מה קורה בעסק שלי המלצות להתנהלות

העסק מחייב אותנו להיות זהירים ועם יד על הדופק.

תופעה שכיחה בעסקים היא "חתמתי שכחתי" "נרשמתי שכחתי" "התחייבתי שכחתי" ובכדי שאוכל להבהיר את כוונתי אתן דוגמא!

בזמנו מנוי לעיתון ערב בישראל היה עולה עלות X (שבזמנה היה מחיר מבצע) בינתיים ברבות השנים העיתון הגיע כול יום הביתה אבל אתו ביחד הזדחל לו המחיר וברבות השנים מחיר המנוי החודשי כבר היה גבוהה פי שניים ממחיר המבצע החדש של העיתון. בעלי עסקים בכלל לא חשבו להתקשר לעיתון, להודיע שהוא מפסיק את המנוי, ואז היו מציעים לו את מחיר המבצע החדש "רק על תעזוב" (יש כאלה שעשו זאת אבל כוונתי היא הכלל שהרי מה זה עוד 100 שקלים)

וזאת הייתה הדוגמא!

אבל זה מקרה קטן! חשוב! בכול זאת הבדל של בערך 1000 ₪ בשנה!

הגיע הזמן להסתכל על כול המקרים והאפשרויות.

מה ניתן לבדוק בכדי לא להיות "פראיירים"

קחו לדוגמא את ריביות ועמלות הבנקים, האם מישהו יודע כי מסגרת האשראי שלו מפורקת לכמה חלקים, מסגרת ראשונה בעלות אחת, מסגרת שניה בעלות שניה, (כך התגברו הבנקים על הגזרה שאין חריגה ממסגרת) שהרי הבנקים "לא יכולים להרוויח פחות"  ולפעמים נמצא גם מסגרת שלישית ורביעית בעלויות ריבית גבוהות. האם ידעתם זאת או הבנתם כי המסגרת שניתנה לכם היא בריבית קבועה אחת! בדקו את זה!

מי שמנהל בעצמו קמפיין פרסומי במנוע החיפוש, האם הרישום ומספר הכרטיס זה הפעולה האחרונה שעשו ומאז מחכה לגאולה? אני הייתי מציע לו להיכנס כול יומיים לפאנל הניהול של הקמפיין ולראות מה קורה שם! אתם מאד תופתעו! אתם פתאום תגלו שקפצו עוד מילות מפתח שבטעות לחצתם כי קיבלתם המלצה להכניס אותם, אך מילות מפתח אלה לא משרתות כלל ועיקר את העיסוק שלכם, הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, והאזור בו אתם מוכרים את מרכולתכם.

מכאן נעבור לכול אותם מועדונים שחתמתם עליהם, עם עוד כרטיס אשראי שיפאר את הארנק שלכם, ובכלל האם אתם בודקים את החיובים של כול כרטיסי האשראי שלכם?

אותו דבר לכול אותם בעלי עסקים החותמים הוראות קבע לבזק, לתקשורת, לאינטרנט, לחברת החשמל, גם שם פתאום תגלו שהמחירים משום מה לא דומים למה שאתם זוכרים! כמובן שהתופעות אינם גורפות אך הם קימות.

הפחד מלפנות ליועץ עסקי 

וכך גם אם חיובי הדלק, וכול חיוב אחר שחתמתם או התחייבתם דורש מעקב וריענון לכול הפחות פעם בשנה.

אין אני מרמז על גניבה או זדון או בכוונה, אבל אני לא יכול להתעלם מתופעת "המצליח" המככבת בהתנהלות העסקית שלנו, וכמו שאתם כבעלי עסקים מתנהלים בין הטיפות כאשר באמתחתכם נמצאת אותה כוכבת בשם "שיטת המצליח" כך זה קורה גם בעסקים או חברות אחרות…ללא כוונה!

היו אחראים להוצאות שלכם, גם הקטנות, כול מה שיוכל להקטין את העלויות שלכם ולשפר את הוצאות שלכם כול זאת בכדי להיות יותר אטרקטיביים ללקוחות שלכם.  

וזאת לא כול הרשימה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן