מה עושה הון שלטון לעסקים קטנים

מה עושה הון שלטון לעסקים קטנים

דורון עמית יועץ אסטרטגי, דורון עמית יועץ עסקי…

הון שלטון ועסקיםהאם הטייקונים, או לייתר דיוק  האלפיון העליון בישראל מנהלים מערכת יחסים עם השלטון בחזקת הון,שלטון,עיתונות….

יש כאלה מהעיתונות המרכזית השוללת את הקשר בין הון שלטון ועיתונות….ישראל ידועה בכלכלת הייטק שבה….אבל יש עוד צד אחד לכלכלה הישראלית והוא מבנה הפירמידות  כמו אותם 20 משפחות שולטות  במשק הישראלי שמהווים מחצית משווי השוק של הבורסה לנירות ערך בתל אביב….

התוצאה של חיבוק זה שחונק תחרות בריאה כפי שנדרשת במשטר קפיטליסטי…
הינה הקשר ההדוק בין פוליטיקאים, פקידים, עיתונות,…
למעשה הקשר בין כסף ופוליטיקה מזהם את הדמוקרטיה, מנציח את ה-אי שיוויון וחותר תחת הלגיטימיות של כלכלת השוק…
בעבר יכולנו להצביע על מנהיגים שהגיעו להישגים גבוהים בתחום שלום ובטחון, רווחת העם, מבלי להזדהם בפוליטיקה הקשורה בין הון ושלטון….

גם היום לדוגמא וללא כול קשר למאמר אנו מזהים את הפוטנציאל של התנתקות חירוגית הון שלטון אצל שלי יחימוביץ יו"ר מפלגת העבודה….

למרות שהמהלך האחרון בתמיכתה של יו"ר ההסדתדרות עופר עיני קצת הרים גבה מעלה….
שהרי עופר עיני ידוע בקשרים המסועפים שיש לו עם הועדים הגדולים והאינטרסים הכרוכים בועדים אלה….
אבל נחזור להון שלטון ועיתונות…
ולא מזמן התבשרנו על חוק הריכוזיות להפרדת עסקים ריאלים ועסקים פיננסיים האמורים למנוע מבעלי ההון להיות גורם מפריע לעסקים מתחרים מלקבל אשראיים… אבל כמו חוק הפרצות בו רבות וכמו שהיה כך יהיה….

WWW.DORONAMIT.CO.IL

DORON@DORONAMIT.CO.IL

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן