מי יועץ לחברות עסקיות גדולות

מי יועץ לחברות עסקיות גדולות

מדוע החברות הגדולות מחפשים את היועצים העסקיים הנוצצים?

האם מפורסם משמע טוב? או האם מפורסם פותח דלתות?

את כול התובנות האלה נקרא בכתבה המפורטת.

חברות גדולות, תאגידים גדולים, עסקים רחבים, סלבים ואחרים מתהדרים להם ביועצים עסקיים נוצצים, כאלה שהיו פיגורות בצבא ההגנה לישראל, כאלה שפרשו ועדיין עושים בתקשורת הישראלית, כאלה שהיו מנהלי חברות כושלות או לא כושלות (זה לא משנה אופי האדם הוא זה שמשנה) או כאלה שפרשו מכול דמות מרכזית ציבורית, עסקית, צבאית, וסלב כזה ואחר.

האם יועצים אלה נשכרו למען מדינת תל –אביב, שהרי המדינה השנייה בישראל מגדרה דרומה ומזרחה ועד חדרה צפונה ומזרחה לא כול כך מעורים ומכירים את הסלב בתחום הייעוץ העסקי או התחום השיווקי, או האם יועץ שיווקי מוביל שעבד בחברה עם תקציב שיווק "ענק" רק בגלל שמו והרקורד שלו יכול להבטיח כי יצליח באותה מידה עם תקציבים פחותים יותר.

לצורך הבחנה בוא נסתכל על עולם הזמר והשירה.

בואו נבחן את הצלחתם, מיתוגם, של הזמרים הכוכבים בישראל כמו שלמה ארצי, שלום חנוך, סיי היימן, צביקה פיק, אריק איינשטיין, זהבה בן, חיים משה, אייל גולן, שרית חדד, אביבה אבידן, מתי כספי, אביב גפן, ואחרים מול נינט, שי גבסו, וכול זוכי כוכב נולד שהפכו לכוכבים אינסטנט אבל אף קלאסיקה שלהם לא נשארה זכורה בקרב הציבור הכללי בישראל.

אותו דבר אנו משיקים לגבי נושא היועצים העסקיים, היועצים האסטרטגיים, יועצי השיווק למינם, וכול אותם הנערים שגדלו במשרדי פרסום או אצל החברות הגדולות וקנו להם מעמד של שם בחלונות הגבוהים.

אני, את הכתבה זאת כמובן לא משליך על היועצים הרציניים בעלי הוותק של השנים שלמעשה כך צריכים להיות מוערכים יועצים כמו אדלר ממשרד הפרסום חומסקי אדלר, או עו"ד אמנון זכרוני, או דומהו עו"ד רם כספי והרבה טובים וותיקים אחרים.

יועץ, או כול סוג של יועץ זה בראש ובראשונה ניסיון של הרבה מאד שנים, יועץ לא נלמד בשום פקולטה או אקדמיה, יועץ זה לא עניין של אינסטנט וזהו יש יועץ. יועץ בכול תחום יעוץ שלא מחייב לימודים אקדמאים כדוגמת רופא, עו"ד רואה חשבון, מחשוב וכ"ד. הוא יועץ שיכול לתת מניסיונו ופה עיקרו של יעוץ.

לפיכך ינסו החברות הגדולות ואלה היושבים במרומי קומות המשרדים לבחון גם את היועצים הוותיקים, שלהם יש את הערך המוסף של העבודה הסיזיפית עבור הארגון או החברה לה הוא נדרש.

אני חוזר ומדגיש בשביל התחום החשבונאי יש רואי חשבון וכלכלנים, בשביל התחום המשפטי יש את עורכי הדין המשמשים כיועצים משפטיים ואת השאר תחום יעוץ העסקי, הלוגיסטיקה והשיווק צריכים להיות פנויים עבור היועצים עם הניסיון והמעשה כפי שתיארתי קודם.

רוצים לקבל יעוץ מעמיק ותואם

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

איך מבטיחים את התשלום מהלקוח/דרכי פעולה

הלקוח פשוט לא מאמין לנו

הלקוח פשוט לא מאמין לנו! רקע בשני העשורים האחרונים ההתנהגות וההבנה שלנו מאד השתנתה, אם זה בגלל הטכנולוגיה, אם זה בגלל הגלובליזציה, אם זה בגלל

דרכי פעולה ייחודיים לעסקים קטנים

מעבדות לחירות תעסוקתית

ליווי עסקי לעובד, בדרכו לעצמאי כיום, כאשר אנשים רבים נמצאים בביתם – אנשים רבים אינם תרים את הרחובות, ואינם רוכשים בדיוק את אותם שירותים ומוצרים

היועץ העסקי רוצה להיות שותף לכם

מה זה השטויות האלה? משבר נוראי ושמו "קורונה"

ממשקפיו של יועץ עסקי: מי יבין או יידע מה קורה בחדרי חדרים של קובעי המדיניות במשבר הנוראי הזה ששמו "קורונה" מי יכול בכלל לדעת מאיזו

עסקים בהתאוששות
דרכי פעולה ייחודיים לעסקים קטנים

איך עסקים מתארגנים אחרי מגפת הקורונה

בקצרה – התשובה לכך היא שיועץ עסקי מעניק תשובות, ומבט ציפור על עסק. ולכן – כאשר אנחנו נכנסים בחזרה, או לראשונה – לזירה העסקית, ואנחנו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!
רגע לפני שאתה מקבל החלטה

גם אתה כמו רבים אחרים ודאי שואל את עצמך, איך אוכל לדעת כי אני בוחר ביועץ העסקי המתאים לי ביותר, זה שבזכותו אוכל למנף את פעילותי העסקית ולהביא אותו אל פסגות ההצלחה הגבוהות ביותר?

התרשם מכתבות ומדריכים שנכתבו ע"י דורון עמית יועץ עסקי

דילוג לתוכן