מחפש יועץ עסקי המלצות וטיפים

מחפש יועץ עסקי המלצות וטיפים

זאת לא השאלה עם אתה צריך יועץ עסקי או ייעוץ עסקי או אפילו ליווי עסקי או אם אתה לפני פתיחה של עסק או מיזם או שאתה באמצע של עסק קיים וצריך יועץ עסקי לעסקים קטנים אינה השאלה הנכונה! השאלה הנכונה איזה יועץ עסקי אתה חייב בעסק שלך.

מי שעושה חקר קטן ביותר בסביבה העסקית כפי שמתגלה לנו בספרות בתחום, איגודים בתחום, אוניברסיטאות בתחום עולה מסקנה ברורה כי "אחרי שתבחר את הדרך שבא תלך ? אחת: חפש את עצתם של בעלי הניסיון בתחום שאינך בקיא בו, שתיים: אף פעם על תרים יד במרחק נגיעה מהזהב, שלוש: שתזכה להצלחה עזור לאחרים היה להם מורה דרך וחלוק איתם את הלקח שלמדת…

מכאן באה התובנה שבכדי להיות יועץ עסקי או בכדי להעניק ייעוץ עסקי אתה חייב לעבור את כול התהליך שעובר איש עסקים משופשף שנמצא בתוך עסקו או יזם בראשית דרכו. אין בנושא הזה או לתובנה הזאת דרך אחרת מאשר להיות אתה בעצמך איש עסקים ויזם שהקים, שעשה דברים, שהוביל רעיונות לביצוע, שניהל חברות כבעלים ולא כשכיר עם כול התובנות הקשות הנדרשות ממנהלי חברות באקלים העסקי שאנו נמצאים, שידע להוביל עובדים, שהיה מורה דרך ומנהיג לאנשים, וגם כזה שידע כישלונות, ידע אכזבות, הכיר את הצד הרע של ניהול העסקים, ידע לצאת ממצבים, וגם ליפול ממצבים. נכון בכדי להגיע להצלחות ישנם כישלונות, ולפעמים גם אנשים נפגעים, אך זהו עולם העסקים ומי שפוחד שלא להיפגע שלא יכנס. "המצליחנים לא מוותרים והמוותרים לא מצליחים". אך כאשר יש לך מורה דרך, מי שכבר ניסה, עשה, הצליח ועכשיו לוקח את כול ניסיונו וכישוריו ומעניק לאחר. זהו איש עסקים אמיתי.

רבים מאתנו מדמיינים את היועץ העסקי שלהם או מי שנותן להם ייעוץ עסקי, כאדם שעבר מסלול צבאי, כאיש האקדמיה שלמד כלכלה ומנהל עסקים או את רואה החשבון שעמל קשות בכדי להשיג תואר ואת רישיון רואה החשבון שלו. אבל אף אחד מבעלי העסקים והחברות לא מפנים כי המורה והיועץ האמיתי כזה שהוא צריך הוא דור קודם לאיש העסקים העכשווי ומי שרק היה בבית הספר הזה יוכל לפתוח לעסק דלתות ולקצר תהליכים בכדי להביא אותו כמה שיותר מהר לפסגה.

יועץ עסקי או מלווה עסקי או כמי שנותן ייעוץ עסקי מתמצא גם בצג הכלכלי של העסק, בתזרים המזומנים, בדוחות הרווח וההפסד, בקיטון ההוצאות, בגידול המכירות, במיצוב המוצר או השירות, בקיצור תהליכי הפרסום והשיווק, שהרי את כול הדרך הזאת הוא עבר בהיותו הוא עצמו איש עסקים שניהל והוביל חברות.

ראו את הספרים העסקיים המצליחים של הדור, אלה לא רואי חשבון או כלכלנים או אנשי צבא. הם אנשי עסקים אמיתיים שהיו ונגעו בפסגה והיום מחלקים את הידע שלהם עם בעלי העסקים המתמודדים עם רוחות השוק הסוערים.

אני יודע עד כמה קשה לבחור יועץ לעסק שלך, זה כמו להכניס איש זר לביתך, אבל, עזוב הכול, יועץ עסקי הוא הפנס האישי שלך בעולם העסקים, ולכן אתה חייב מישהו עם ניסיון ועשייה. ולא מי שיעשה עליך עוד סיבוב במסגרת מחקר אקדמאי שלאחר לימודים.

אתה חייב את דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן