מינוף הבנקים לעסקים עובר לעסקים הקטנים

מינוף הבנקים לעסקים עובר לעסקים הקטנים

למה עסקים ממונפים, חברי הבורסה לנירות ערך, מרשים לעצמם להתנהג בעסקים כמו שמתנהגים בשולחן הפוקר או בהימורים על סוסים…למה בעלי עסקים בשוק החופשי, הפרטי, הקטן, הבינוני, לא יכולים להרשות להם מה שבעלי עסקים ממונפים עושים…למה..? למה בעלי עסקים ממונפים וחברות בורסאיות למרות שמציגים מאזנים הפסדיים, עיסקאות כושלות, חברות בת, אחות,אמא,אבא כושלות לוקחים לעצמם שכר שלא מבייש מנכ"ל בנק בסדר גודל עולמי? למה? כי הם  מצד אחד נוגעים בכסף שברובו הוא לא שלהם, ואז למעשה הם משחקים בכסף של האחר…נכון..יש מועצת מנהלים, יש נציגי ציבור במועצת המנהלים….אבל זה הכול הבל הבלים…כמו בכול מערכת שמור לי ואשמור לך….ובגלל זה חברות מסתעפות ויוצרות עוד נפילים, ומוחקות את הרוחים לא שלהם של המשקיעים…להם באופן אישי הם דואגים במשכורות עתק..ובחלוקת דוידנדים, ובהעסקת כול בני ובנות המשפחה….בקיצור…חגיגה אחת גדולה….והשאלה..האם האקלים העסקי ההולך ונוצר לא מחייב שינוי מדיניות בכול מה שקשור לחברות ציבוריות….האם חוק הפיזר של הבעלות על חברות הוא זה שיפתור את הבעיה….לא ולא….אנו נמשיך להפסיד בבורסה, בקרנות הפנסיה, בקופות הגמל….שמסבסדות את ההרפתקאות של אנשי העסקים הגדולים…"גדולים"…אם כסף של האחר…לא פלא שהבורסה מאבדת את השקיעים בתקופה האחרונה והמחזורים יורדים ויורדים פלאים….רוצים לשמוע עוד…דורון עמית יעוץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן