מי הוא שר האוצר יאיר לפיד

יועץ עסקי, יועץ עסקי לחברות, יועץ עסקי לעסקים, יועץ שיווק

אני נוטה להאמין ביאיר לפיד שר האוצר

אני נוטה להאמין כי יאיר לפיד יודע מהיכן הוא בא, מבין מי העלה אותו לשלטון, ולא כמו אביו זכרונו לברכה הוא וצוותו לא יעשו את הטעויות הרגילות של מפלגה פורצת, מפלגה דועכת.

 יש תחושה, שיאיר לפיד הולך בצעדים מדודים, יש תחושה ש כ-שר אוצר הוא מבין את התיק שנפל עליו, הוא לא היה לוקח אותו אם הוא לא היה בטוח כי הוא הולך לעשות אותו נכון. הוא הבין שזו ממשלה שהולכת לקדנציה ארוכה, ולכן הבוחרים שלו יתנו לו את הזמן שלו כולל העונשים שיוטלו עליהם בגין גזרות, היטלים, ויותר הוצאות,

 למעשה הרי לא ניתן לחשוב כי קיבל את תיק האוצר בלי שהיה מודע למה שהולך לקרות במדינה, קרי הקיצוצים, הגרעון בתקציב, וכול תחלואי הכלכלה הישראלית, ההפך, מי שזוכר  את נסיקתו של בנימין נתניהו יודע שהוא עשה זאת משולחנו של שר האוצר ולא ממקום אחר, גם יאיר יודע את זה ולדעתי הוא יעשה הכול על מנת שבסופו של יום הוא יגיע לכיסא ראש הממשלה, אומנם לאחר דרך חתחתים ארוכה אבל אם נסתכל על הפיגורות שמסוגלות לערער את ראש הממשלה זה רק יאיר לפיד.

 לפיכך, לדעתי רוב הכתבות שנקרא בשנה הקרובה על שר האוצר והקיצוצים, על הפגיעה בציבור השכירים, על עליית המע"מ הקרובה, עליית אחוז מס ההכנסה, ביטול הפטורים של מע"מ על פירות וירקות, החדירה למיסוי קרנות ההשתלמות, קופות הגמל, מס שבח, מע"מ באילת וכול הגזרות שכול שר אוצר שהיה נכנס עכשיו לתפקיד היה עושה. זה לא שיאיר המציא את הגזרות, הם שכבו במגירות וחכו לשר אוצר שיבוא אחרי הבחירות.

 אני מאמין שהעם יקבל בהבנה את הגזרות, צריך לזכור שהעם שלנו שינה פוזיציה, זה לא העם שלפני קיץ 2010, זה עם אינטליגנטי, מבין, יודע לקרוא את המפה, בוחל בשיטות הישנות, מפגין נגד האליטה וחוסר השוויון בכול תחומי חיינו, זה עם אחר וזה שר אוצר אחר.

מדינת ישראל מדינה חזקה, והעידוד לעם בא מהבחירות הנכונות, יכולים כאן לחשוב שאני פריק של יאיר לפיד, אם כן או לא זה לא משנה, התחושה שיאיר לפיד יודע בדיוק מה הוא עושה, יודע שמסתכלים ובוחנים אותו בזכוכית מגדלת, יודע שרבים מחכים לנפילתו ולטעות הראשונה שיעשה וככול שישמור על הקו שהחל בו וימשיך את נאומיו בפייסבוק  או ב-GOOGEL+ כך יחזק את מועמדותו לעבר התפקיד הנכסף של ראש ממשלת ישראל.  

אם גיליתם טעות בכתיבה אנה חזרו אלינו