מה קורה בעסקים באשדוד

מה קורה בעסקים באשדוד

באחד הראיונות של החברות המקימות את אתרי המסחר הגדולים קרי הקניונים והמולים הפתוחים, נגלה לי כי גם אשדוד הולכת להיות מותקפת בהקמה של שטחי מסחר נוספים דמוי המול הפתוח המזוהה עם שחקן נבחרת אשדוד לשעבר חיים רביבו.

האמת שדי התקוממתי. לפי איזה סטטיסטיקה או תוכנית עסקית יש מקום להרחיב את שטחי המסחר בקונספט של מול פתוח  הדומה מאד למולים הפתוחים באזורים מרוחקים מהערים המרכזיות בארצות הברית?  האם זה הקרקע הזולה (יחסית) האם זה המינוף הכספי מהבנק? האם זה מתוך ידיעה כי פתיחת מתחם עסקי גדול כזה יחייב את העסקים והרשתות הקימות לפתוח עוד חנות מכירות ולשלם "ים" של הוצאות? נכון, אני בטוח כי כול פתיחה של מול כזה או שטחי מסחר נוספים רק יגדילו את הרוחים של הבעלים אך מה אם הצרכנים, ומה עם העסקים ויותר מזה מה עם כול אותם עסקים הפזורים ברחבי העיר בקרנות רחוב או מרכזים שכונתיים.

זה לא שאשדוד וסביבתה גודלת מבחינת האוכלוסיה, האוכלוסיה שגודלת באשדוד זה ביקור הצרפתים בדירות שרכשו לצרכי הנןפש בדרום העיר ותו לא. אין באשדוד גידול מסיבי של תושבים, אשדוד לא מספחת שטחים ויוצרת כוח קנייה גדול יותר. האם פרנסי העיר מבינים זאת או רק הבצע והכסף טמון בהחלטה שרירותית זאת.

די שבענו תנו לשאר העסקים לחיות, דורון עמית יועץ עסקי באשדוד

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן