מה עושים קשרים בעסקים

מה עושים קשרים בעסקים

.בכדי שיהיה לנו קל להבין איך מתנהלים העסקים בין החברות הבורסאיות, הבנקים, והטיקונים בו נלמד משהו…אם תבינו אחרי כול הנוסחאות שכתבתי כאן משהו אתם גאונים כי זה פשוט לא ניתן להבנה….אז ככה חברת "טאו" שבעליה הוא אילן בן דוב (ההוא מפרטנר-אורנג) ביקשה מבית המשפט הגנה מפני נושים…..הווה אומר החברה שבבעלותו מבקשת מבית המשפט שכול הנושים של החברה ימתינו….עד שיהיה כסף או הסדר לשלם להם…זה לא הכול….טאו הבינה שהיא לא יכולה לפרוע את החובות שלה…..הטענה של מנהלי החברה לבעל השליטה בחברה שזה האחרון לא מימש את ההתחיבויות שלו כלפי החברה (והוא בעל השליטה בחברה)  לחברה 52 מיליון שח בפקדונות סחירים,אופציות על חלק מהמניות של חברת סאני (שגם בה בעל השליטה הוא אילן בן דוב) ונכסים נוספים לא סחירים בסך של 15 מיליון שח…..מהצד השני הגרעון הכספי של חברת טאו הינו 506 מיליון שח וכול הנכסים שלה משועבדים…לבנקים ולאחרים…והחובות שלה לבנקים  79 מיליון שקל לבנק לאומי 18 מיליון לבינלאומי חובות לעובדים, לחברות השקעות וכמובן אגרות חוב השייכים לקרנות הפנסיה ולכול אחד מאיתנו אישית….בקיצור מה שיש לי להגיד לכם…מה בדיוק החברה הזאת עשתה…..ייצרה חובות…למי היה אינטרס להחזיק אותה..ברור לבעל המניות העיקרי….למה…אולי אתם יודעים..אני משער..משחקים כאלה ואחרים…אבל בסופו של יום כול חברה מתגלה כחברה צעצוע…וכול המשחקים בתוכה דומים למשחקי המונופול המוכרים לנו כילדים…ואת אילן בן דב הטיקון הענק שקנה את אורנג…נשים ככתר על ראשינו…..גם כול אחד מכם יכול היה להיות אותו דבר…רק עם ידע כיצד לערבב את העסקים עם הבנקים…..אוף זה מעייף…דורון עמית יועץ עסקי….

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן