מי הוא שר האוצר יאיר לפיד

מי הוא שר האוצר יאיר לפיד

יועץ עסקי, יועץ עסקי לחברות, יועץ עסקי לעסקים, יועץ שיווק

אני נוטה להאמין ביאיר לפיד שר האוצר

אני נוטה להאמין כי יאיר לפיד יודע מהיכן הוא בא, מבין מי העלה אותו לשלטון, ולא כמו אביו זכרונו לברכה הוא וצוותו לא יעשו את הטעויות הרגילות של מפלגה פורצת, מפלגה דועכת.

 יש תחושה, שיאיר לפיד הולך בצעדים מדודים, יש תחושה ש כ-שר אוצר הוא מבין את התיק שנפל עליו, הוא לא היה לוקח אותו אם הוא לא היה בטוח כי הוא הולך לעשות אותו נכון. הוא הבין שזו ממשלה שהולכת לקדנציה ארוכה, ולכן הבוחרים שלו יתנו לו את הזמן שלו כולל העונשים שיוטלו עליהם בגין גזרות, היטלים, ויותר הוצאות,

 למעשה הרי לא ניתן לחשוב כי קיבל את תיק האוצר בלי שהיה מודע למה שהולך לקרות במדינה, קרי הקיצוצים, הגרעון בתקציב, וכול תחלואי הכלכלה הישראלית, ההפך, מי שזוכר  את נסיקתו של בנימין נתניהו יודע שהוא עשה זאת משולחנו של שר האוצר ולא ממקום אחר, גם יאיר יודע את זה ולדעתי הוא יעשה הכול על מנת שבסופו של יום הוא יגיע לכיסא ראש הממשלה, אומנם לאחר דרך חתחתים ארוכה אבל אם נסתכל על הפיגורות שמסוגלות לערער את ראש הממשלה זה רק יאיר לפיד.

 לפיכך, לדעתי רוב הכתבות שנקרא בשנה הקרובה על שר האוצר והקיצוצים, על הפגיעה בציבור השכירים, על עליית המע"מ הקרובה, עליית אחוז מס ההכנסה, ביטול הפטורים של מע"מ על פירות וירקות, החדירה למיסוי קרנות ההשתלמות, קופות הגמל, מס שבח, מע"מ באילת וכול הגזרות שכול שר אוצר שהיה נכנס עכשיו לתפקיד היה עושה. זה לא שיאיר המציא את הגזרות, הם שכבו במגירות וחכו לשר אוצר שיבוא אחרי הבחירות.

 אני מאמין שהעם יקבל בהבנה את הגזרות, צריך לזכור שהעם שלנו שינה פוזיציה, זה לא העם שלפני קיץ 2010, זה עם אינטליגנטי, מבין, יודע לקרוא את המפה, בוחל בשיטות הישנות, מפגין נגד האליטה וחוסר השוויון בכול תחומי חיינו, זה עם אחר וזה שר אוצר אחר.

מדינת ישראל מדינה חזקה, והעידוד לעם בא מהבחירות הנכונות, יכולים כאן לחשוב שאני פריק של יאיר לפיד, אם כן או לא זה לא משנה, התחושה שיאיר לפיד יודע בדיוק מה הוא עושה, יודע שמסתכלים ובוחנים אותו בזכוכית מגדלת, יודע שרבים מחכים לנפילתו ולטעות הראשונה שיעשה וככול שישמור על הקו שהחל בו וימשיך את נאומיו בפייסבוק  או ב-GOOGEL+ כך יחזק את מועמדותו לעבר התפקיד הנכסף של ראש ממשלת ישראל.  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן