שבהם הרוחיות גבוהה יותר…..כך שהורדת מחירים  היא לא דרך לשווק מוצרים…ובטח לא למתג את המרכול או הרשת…זו מלחמה של מפסידים בלבד…דורון עמית יועץ עסקי….הצעתי לעסקים קטנים ובינוניים אנא על תתחילו במלחמה של הורדת מחירים דאו שיש דרכים אחרות להתחרות

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן