מה עושה אבטלה לעסקים

מה עושה אבטלה לעסקים

האם אנו צריכים כלכלן בעל שם עולמי שיספר לנו כי האבטלה תגיע אלינו במחצית שנת 2012 תחילת 2013? לא. למה לא? כי אנחנו מרגישים את האבטלה כבר קרוב לשנה…אף אחד לא  מדבר על זה אף אחד לא מצייץ  כאשר  רק לפני חודשים מספר כאשר שונתה שיטת הסטטיסטיקה של אחוז האבטלה בישראל התגלה כי למעשה אנחנו נמצאים בגידול באחוז המובטלים בישראל..ואני שואל איך לא נהיה באבטלה..השוק היחידי שפורח וירטואלית במדינה זה שוק העשירים, השוק השחור, שוק עובדי המדינה, שוק עובדי חברת החשמל, שוק העיריות והמועצות הדתיות..מעבר להם כול שוק העבודה נטול בתנודתיות מסוכנת..למה אתם שואלים? כי קשה להתחרות, כי המחירים יורדים פלאים ומגיעים לעלויות בלתי סבירות..לדוגמא קחו את מה שקורה בחברות הסלולריות…חברה שהורידה מחיר קרסה..ואני מדבר על הלו  ומה עם שאר החברות. הסלולריות, אלפים מפוטרים ועוד אחרים יפוטרו כי החברות יגיעו למסקנה שאת שירות הלקוחות אפשר לנהל גם בפיסבוק או באינטרנט…לא שהם לא צודקות…אבל שוב הטכנולוגיה מנצחת את האדם את העובד…ותגידו..האם העולם לא נברא עבור בני האדם? אז מה קורה כאן..האדם יצר את הטכנולוגיה והטכנולוגיה המיתה את האדם….וכך תתרחב לה האבטלה והאדם יעמוד חסר אונים מול "המכונה"..זוכרים את הסרטים הבידיוניים שראינו פה מלפני עשור…זה לא מזכיר לכם אותם? דורון עמית יועץ עסקי

קרא עוד על מצב השכירים בישראל

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן