מה קורה בעסקים אחרי החגים

מה קורה בעסקים אחרי החגים

כמו כול שנה אחרי החגים זו החידה!

מה יהיה אחרי החגים, הרי את זה אנו שואלים כול שנה!

האם הקניונים וחוצות המכירה יהיו הומים כמו שהם בחגים?

האם כול הקניות וכול הבזבוזים יסתיימו אחרי החגים?

או אולי הסיבוב יקרה אחרי שחיוב כרטיס האשראי ייפער עוד חור באוברדרפט האישי?

או אולי אחרי החגים זו המכה שתבוא מכוון הממשלה עת שר האוצר החדש דואג להתריע בפנינו כי הבור כול כך עמוק שהגזרות לא יהיה להם אח ורע. 

האמת, כבר ממש לא יודעים איך להתייחס לזה, למדנו כי עולם כמנהגו נוהג, עוד 4000 או 5000 עסקים יפלו גם החודש, עוד רשת אחת או שניים תקרוס, לבעלי העסקים והחברות יהיה קשה כי מחג לחג המלחמה הקיומית והצורך ההישרדותי רק הולך וגודל, אבל למעשה החיים ממשיכים וכול אחד דואג לפרנסתו או לעסקיו עם כספו או כספו של הבנק, המלווה בריבית, ההלוואה החוץ בנקאית ומה לא. 

כן, במדינה כמו שלנו הרוויה בצרות ובבעיות אני לא כול כך חושב שהדברים באמת מדאיגים, מה? אחרי המבול? זה מה שצריך לחשוב. שהבנק ידאג ולא אני? האמת, מאד קשה לנתח את הלך הרוח בעסקים וחברות בישראל, ההתנהלות וההתנהגות הארגונית מסתכלת על כאן ועכשיו, ואולי בונה תכניות לעתיד, תכניות שלא בטוח כי יתגשמו. שהרי מה לה בין תכנית על הנייר לבין תכנית במציאות כאשר כול בוקר אתה מתעורר ליום הפתעות חדש.  

 שלא תבינו אותי לא נכון, ההפך, בעסקים ובחברות צריך להתנהל ברצינות הרבה יותר גמורה בפרט בתקופה זאת, יוצא לי להיפגש עם בעלי עסקים שאומרים "ניסינו" לקחנו סיכונים, הבנו שבכדי להצליח צריך להשקיע, השקענו, לא הולך, אז מה עושים? את העסק לא רוצים לעזוב, בפרט שמדובר על עסקים טובים שיש בהם פוטנציאל שיווקי ומכירתי, והרי ידוע שברגע שהם יעזבו את העסק יקום עסק חדש שימכור בדיוק מה שמכרו ללקוחות שכבר השיגו, ולהפסיד לשני זה לא מטבעו של הישראלי( לא שהגוי שונה) אז ממשיכים, ומתדרדרים, עד שזועקים לעזרה "הצילו" אני צריך תמיכה, עצה, ייעוץ, או מי יודע מה.  

שואלים אותי תמיד. מה כבר אפשר לעשות בעסק שעשה הכול, לקח את כול ההלוואות, פנה לכול הלקוחות, ייעל את כול מה שיכל, מה כבר יש לעשות? ואני עונה "המון" יש כול כך הרבה פרמטרים שמרכיבים את החברה או העסק שלך שאיתם אפשר כבר במכה הראשונה לייצב, לנצח ולשלוט, אחר כך באה ההפתעה הגדולה בראייה עד כמה העסק א החברה יכולה להתפתח בעיסוקה.

לדעתי, כול עסק הוא "חפץ חיים" ולפני שמקבלים החלטות גורליות עבורו, חשוב למצות מקצועיות בניהולו, בהובלתו ובשגשגו. כן, בהחלט, זו התוצאה עם נותנים לעסק או החברה זריקת התחדשות בניהול, במערך הכספים, בשיווק פרסום ובמכירות.  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן