מה עוד נשאר לחסוך בעסק

מה עוד נשאר לחסוך בעסק

 המלצות כיצד לחסוך בדלק בעסקים/חברות.

מחירי הדלק מתייקרים ומגיעים לרף של 10 ₪ לליטר.

זה מחיר אבסורדי להוצאה של דלק.

לדוגמא: צריכת דלק של רכב פופולארי מדגם יונדאי I30 הינה 10.75 קילומטר לליטר.

טכנאי/איש מכירות/איש שירות/ שנוסע 150 קילומטר ביום-X   24 ימי עבודה (מבלי הנסיעות הפרטיות בסופי שבוע וחגים) נוסע 3600 קילומטר בחודש. סה"כ סכום הדלק בו ישתמש יעמוד על למעלה מ-3000 ₪ בנסיעה ממוצעת-ללא פקקים.

ניתן לחשב עלות דלק לכול רכב בלחיצה על קישור זה   

למעשה נושא העמדת רכב לעובד הופכת להיות הוצאה משמעותית למעביד ולמעשה גם לעובד אם כוונת משרד האוצר לחייב יותר בשווי רכב את העובדים מקבלי הרכב מאת המעסיק.

כ-יועץ עסקי, אני שואל את השאלה. לאן נגיע?

האם עלות זאת צריכה להיספג גם כן במחיר הנוכחי לצרכן?

האם בתוספת למע"מ שמרבית העסקים במשק יספגו יוכלו גן לספוג את נושא עליית השימוש ברכב.

מה יעשו אותם עסקים אשר עיסוקם מבוסס רכבים. טכנאי שירות, אנשי מכירות, בלדרים, הסעות, הובלות, "תחבורה ציבורית" וודאי שתעלה מחירים. או שעלינו לנסות ולפעול אחרת.

מחיר נסיעה ברכבת מתל אביב לחיפה הלוך חזור עולה 55 ₪

מחיר נסיעה ברכב מתל אביב לחיפה כולל סיבובים בעיר עולה 170 ₪ (לפי יונדאי I-30)

איש מכירות שיוצא לבקר לקוחות בחיפה – (בעיר חיפה) עדיף שיסע ברכבת, ישתה, ינוח, יעבוד על המחשב בדרך, יגיע רענן לחיפה, ובתחבורה ציבורית זולה יעשה את פגישותיו ויחזור רגוע מבלי פקקים לתל אביב.

כך יעשה איש מכירות לכול יעד בישראל.

אנו ארץ קטנה והתחבורה הציבורית הפכה להיות (יחסית) יותר זולה מרכב.

המלצות נוספות.

יש להוריד את נושא הצמדת הרכב לעובדים אשר את יומם מבלים במשרד (עדיף לשלם עבורם נסיעות במונית או בהסעה מאורגנת מאשר ברכב צמוד)

עובדים שרגילים להגיע עם רכבים לעבודה-עדיף שישאירו אותם בחניונים של הרכבת ויגיעו למחוז חפצם שהם רעננים מבלי הפקקים) (אלה שיגידו כי רחוק להם מתחנת הרכבת למשרדם-שייקחו מונית-או שיעלו על תחבורה ציבורית)

עסקים שמספקים סחורה ברכבים עליהם להגיע למצב של התייעלות ואם סידור המשלוחים מראה 3 פעמים בשבוע לאותו יעד שיורידו לפעמיים בשבוע או לפעם אחת (בגלל התחרות בכול הענפים ברור הוא כי עסקים לא יעלו את מחירי המשלוחים אבל עסקים קטנים צריכים ללמוד מהעסקים הגדולים, לדוגמא הרשתות הסלולריות: המחירים שלהם ירדו וגם השירות ירד- זמן המתנה לנציג קודם היה עד 5 דקות היום הוא עד שעה "והלקוחות מבינים") עסקים לא יכולים במצב של היום להרשות להם להוסיף ולספוג את העלויות הנוספות)

יש לנסות לאגד עובדים מיעד מגורים אחד שיצטופפו ברכב אחד ויגיעו אתו לעבודה. בארצות הברית שלא כמו בישראל בשעות העומס יש נתיב (ללא חיוב כמו בישראל) שמיועד ל-2 נוסעים ומעלה, מה שמבטיח נסיעה חלקה בפקקים וחסכון בזמן ובעלות של כסף.(אנחנו לא ארצות הברית וזמן לא נחסוך אבל אולי לפחות נחסוך דלק של עוד שתי מכוניות)

עסקים ועובדים יקרים, אנו בתקופה הדומה לתקופה של צנע, אתם יודעים את זה, אתם מנהלים כלכלת ביית, אתם יודעים כמה העלות של המחייה חשובה. אתם גם מבינים שהריצה אחרי מקומות המוכרים יותר בזול תהיה ריצה לשווא כי מחיר הנסיעה במכונית למקום הזול כבר לא יהיה כדאי עקב עליית מחיר הדלק וזה עוד לא הסוף.

אנא חשבו והתחשבו.

אסור שעסקים ימשיכו לקרוס.

צריך לעשות מהלכים חכמים

חשוב לכם לחסוך בעסק שלכם-התקשרו

054-8087706

WWW.DORONAMIT.CO.IL

DORON@DORONAMIT.CO.IL

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן