מה עושים אחרי פשיטת רגל

מעשה פשיטת רגל
פשיטת רגל
גם מי שפושט רגל חברה, תאגיד, אדם פרטי, חייב שיהיה לו ליווי עסקי!
מדוע, הרי העסק נגמר, העסק נהרס, החברה פשטה רגל, אות קלון הוטל על הבעלים, וכול מי שנתן והיה חבר קודם נהפך את עורו והיה לשונא, אז מדוע צריך כאן ייעוץ עסקי.

בואו נבהיר קודם כל את נושא פשיטת הרגל
"כל סטודנט בקורס הראשון במימון לומד על התאומים הסיאמיים – תשואה וסיכון. אם סטודנט מתחיל יודע זאת, בטח יודעים זאת משקיעים ובעלי עסקים אשר לוקחים סיכון מול סיכוי! כמובן הרצון הוא כי הסיכוי יגבר על הסיכון אך במשק תחרותי קשה ורע כמו היום הסיכון גובר על הסיכוי ולפיכך יותר אנשי עסקים ועסקים מגיעים למצב של חדלות פירעון דהינו פשיטת רגל. אני כמובן לא מדבר על אותם אנשים אנשי עסקים שפעלו לא בתום לב, עשקו את העסק (החברה) או שיחקו בכספה בבורסה או על שולחנות הקזינו, מאמר זה מדבר על בעלי עסקים מהגדולים ביותר (אנו מכירים את הצפוי לבעל השליטה ב-IDB ) ועד לאחרון אנשי העסקים בעסקים הקטנים.

כ מי שעוסק ב ייעוץ עסקי ו בליווי עסקי אני יכול להבהיר כי אנשי עסקים שהגיעו לחדלות פרעון עוברים משבר רציני וקשה מאד בעקבות המפלה ולוקחים את האשמה כולה על כישלונם ועל עצמם, מי שלא עבר זאת לא יודע זאת, אבל מדובר כאן בחומר אנושי טוב חומר אנושי שרק אתמול היה אורח של כבוד בסלונים הכי מכובדים של הבנקים, מוסדות המימון, קולגות למינם, חומר אנושי שידע לשאת נאומים בפני עובדים או לקוחות, חומר אנושי שהדריך והנהיג והיה מורה דרך להרבה מאד אנשים, שידע עסקים, בתי משפט, פשרות וכול התעסקות עסקית כזאת או אחרת והנה הוא מוצא את עצמו ב"רצפה" ללא יכולת להרים את הראש ולנשום אויר של חציי פסגות.

כאן אני רואה את תפקידו של ה יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי לבוא ולהרים את פושט הרגל לקחת ולהוביל אותו במסדרונות החיים הנורמטיביים, להגיע איתו מהר לתובנה כי יש חיים אחרי פשיטת הרגל, לא לתת לא לעשות טעויות כתוצאה מפשיטת הרגל כי במקרה הזה זה פועל כמו ברעידת אדמה , יש את הרעידה הגדולה הראשונה ויש אחר כך את רעידות המשנה.

איך סוגרים עסקים

אף עורך דין ואף רואה חשבון לא יכולים ללוות במקצועניות אנשי עסקים או בעלי עסקים שקרסו שנפלו שעברו פשיטת רגל, אני מאמין ש בגישה נכונה אדם אשר עבר אירוע פשיטת רגל יכול תוך פרק זמן קצר לחזור לפעילות רגילה או כפושט רגל או אחרי הפטר מפשיטת רגל שהרי כול המטרה היא להביא אנשים כמה שיותר לחזרה לעשייה, ויש דרכים לעשות זאת. כמובן עם הליך פשיטת הרגל היה בתום לב וללא נסיבות לא נכונות לפשיטה.

היו חזקים וקבלו ייעוץ והכוונה גם לאחר התרסקות העסק.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן