מה עושים אחרי פשיטת רגל

מעשה פשיטת רגל
פשיטת רגל
גם מי שפושט רגל חברה, תאגיד, אדם פרטי, חייב שיהיה לו ליווי עסקי!
מדוע, הרי העסק נגמר, העסק נהרס, החברה פשטה רגל, אות קלון הוטל על הבעלים, וכול מי שנתן והיה חבר קודם נהפך את עורו והיה לשונא, אז מדוע צריך כאן ייעוץ עסקי.

בואו נבהיר קודם כל את נושא פשיטת הרגל
"כל סטודנט בקורס הראשון במימון לומד על התאומים הסיאמיים – תשואה וסיכון. אם סטודנט מתחיל יודע זאת, בטח יודעים זאת משקיעים ובעלי עסקים אשר לוקחים סיכון מול סיכוי! כמובן הרצון הוא כי הסיכוי יגבר על הסיכון אך במשק תחרותי קשה ורע כמו היום הסיכון גובר על הסיכוי ולפיכך יותר אנשי עסקים ועסקים מגיעים למצב של חדלות פירעון דהינו פשיטת רגל. אני כמובן לא מדבר על אותם אנשים אנשי עסקים שפעלו לא בתום לב, עשקו את העסק (החברה) או שיחקו בכספה בבורסה או על שולחנות הקזינו, מאמר זה מדבר על בעלי עסקים מהגדולים ביותר (אנו מכירים את הצפוי לבעל השליטה ב-IDB ) ועד לאחרון אנשי העסקים בעסקים הקטנים.

כ מי שעוסק ב ייעוץ עסקי ו בליווי עסקי אני יכול להבהיר כי אנשי עסקים שהגיעו לחדלות פרעון עוברים משבר רציני וקשה מאד בעקבות המפלה ולוקחים את האשמה כולה על כישלונם ועל עצמם, מי שלא עבר זאת לא יודע זאת, אבל מדובר כאן בחומר אנושי טוב חומר אנושי שרק אתמול היה אורח של כבוד בסלונים הכי מכובדים של הבנקים, מוסדות המימון, קולגות למינם, חומר אנושי שידע לשאת נאומים בפני עובדים או לקוחות, חומר אנושי שהדריך והנהיג והיה מורה דרך להרבה מאד אנשים, שידע עסקים, בתי משפט, פשרות וכול התעסקות עסקית כזאת או אחרת והנה הוא מוצא את עצמו ב"רצפה" ללא יכולת להרים את הראש ולנשום אויר של חציי פסגות.

כאן אני רואה את תפקידו של ה יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי לבוא ולהרים את פושט הרגל לקחת ולהוביל אותו במסדרונות החיים הנורמטיביים, להגיע איתו מהר לתובנה כי יש חיים אחרי פשיטת הרגל, לא לתת לא לעשות טעויות כתוצאה מפשיטת הרגל כי במקרה הזה זה פועל כמו ברעידת אדמה , יש את הרעידה הגדולה הראשונה ויש אחר כך את רעידות המשנה.

איך סוגרים עסקים

אף עורך דין ואף רואה חשבון לא יכולים ללוות במקצועניות אנשי עסקים או בעלי עסקים שקרסו שנפלו שעברו פשיטת רגל, אני מאמין ש בגישה נכונה אדם אשר עבר אירוע פשיטת רגל יכול תוך פרק זמן קצר לחזור לפעילות רגילה או כפושט רגל או אחרי הפטר מפשיטת רגל שהרי כול המטרה היא להביא אנשים כמה שיותר לחזרה לעשייה, ויש דרכים לעשות זאת. כמובן עם הליך פשיטת הרגל היה בתום לב וללא נסיבות לא נכונות לפשיטה.

היו חזקים וקבלו ייעוץ והכוונה גם לאחר התרסקות העסק.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן