מה עושים אחרי פשיטת רגל

מעשה פשיטת רגל
פשיטת רגל
גם מי שפושט רגל חברה, תאגיד, אדם פרטי, חייב שיהיה לו ליווי עסקי!
מדוע, הרי העסק נגמר, העסק נהרס, החברה פשטה רגל, אות קלון הוטל על הבעלים, וכול מי שנתן והיה חבר קודם נהפך את עורו והיה לשונא, אז מדוע צריך כאן ייעוץ עסקי.

בואו נבהיר קודם כל את נושא פשיטת הרגל
"כל סטודנט בקורס הראשון במימון לומד על התאומים הסיאמיים – תשואה וסיכון. אם סטודנט מתחיל יודע זאת, בטח יודעים זאת משקיעים ובעלי עסקים אשר לוקחים סיכון מול סיכוי! כמובן הרצון הוא כי הסיכוי יגבר על הסיכון אך במשק תחרותי קשה ורע כמו היום הסיכון גובר על הסיכוי ולפיכך יותר אנשי עסקים ועסקים מגיעים למצב של חדלות פירעון דהינו פשיטת רגל. אני כמובן לא מדבר על אותם אנשים אנשי עסקים שפעלו לא בתום לב, עשקו את העסק (החברה) או שיחקו בכספה בבורסה או על שולחנות הקזינו, מאמר זה מדבר על בעלי עסקים מהגדולים ביותר (אנו מכירים את הצפוי לבעל השליטה ב-IDB ) ועד לאחרון אנשי העסקים בעסקים הקטנים.

כ מי שעוסק ב ייעוץ עסקי ו בליווי עסקי אני יכול להבהיר כי אנשי עסקים שהגיעו לחדלות פרעון עוברים משבר רציני וקשה מאד בעקבות המפלה ולוקחים את האשמה כולה על כישלונם ועל עצמם, מי שלא עבר זאת לא יודע זאת, אבל מדובר כאן בחומר אנושי טוב חומר אנושי שרק אתמול היה אורח של כבוד בסלונים הכי מכובדים של הבנקים, מוסדות המימון, קולגות למינם, חומר אנושי שידע לשאת נאומים בפני עובדים או לקוחות, חומר אנושי שהדריך והנהיג והיה מורה דרך להרבה מאד אנשים, שידע עסקים, בתי משפט, פשרות וכול התעסקות עסקית כזאת או אחרת והנה הוא מוצא את עצמו ב"רצפה" ללא יכולת להרים את הראש ולנשום אויר של חציי פסגות.

כאן אני רואה את תפקידו של ה יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי לבוא ולהרים את פושט הרגל לקחת ולהוביל אותו במסדרונות החיים הנורמטיביים, להגיע איתו מהר לתובנה כי יש חיים אחרי פשיטת הרגל, לא לתת לא לעשות טעויות כתוצאה מפשיטת הרגל כי במקרה הזה זה פועל כמו ברעידת אדמה , יש את הרעידה הגדולה הראשונה ויש אחר כך את רעידות המשנה.

איך סוגרים עסקים

אף עורך דין ואף רואה חשבון לא יכולים ללוות במקצועניות אנשי עסקים או בעלי עסקים שקרסו שנפלו שעברו פשיטת רגל, אני מאמין ש בגישה נכונה אדם אשר עבר אירוע פשיטת רגל יכול תוך פרק זמן קצר לחזור לפעילות רגילה או כפושט רגל או אחרי הפטר מפשיטת רגל שהרי כול המטרה היא להביא אנשים כמה שיותר לחזרה לעשייה, ויש דרכים לעשות זאת. כמובן עם הליך פשיטת הרגל היה בתום לב וללא נסיבות לא נכונות לפשיטה.

היו חזקים וקבלו ייעוץ והכוונה גם לאחר התרסקות העסק.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן