מה תפקידו של רואה חשבון לעסק

מה תפקידו של רואה חשבון לעסק

בעל עסק, בעל חברה או עוסק מורשה!

ספר לי כול כמה זמן אתה יושב אצל רואה החשבון או יועץ המס שלך בשנה.

פעם? פעמיים? שלוש פעמים? כול חודש שאתם מעביר לו את הניירת? ואולי פעם בשנה לסגור את נושא הגשת הדוח לרשויות? 

למעשה, כאשר אתה בתוך העסק אתה יודע שמי שצריך לענות אל שאלות חשבוניות בעסק, או תחום הכלכלי של העסק ואולי אף על תזרים המזומנים של העסק הוא אותר פונקציה חשבונאית שלולא הוא לא יכול הייתה לפתוח את תיקך במס הכנסה או אצל הרשויות. 

אז הרשו לי להבהיר בפניכם מה תפקידו של יועץ מס או רואה חשבון, (נכון אתם נכנסים אל רואה החשבון שלכם ומסתכלים על שולחנו ונבהלים בין כמויות הניירת הנמצאים על שולחנו מימינו משמאלו מקדימה ומאחורה.) לא הניירת שם היא לא סתם, הניירת שם היא ניירת הנהלת החשבונות של מגוון הלקוחות של רואה החשבון ולמעשה עבודת רואה החשבון כוללת נבירה ותהייה בניירת שלכם ובניירת של לקוחותיו השונים. 

האם מישהו מכם באמת חושב שלרואה החשבון או יועץ המס יש את הזמן היכולת, הידע, הניסיון לעסוק בעסקים גרידא או הוא את כול לימודיו עשה בכדי לנהל את הבוכהלטריה של שלטונות המס המתעדכנים חדשות לבקרים. 

אנשי עסקים, בעלי חברות, בעלי עסקים חייבים את הייעוץ שהוא מעבר למספרים הקרים איתם אנו משחקים לקראת הגשת הדוחות והמאזנים הרב או החד שנתיים, לדוגמא (אנו מגיעים לדוח שנתי ותוצאותיו מראות לנו כי הרווחנו כסף + אך שוד ושבר והמאזן מראה לנו כי (השנה הגדלנו את החובות שלנו) ובנוסף אנו עוד עומדים בחובה גבוהה בבנק. ולא מבינים היכן הלך הכסף שלנו. יכול להיות שרואה החשבון ייתן לכם איזו סקירה קצרה אבל בטוח הוא שאין לו את הזמן לטפל בשורש הבעיה שהיא ניהול, כלכלי, תזרים מזומנים, שיווק, מיתוג, מכירות, פרסום, חסכון, הקטנת עלויות וכ"ד. כאן אל תחפשו את העזרה של רואה החשבון או יועץ המס. 

רבים אבל באמת רבים הם בעלי העסקים שלא מסוגלים לקרוא מאזן של עסק או חברה, לפעמים הם משתגעים כאשר הם נאלצים להתמודד עם מספרים כאלה ואחרים ולנסות וחלץ מהם את התובנות האמתיות, או איך בדיוק מנהלים עסק בדרך נכונה…קודם כול ניהול נכון ולאחר מכן התפתחות ושגשוג. אין דבר עסק מדשדש או עסק בקשיים זה או שיש עסק או שאין עסק (בניהול נכון). 

יועץ עסקי טוב יודע להוביל עסקים מהתחתית ועד הרקיע.

עסק טוב הוא עסק שבעליו מרוויחים יותר מסכום של משכורת עובד רגיל

עסק טוב הוא עסק שיש לו אופק לשנים (מה אין עסקים ארוכי קיום במדינת ישראל והעולם? למה שעסקכם לא יהיה כזה? או למה שעסקכם לא יהיה מספיק טוב שהוא יהיה רכוש עובר לסוחר במידה ותחליטו על שינוי כוון? 

עסקים זה עולם בפני עצמו, ולא רואה חשבון ולא יועץ מס ולא עורך דין ולא חבר יכולים לתמוך את העסק שלו…זה תפקידו המוחלט של יועץ עסקי טוב יועץ שהוא גם מלווה. 

דורון עמית מחכה לטלפון שלכם

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן