מה צריך לקרות שנבין את הצורך ליועץ ומלווה עסקי

ייעוץ וליווי עסקי חובה

מנתון אחרון עולה כי מתוך 135000 חברות פעילות במשק הישראלי רק 40% הם חברות מרוויחות. הווה אומר כי רק 500 חברות הם חברות מרוויחות, ושוב מתוך 135.000 חברות.

את הנתונים האלה אנו מקבלים מ-מנהל הכנסות המדינה לשנת 2009 שזה תחילתו של ההאטה במשק לעניות דעתי המצב היום הוא הרבה יותר גרוע שאנו בפתחו של מיתון (אוגוסט 2014) בטח בתוך מלחמת "צוק איתן"

כאשר בוחנים את הנתון הבסיסי, זה שהזכרתי ולוקחים בחשבון את ההאטה במשך משנת 2008-2009 מבינים כי "משהו כאן לא בסדר" אפשר להגיד הכול: האטה במשק, אשראי בנקאי, תחרות קשה, שורדים, היצע גובר על הביקוש, מיקור חוץ. כול זה נכון. אבל ההסתכלות שלי מגיעה מתוקף עיסוקי האומר חברה לא מרוויחה משמע ניהול לא נכון.(אני מאמין כי אחוז קטן מהחברות הלא מרוויחות מוציאים את הרווחים בדרך אחרת כמו משיכת משכורות) למרות שמשיכת דיווידנד כתוצאה מרווחיות הרבה יותר משתלמת ועדיפה בנוסף שמאזנים רווחיים משמשים טריגר לקבלת אשראי בנקאי או חוץ בנקאי.

ממרום גובהי וניסיוני בחיים העסקיים דבר אחד ברור לי! כישלון או אי רווחיות של חברה נובע רק כתוצאה מניהול לא נכון, ולצערי זה מתחיל ונגמר בבעל העסק אשר את רוב יומו הולך לתפעול העסק או החברה ופחות לניהול העסקי של החברה, יש פעמים שהבעלים אומרים לעצמם כול עוד אני או העסק והחברה שורדים אזי "זה טוב" וזה ממש לא נכון.

לפני כשבוע פנה אלי לקוח פוטנציאלי אשר סיפר לי שיש לו רשת בתחום מסוים אבל את הניהול, את התפעול, כוח האדם, הפרסום, הבנקים, הכול הוא עושה בעצמו כולל פריקה וטעינה של סחורה, כאשר הוא שואל אותי את השאלה "למה העסק לא הולך" "מדוע העסק לא מרוויח" . תשובתי הייתה ברירה ברגע שהעסק לא מנוהל עסקית ובצורה שאתה עובד, העסק לא יישאר עוד הרבה זמן חי.

בעלי עסקים מעדיפים שלא להשקיע ביועץ עסקי מלווה בגלל העלות ולא מפנימים כי ייעוץ וליווי עסקי הוא בתחום ההכנסה והחיסכון של העסק יד בבד עם הרווחיות של העסק או החברה.

לסיכום! אני מציע לבעלי עסקים וחברות לשכור להם יועץ ומלווה עסקי לעסקם על מנת שיהפכו להיות עסקים המנוהלים נכון ומרויחים.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

הלוואות
הבנק ואנחנו

עסקים היזהרו שלא עובדים עליכם

ככל שעולם העסקים תופח וגודל ומהצד השני מתרסק ככה קמים עלינו נוכלים שאת כספינו רוצים לשדוד חד וחלק הזברו קבלו סיפור

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן