מחפש יועץ עסקי המלצות וטיפים

מחפש יועץ עסקי המלצות וטיפים

זאת לא השאלה עם אתה צריך יועץ עסקי או ייעוץ עסקי או אפילו ליווי עסקי או אם אתה לפני פתיחה של עסק או מיזם או שאתה באמצע של עסק קיים וצריך יועץ עסקי לעסקים קטנים אינה השאלה הנכונה! השאלה הנכונה איזה יועץ עסקי אתה חייב בעסק שלך.

מי שעושה חקר קטן ביותר בסביבה העסקית כפי שמתגלה לנו בספרות בתחום, איגודים בתחום, אוניברסיטאות בתחום עולה מסקנה ברורה כי "אחרי שתבחר את הדרך שבא תלך ? אחת: חפש את עצתם של בעלי הניסיון בתחום שאינך בקיא בו, שתיים: אף פעם על תרים יד במרחק נגיעה מהזהב, שלוש: שתזכה להצלחה עזור לאחרים היה להם מורה דרך וחלוק איתם את הלקח שלמדת…

מכאן באה התובנה שבכדי להיות יועץ עסקי או בכדי להעניק ייעוץ עסקי אתה חייב לעבור את כול התהליך שעובר איש עסקים משופשף שנמצא בתוך עסקו או יזם בראשית דרכו. אין בנושא הזה או לתובנה הזאת דרך אחרת מאשר להיות אתה בעצמך איש עסקים ויזם שהקים, שעשה דברים, שהוביל רעיונות לביצוע, שניהל חברות כבעלים ולא כשכיר עם כול התובנות הקשות הנדרשות ממנהלי חברות באקלים העסקי שאנו נמצאים, שידע להוביל עובדים, שהיה מורה דרך ומנהיג לאנשים, וגם כזה שידע כישלונות, ידע אכזבות, הכיר את הצד הרע של ניהול העסקים, ידע לצאת ממצבים, וגם ליפול ממצבים. נכון בכדי להגיע להצלחות ישנם כישלונות, ולפעמים גם אנשים נפגעים, אך זהו עולם העסקים ומי שפוחד שלא להיפגע שלא יכנס. "המצליחנים לא מוותרים והמוותרים לא מצליחים". אך כאשר יש לך מורה דרך, מי שכבר ניסה, עשה, הצליח ועכשיו לוקח את כול ניסיונו וכישוריו ומעניק לאחר. זהו איש עסקים אמיתי.

רבים מאתנו מדמיינים את היועץ העסקי שלהם או מי שנותן להם ייעוץ עסקי, כאדם שעבר מסלול צבאי, כאיש האקדמיה שלמד כלכלה ומנהל עסקים או את רואה החשבון שעמל קשות בכדי להשיג תואר ואת רישיון רואה החשבון שלו. אבל אף אחד מבעלי העסקים והחברות לא מפנים כי המורה והיועץ האמיתי כזה שהוא צריך הוא דור קודם לאיש העסקים העכשווי ומי שרק היה בבית הספר הזה יוכל לפתוח לעסק דלתות ולקצר תהליכים בכדי להביא אותו כמה שיותר מהר לפסגה.

יועץ עסקי או מלווה עסקי או כמי שנותן ייעוץ עסקי מתמצא גם בצג הכלכלי של העסק, בתזרים המזומנים, בדוחות הרווח וההפסד, בקיטון ההוצאות, בגידול המכירות, במיצוב המוצר או השירות, בקיצור תהליכי הפרסום והשיווק, שהרי את כול הדרך הזאת הוא עבר בהיותו הוא עצמו איש עסקים שניהל והוביל חברות.

ראו את הספרים העסקיים המצליחים של הדור, אלה לא רואי חשבון או כלכלנים או אנשי צבא. הם אנשי עסקים אמיתיים שהיו ונגעו בפסגה והיום מחלקים את הידע שלהם עם בעלי העסקים המתמודדים עם רוחות השוק הסוערים.

אני יודע עד כמה קשה לבחור יועץ לעסק שלך, זה כמו להכניס איש זר לביתך, אבל, עזוב הכול, יועץ עסקי הוא הפנס האישי שלך בעולם העסקים, ולכן אתה חייב מישהו עם ניסיון ועשייה. ולא מי שיעשה עליך עוד סיבוב במסגרת מחקר אקדמאי שלאחר לימודים.

אתה חייב את דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן