מי הוא שר האוצר יאיר לפיד

מי הוא שר האוצר יאיר לפיד

יועץ עסקי, יועץ עסקי לחברות, יועץ עסקי לעסקים, יועץ שיווק

אני נוטה להאמין ביאיר לפיד שר האוצר

אני נוטה להאמין כי יאיר לפיד יודע מהיכן הוא בא, מבין מי העלה אותו לשלטון, ולא כמו אביו זכרונו לברכה הוא וצוותו לא יעשו את הטעויות הרגילות של מפלגה פורצת, מפלגה דועכת.

 יש תחושה, שיאיר לפיד הולך בצעדים מדודים, יש תחושה ש כ-שר אוצר הוא מבין את התיק שנפל עליו, הוא לא היה לוקח אותו אם הוא לא היה בטוח כי הוא הולך לעשות אותו נכון. הוא הבין שזו ממשלה שהולכת לקדנציה ארוכה, ולכן הבוחרים שלו יתנו לו את הזמן שלו כולל העונשים שיוטלו עליהם בגין גזרות, היטלים, ויותר הוצאות,

 למעשה הרי לא ניתן לחשוב כי קיבל את תיק האוצר בלי שהיה מודע למה שהולך לקרות במדינה, קרי הקיצוצים, הגרעון בתקציב, וכול תחלואי הכלכלה הישראלית, ההפך, מי שזוכר  את נסיקתו של בנימין נתניהו יודע שהוא עשה זאת משולחנו של שר האוצר ולא ממקום אחר, גם יאיר יודע את זה ולדעתי הוא יעשה הכול על מנת שבסופו של יום הוא יגיע לכיסא ראש הממשלה, אומנם לאחר דרך חתחתים ארוכה אבל אם נסתכל על הפיגורות שמסוגלות לערער את ראש הממשלה זה רק יאיר לפיד.

 לפיכך, לדעתי רוב הכתבות שנקרא בשנה הקרובה על שר האוצר והקיצוצים, על הפגיעה בציבור השכירים, על עליית המע"מ הקרובה, עליית אחוז מס ההכנסה, ביטול הפטורים של מע"מ על פירות וירקות, החדירה למיסוי קרנות ההשתלמות, קופות הגמל, מס שבח, מע"מ באילת וכול הגזרות שכול שר אוצר שהיה נכנס עכשיו לתפקיד היה עושה. זה לא שיאיר המציא את הגזרות, הם שכבו במגירות וחכו לשר אוצר שיבוא אחרי הבחירות.

 אני מאמין שהעם יקבל בהבנה את הגזרות, צריך לזכור שהעם שלנו שינה פוזיציה, זה לא העם שלפני קיץ 2010, זה עם אינטליגנטי, מבין, יודע לקרוא את המפה, בוחל בשיטות הישנות, מפגין נגד האליטה וחוסר השוויון בכול תחומי חיינו, זה עם אחר וזה שר אוצר אחר.

מדינת ישראל מדינה חזקה, והעידוד לעם בא מהבחירות הנכונות, יכולים כאן לחשוב שאני פריק של יאיר לפיד, אם כן או לא זה לא משנה, התחושה שיאיר לפיד יודע בדיוק מה הוא עושה, יודע שמסתכלים ובוחנים אותו בזכוכית מגדלת, יודע שרבים מחכים לנפילתו ולטעות הראשונה שיעשה וככול שישמור על הקו שהחל בו וימשיך את נאומיו בפייסבוק  או ב-GOOGEL+ כך יחזק את מועמדותו לעבר התפקיד הנכסף של ראש ממשלת ישראל.  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן