מה תפקידו של יועץ עסקי

מה תפקידו של יועץ עסקי

למה אנו צריכים יועץ עסקי, האם יועץ עסקי יכול לעשות פלאות בשוק הנוכחי? האם יועץ עסקי יקפיץ את העסק שלך בתקופה הזאת כמו שלא הוקפצה מעולם? מי מבטיח את כול צפיחיות הדבש האלה היום לחברות ועסקים? כן..יש כאלה שמבטיחים…אז כיועץ עסקי  אחראי ונאמן ללקוחותיו יש לי להגיד הדברים הבאים….מקצה הכלכלה למעלה ועד לקצה הכלכלה למטה המשק והמסחר במצוקה…וזאת נקודה….אני לא אומר זאת בצורה גורפת אבל אפשר להגיד בבירור שאנחנו מגיעים ל-80% משק וכלכלה במצוקה…סוחרת אחד עם השני…בתוך מעגלים סיבוביים..פעם למטה פעם למעלה….ושוב, האם במצב כזה יועץ עסקי יכול להפוך כערה על פיה…לא!!! אבל מה כן יכול לעשות יועץ כלכלי ועיסקי היום בעסק….לגרום לעסק לשרוד…זה בראש ובראשונה…רבים הם העסקים שנמצאים היום במצוקה ולפני קריסה…עומס ההלואות שלקחו למימון השוטף בשנים האחרונות הולך ומכביד כול עוד השוק כול כך קשה, תחרותי, ובלתי מתפשר….לאחר שגורמים לעסק לשרוד ובמקביל מטפלים בצד ההוצאות וחיתוך התקורות של העסק משמעותי (גם אם בעל העסק חושב  שקיצץ בכול מה שיכול..יש עדיין מקום לקיצוצים) ואז באים לצד של השיווק והמכירות…..זה מה שצריך, חייב לעשות יועץ עסקי שחברה שוכרת אותו….דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן