מה קורה בעסקים באשדוד

מה קורה בעסקים באשדוד

באחד הראיונות של החברות המקימות את אתרי המסחר הגדולים קרי הקניונים והמולים הפתוחים, נגלה לי כי גם אשדוד הולכת להיות מותקפת בהקמה של שטחי מסחר נוספים דמוי המול הפתוח המזוהה עם שחקן נבחרת אשדוד לשעבר חיים רביבו.

האמת שדי התקוממתי. לפי איזה סטטיסטיקה או תוכנית עסקית יש מקום להרחיב את שטחי המסחר בקונספט של מול פתוח  הדומה מאד למולים הפתוחים באזורים מרוחקים מהערים המרכזיות בארצות הברית?  האם זה הקרקע הזולה (יחסית) האם זה המינוף הכספי מהבנק? האם זה מתוך ידיעה כי פתיחת מתחם עסקי גדול כזה יחייב את העסקים והרשתות הקימות לפתוח עוד חנות מכירות ולשלם "ים" של הוצאות? נכון, אני בטוח כי כול פתיחה של מול כזה או שטחי מסחר נוספים רק יגדילו את הרוחים של הבעלים אך מה אם הצרכנים, ומה עם העסקים ויותר מזה מה עם כול אותם עסקים הפזורים ברחבי העיר בקרנות רחוב או מרכזים שכונתיים.

זה לא שאשדוד וסביבתה גודלת מבחינת האוכלוסיה, האוכלוסיה שגודלת באשדוד זה ביקור הצרפתים בדירות שרכשו לצרכי הנןפש בדרום העיר ותו לא. אין באשדוד גידול מסיבי של תושבים, אשדוד לא מספחת שטחים ויוצרת כוח קנייה גדול יותר. האם פרנסי העיר מבינים זאת או רק הבצע והכסף טמון בהחלטה שרירותית זאת.

די שבענו תנו לשאר העסקים לחיות, דורון עמית יועץ עסקי באשדוד

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן