מכירות – שיטות מכירה

במאמר זה אני רוצה לכתוב על מכירות!

כן! רק מכירות יוכלו להעלות את העסק שלכם קדימה!

רק מכירות יחליפו הלוואות, יזרימו כסף נקי לחברה, יעלו את הרווחיות של העסק או החברה.

ולכן החלק החשוב ביותר מעבר לניהול תקין ומיצוי המהלכים האסטרטגיים והלוגיסטיים חשוב מאד לטפל בנושא המכירות!

 

ישנם עסקים או חברות שוויתרו על העסקה של אנשי מכירות והעבירו את כול כוח השיווק שלהם לאינטרנט, לשיחות טלמרקטינג, לשיחות טלמיטינג, למשלוח מיילים "רב-מסר" ודומה להם ובכלל שכחו כי "מכירות" זה אומנות של תקשורת בינאישית ושפה המוכרת רק לאנשים ובכדי ליישם מכירות חייב שיהיה מגע ישיר ואנושי בין לקוח לאיש מכירות! 

נסכים כי איש/ת מכירות טוב הוא כזה שיודע למכור את עצמו נכון בראש ובראשונה.

 היכן אנו טועים?

האם הטכנולוגיה המתקדמת מובילה אותנו לעקוף את המוח האנושי, הרגשות, הקשר האישי, הרצונות שלנו, מה שאנחנו אוהבים מבחינה ויזואלית, ההתלהבות שלנו כלפי אנשים, הסקסאפיל! לא ממש לא.

הטכנולוגיה ממש התקדמה. היא הולכת מיליון צעדים לפני בני האנוש! זה מאד נוח לנהל מערכת מכירות באמצעות הטכנולוגיה, זה חוסך כסף, משאבים, כוח אדם, וכאבי ראש. אבל האם זה מביא את התוצאות? בני האנוש לא השתנו, לא השתנו מאחר ובני האנוש בנויים כבני אנוש מיליוני שנים וכול שינוי אנושי לוקחת מיליארדי שנים (תורת האבולוציה למי שמאמין) ולכן את בני האנוש לא יכולים להתחבר עם רצון הטכנולוגיה להחליף את האנושיות.

את המאמר הזה אני כותב על מנת להחזיר מנהלים, בעלי עסקים וחברות המוכרות מוצרים או שירותים ל"בני אדם" ולא למחשבים או רובוטים. "החזירו את אנשי המכירות לקדמת הבמה" "השקיעו באנשי המכירות הרבה יותר ממה שאתם משקיעים בטכנולוגיה" "תלמדו את אנשי המכירות שלכם, המציאו להם מדריכים וקאוצרים שידריכו וילוו אותם בתהליך והתנהגות במכירה" "על תביאו פקידות טלמרקטינג או טלמיטינג לא בתוך העסק או החברה ולא במיקור חוץ". אנחנו חייבים להבין כי בכדי למכור ללקוח חייב שיהיה מגע, קשר עיין, שפת גוף, שיקוף נכון דבר שיביא לחיבור אנושי שיצור מכירה בסופו של יום.

ייעוץ עסקי זה עניין למומחים

הסטטיסטיקה מראה כי בשנים האחרונות יש ירידה במכירות בשוק העסקי, בשירותים ובתחומי מסחר רבים. אני תולה את הסיבה אך ורק בזה שהחלטנו כי הטכנולוגיה הולכת בד בבד עם המוח האנושי, היצרים האנושיים, המגע האנושי, ומכאן אנו טועים בענק.

הכותב מומחה בהקניית שיטות מכירה, אימון אנשי מכירות, שליטה על מכירות והגדלת מכירות

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן