מה אביזר התקשורת שלך

מה אביזר התקשורת שלך

מחשבים שולחנים או מחשבים ניידים

מחשבים ניידים או סמארטפונים

סלולריים רגילים או טלפונים חכמים

אינטרנט קווי או אינטרנט סלולרי

לאן הולכת הטכנולוגיה. 

כן, לאחר שעברנו את הטרנספורמציה מהמחשבים הנייחים לכוון המחשבים הניידים אנו עדים עכשיו למעבר של מחשבים ניידים לסמארטפונים. זו למעשה הטכנולוגיה שתכבוש אותנו בשנים הקרובות. 

אומנם הנתונים עדיין לא חד משמעיים בתחום אבל המגמה נראית גם נראית לעיין ובבירור. 

למעשה עם נחשוב בהגיון נבין כי השימוש בסמארטפון לחיי היום יום שלנו הוא מחויב המציאות, לא מעט בזכות אותה תוכנה WAZE שכבשה אותנו בסערה ולא הותירה ספק בדבר הצורך בשימוש אישי בסמארטפון. 

אני כבר לא מדבר בשאר האפליקציות או האפשרויות שנותן לנו הסמארטפון ועושה לנו את החיים קצת יותר קלים ואולי זו הסיבה כי יותר קניות ברשת מתבצעות דרך הסמארטפונים, יותר תעבורה אינטרנטית עוברת דרך הסמארטפונים ויותר מידע זמין ומידי נדרש ע"י משתמשי הסמארטפון. ושלא נדבר על החלק הבידורי והאפליקציות הבידוריות המוטמעות במכשיר פלא זה. 

אז נכון, המחשב הנייד עדיין לא נס לחו ועדיין הוא שומר על מיקומו ורושם ירידה קלה במכירות לעומת הטאבלטים והסמארטפונים, אבל הזינוק במכירות הסמארטפונים והטאבלטים מנצח בגדול כאשר מדובר על מכירות של סמארטפונים וטאבלטים ל-1.4 מיליארד משתמשים ברחבי העולם עד שנת 2016 כאשר היום נרשמו מיליארד משתמשים בסמארטפונים  וזה לעומת 5 מיליארד משתמשים בטלפונים סלולרים רגילים. 

למעשה אנו חווים שוב קדמה טכנולוגית אשר סביבה התפתחו תעשיות רבות כמו פיתוחים באפליקציות שונות, פרסום ייעודי לסמארטפונים, אבל עדיין אני לא ממליץ להפוך את כול המידע העסקי ואתרי ה-www   לאפליקציות אלה להתאימם לשימוש בסמארטפונים ובטאבלטים. 

זה לא שמחר נראה כבר במשרדים את המזכירות יושבות על כורסאות ועושות את עבודתם דרך הסמארטפון, לא ולא עדיין המחשבים וקווי האינטרנט הקוויים שולטים, אבל בהחלט הסמארטפון ימלא את שעות הפנאי שלנו ויהיה כלי עזר נייד ומבוקש לכול אחד מאתנו. 

חייבים להתקדם בטכנולוגיה

חייבים לקשר את עיסוקכם עם הטכנולוגיה החדשה

יש לכם רעיון לאפליקציה ואתם נדרשים ליעוץ עסקי לעשות זאת נכון

התקשרו עם דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן