מזל טוב לאתר החדש שלנו

מזל טוב לאתר החדש שלנו

זהו סוף כל סוף העלנו  את האתר  החדש שלנו.

כמו שאנו מדריכים שנים הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק, הזחלנים (האלגוריים) של עולם האינטרנט הולך ומשתכלל מיום ליום ואנחנו כמובילים בתחום הייעוץ העסקי בכללי חייבים להתעדכן ולעדכן בדיוק כמו שאנו ממליצים ללקוחותינו לנהוג אבל לא תחת אפקט "העדר" אלה בשום שכל ותבונה תזרימית.

סיפרנו לכם בין מאות ההמלצות והמאמרים שכתבנו באתר זה כי החשיבה הדיגיטלית התופסת כל בעל עסק או חברה דורשת חשיבה עמוקה ביותר באיזה כלים להשתמש על מנת להגביר את מכירותינו,

לאחרונה אנו פוגשים בתופעה חדשה בה כאלה שקידמו אתרים בעבר מדברים היום על פרסום ושיווק בעולם הדיגיטלי, יש חברות שהפכו את עצמם מחברה לקידום אתרים לחברה העוסקת בשיווק ופרסום עבור לקוחות באינטרנט, ושוב אנו מוצאים לקוחות מבולבלים שלא "מבינים מה רוצים מהם" שהרי עד עכשיו אמרו להם "תקדמו אורגני" או "תקדמו על סמך PPC תשלום על כל לחיצה על מודעת הפרסום שלכם" ובסופו של יום הלקוח לא יכול לקבל החלטה כי באמת הוא לא מסוגל להבין או יותר נכון הוא מבין שהוא לא יכול לרוץ אחרי השינויים האלה חדשות לבקרים ולהשקיע בפרסום יותר ממה שהעסק או החברה מרוויחה בסופו של יום.

אנו נמשיך לכתוב באתר מאמרים והמלצות בכל התחום העסקי הכולל על מנת לאפשר לכם להתעדכן במה שקורה ולקבל המלצות חמות מבעלי ניסיון מעשי בשטח.

אנו יודעים שמאמרים והמלצות לא יכולים לבד לקדם עסק או להביא עסקים למצב של רווחיות ולכן הייעוץ והליווי העסקי שלנו חשוב בדיוק כמו קריאת המאמרים.

שתהיה לנו "אחלה" של הצלחות

דורון עמית/מומחה בתחום הניהול העסקי הכולל

 

 

D041_396878032

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן