מה אביזר התקשורת שלך

מה אביזר התקשורת שלך

מחשבים שולחנים או מחשבים ניידים

מחשבים ניידים או סמארטפונים

סלולריים רגילים או טלפונים חכמים

אינטרנט קווי או אינטרנט סלולרי

לאן הולכת הטכנולוגיה. 

כן, לאחר שעברנו את הטרנספורמציה מהמחשבים הנייחים לכוון המחשבים הניידים אנו עדים עכשיו למעבר של מחשבים ניידים לסמארטפונים. זו למעשה הטכנולוגיה שתכבוש אותנו בשנים הקרובות. 

אומנם הנתונים עדיין לא חד משמעיים בתחום אבל המגמה נראית גם נראית לעיין ובבירור. 

למעשה עם נחשוב בהגיון נבין כי השימוש בסמארטפון לחיי היום יום שלנו הוא מחויב המציאות, לא מעט בזכות אותה תוכנה WAZE שכבשה אותנו בסערה ולא הותירה ספק בדבר הצורך בשימוש אישי בסמארטפון. 

אני כבר לא מדבר בשאר האפליקציות או האפשרויות שנותן לנו הסמארטפון ועושה לנו את החיים קצת יותר קלים ואולי זו הסיבה כי יותר קניות ברשת מתבצעות דרך הסמארטפונים, יותר תעבורה אינטרנטית עוברת דרך הסמארטפונים ויותר מידע זמין ומידי נדרש ע"י משתמשי הסמארטפון. ושלא נדבר על החלק הבידורי והאפליקציות הבידוריות המוטמעות במכשיר פלא זה. 

אז נכון, המחשב הנייד עדיין לא נס לחו ועדיין הוא שומר על מיקומו ורושם ירידה קלה במכירות לעומת הטאבלטים והסמארטפונים, אבל הזינוק במכירות הסמארטפונים והטאבלטים מנצח בגדול כאשר מדובר על מכירות של סמארטפונים וטאבלטים ל-1.4 מיליארד משתמשים ברחבי העולם עד שנת 2016 כאשר היום נרשמו מיליארד משתמשים בסמארטפונים  וזה לעומת 5 מיליארד משתמשים בטלפונים סלולרים רגילים. 

למעשה אנו חווים שוב קדמה טכנולוגית אשר סביבה התפתחו תעשיות רבות כמו פיתוחים באפליקציות שונות, פרסום ייעודי לסמארטפונים, אבל עדיין אני לא ממליץ להפוך את כול המידע העסקי ואתרי ה-www   לאפליקציות אלה להתאימם לשימוש בסמארטפונים ובטאבלטים. 

זה לא שמחר נראה כבר במשרדים את המזכירות יושבות על כורסאות ועושות את עבודתם דרך הסמארטפון, לא ולא עדיין המחשבים וקווי האינטרנט הקוויים שולטים, אבל בהחלט הסמארטפון ימלא את שעות הפנאי שלנו ויהיה כלי עזר נייד ומבוקש לכול אחד מאתנו. 

חייבים להתקדם בטכנולוגיה

חייבים לקשר את עיסוקכם עם הטכנולוגיה החדשה

יש לכם רעיון לאפליקציה ואתם נדרשים ליעוץ עסקי לעשות זאת נכון

התקשרו עם דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן