מי טוב למשק הנגיד או הפוליטיקאי

מי טוב למשק הנגיד או הפוליטיקאי

מדוע מתנגד הנגיד פישר להחלטה של ראש הממשלה להעלות את יעד הגרעון ל-3%…הציבור מכיר את הנגיד פישר גם ראש הממשלה מכיר את הנגיד פישר ומודע למעלותיו ויכולתו לתפקד כנגיד הבנק…יש לזכור שהנגיד פישר היה מועמד לנגיד הבנק העולמי שזה לכשלעצמו מעמיד אותו בשורה הראשונה בתחום הבנקאות בארץ ובעולם…שהרי עם הנגיד מתנגד להחלטת ראש הממשלה בניגוד לעמדתו של הנגיד ברור שיש כאן משהו……הנגיד דורש יעד גרעון של 2.5% זוהי עמדתו…והוא טוען לעמדה כלכלית גרידא…הפחד של פישר הוא היכולת של שרי הממשלה להגדיל את התקציב שלהם או יותר נכון לא לעשות קיצוץ רוחבי בתקציבי המשרד שלהם וזאת עקב ההחלטה להעלות את יעד הגרעון…מנגד עומד הנגיד ואומר "קומופלש" אין לנו עסף ואם תגדילו את התקציבים שלכם או יותר נכון לא תקטינו את התקציבים שלכם מתוך הידיעה כי אתם יכולים לעמוד ביעד גרעון גבוהה מבחינתו  אזי נגיע למצב לא טוב מבחינה כלכלית וסיכון למערכת כולה….זה פחות או יותר הסצנריו המתקיים היום במסדרונות בנק ישראל ומשרד האוצר…תשפטו אתם קוראי היקרים מדוע אנו צריכים להגדיל את יעד הגרעון…יש לזה רק סיבה אחת…כנראה כלכלת בחירות שגם היא איזה צופר קטנטן לאזרחים ולעסקים בישראל….דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן