מיהו יועץ עסקי נכון עבורך

תהיה בטוח שבחרת את היועץ העסקי הנכון שיוביל את החברה שלך בביטחון קדימה.

רוב בעלי העסקים הבינו שהם חייבים ייעוץ עסקי…נקודה…. יש כאלה שעדיין מאמינים ששירות זה יוכלו לקבל מרואה החשבון, או מבוגר קורס ייעוץ מזורז הניתן ע"י כוכב ראליטי, ייעוץ חינמי או יועץ מטעם המדינה.

 אז לא….ממש לא!!! העובדות מוכיחות בדיוק הפוך…

 תארו לכם שאצן מצליח היה הולך לקורס אצנים, או מקבל ייעוץ ממשרדו של המאמן… האם היה מגיע להישגים? וודאי שלא…אצן טוב כמו ספורטאי טוב חייב אימון וייעוץ צמוד מ.מ.ק.צ.ו.ע.ן.

 כך גם בתחום הייעוץ… יועץ עסקי זה מקצוען שמלווה אותך בחיים העסקיים… חי את חיי החברה שלך… כזה שנותן לך בטחון לעבור משברים…, לפתח עסקים,… ליצור יזמות,… לנהל משאיים ומתנים… להשיג אשראי. וליטול ממך נטל ודאגה רבה…יועץ עסקי טוב זה פוליסת הביטוח לעסק שלך.

להשיג תמורה לכספך אתה חייב יועץ שיקדיש את זמנו עבורך ולא יתעסק עם עוד 500 לקוחות או ישלח מתמחים שסיימו עכשיו תואר בכלכלה ומנהל עסקים בכדי לדקלם דוחות ותחזיות מ-גיליון האקסל שבינם לבין השוק בפועל אין כול דמיון.

 אם לא תבחר את היועץ הנכון אתה תפסיד כסף, וחבל. מי רוצה להפסיד.

 סדר היום שלך מוכתב ע"י גורמים חיצוניים, אתה כבר לא מוביל את העסק, יועץ חזק ייקח ביחד אתך את המושכות ויריץ את העסק קדימה. ולמי שיש רעיון לעסק חדש או מיזם חדש יועץ עסקי מקצועי יקצר לך את הדרך להצלחה… תזכור זאת שתחשוב על פתיחת עסק.

ייעוץ עסקי הוא לא מקצוע הנלמד באקדמיה, ייעוץ עסקי דומה רובו ככולו לשחקן כדורגל שהפך למאמן…., לרמטכ"ל שהפך לשר בטחון…, ולשחקן קולנוע שהפך לבמאי,

 אני דורון עמית ארבעים שנה בעולם העסקים כבעלים של חברות. הקמתי.., יזמתי,.. עברתי משברים.. זינקתי בהצלחות…, למדתי מהעשייה והשטח…. חשבונאות, מימון, תכנון, ניהול, שיווק, מכירות, ורק אחר כך כמנצח שבא מהשטח השתלמתי באקדמיה בכדי להביא לך את הייעוץ המושלם.

הרצון שלי הוא לחסוך לך את בית הספר שאני עברתי…

רק מי שלקח על עצמו סיכונים וסיכויים והיה אחראי לעסקיו בהצלחות וכישלונות הוא זה שיכול להוביל ייעוץ עסקי מקצועי בעסק שלך….. והוא זה שההוצאה על עבודתו וניסיונו תהווה עבור העסק שלך הכנסה ולא הוצאה.

 אני דרוך ומוכן ללוות את העסק שלך במקצועיות ושלמות.

כן, אני תעודת הביטוח של החברה שלך.

 ייעוץ עסקי, באר שבע, אשקלון, אשדוד, אזור הדרום

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן