מה עוד נשאר לחסוך בעסק

מה עוד נשאר לחסוך בעסק

 המלצות כיצד לחסוך בדלק בעסקים/חברות.

מחירי הדלק מתייקרים ומגיעים לרף של 10 ₪ לליטר.

זה מחיר אבסורדי להוצאה של דלק.

לדוגמא: צריכת דלק של רכב פופולארי מדגם יונדאי I30 הינה 10.75 קילומטר לליטר.

טכנאי/איש מכירות/איש שירות/ שנוסע 150 קילומטר ביום-X   24 ימי עבודה (מבלי הנסיעות הפרטיות בסופי שבוע וחגים) נוסע 3600 קילומטר בחודש. סה"כ סכום הדלק בו ישתמש יעמוד על למעלה מ-3000 ₪ בנסיעה ממוצעת-ללא פקקים.

ניתן לחשב עלות דלק לכול רכב בלחיצה על קישור זה   

למעשה נושא העמדת רכב לעובד הופכת להיות הוצאה משמעותית למעביד ולמעשה גם לעובד אם כוונת משרד האוצר לחייב יותר בשווי רכב את העובדים מקבלי הרכב מאת המעסיק.

כ-יועץ עסקי, אני שואל את השאלה. לאן נגיע?

האם עלות זאת צריכה להיספג גם כן במחיר הנוכחי לצרכן?

האם בתוספת למע"מ שמרבית העסקים במשק יספגו יוכלו גן לספוג את נושא עליית השימוש ברכב.

מה יעשו אותם עסקים אשר עיסוקם מבוסס רכבים. טכנאי שירות, אנשי מכירות, בלדרים, הסעות, הובלות, "תחבורה ציבורית" וודאי שתעלה מחירים. או שעלינו לנסות ולפעול אחרת.

מחיר נסיעה ברכבת מתל אביב לחיפה הלוך חזור עולה 55 ₪

מחיר נסיעה ברכב מתל אביב לחיפה כולל סיבובים בעיר עולה 170 ₪ (לפי יונדאי I-30)

איש מכירות שיוצא לבקר לקוחות בחיפה – (בעיר חיפה) עדיף שיסע ברכבת, ישתה, ינוח, יעבוד על המחשב בדרך, יגיע רענן לחיפה, ובתחבורה ציבורית זולה יעשה את פגישותיו ויחזור רגוע מבלי פקקים לתל אביב.

כך יעשה איש מכירות לכול יעד בישראל.

אנו ארץ קטנה והתחבורה הציבורית הפכה להיות (יחסית) יותר זולה מרכב.

המלצות נוספות.

יש להוריד את נושא הצמדת הרכב לעובדים אשר את יומם מבלים במשרד (עדיף לשלם עבורם נסיעות במונית או בהסעה מאורגנת מאשר ברכב צמוד)

עובדים שרגילים להגיע עם רכבים לעבודה-עדיף שישאירו אותם בחניונים של הרכבת ויגיעו למחוז חפצם שהם רעננים מבלי הפקקים) (אלה שיגידו כי רחוק להם מתחנת הרכבת למשרדם-שייקחו מונית-או שיעלו על תחבורה ציבורית)

עסקים שמספקים סחורה ברכבים עליהם להגיע למצב של התייעלות ואם סידור המשלוחים מראה 3 פעמים בשבוע לאותו יעד שיורידו לפעמיים בשבוע או לפעם אחת (בגלל התחרות בכול הענפים ברור הוא כי עסקים לא יעלו את מחירי המשלוחים אבל עסקים קטנים צריכים ללמוד מהעסקים הגדולים, לדוגמא הרשתות הסלולריות: המחירים שלהם ירדו וגם השירות ירד- זמן המתנה לנציג קודם היה עד 5 דקות היום הוא עד שעה "והלקוחות מבינים") עסקים לא יכולים במצב של היום להרשות להם להוסיף ולספוג את העלויות הנוספות)

יש לנסות לאגד עובדים מיעד מגורים אחד שיצטופפו ברכב אחד ויגיעו אתו לעבודה. בארצות הברית שלא כמו בישראל בשעות העומס יש נתיב (ללא חיוב כמו בישראל) שמיועד ל-2 נוסעים ומעלה, מה שמבטיח נסיעה חלקה בפקקים וחסכון בזמן ובעלות של כסף.(אנחנו לא ארצות הברית וזמן לא נחסוך אבל אולי לפחות נחסוך דלק של עוד שתי מכוניות)

עסקים ועובדים יקרים, אנו בתקופה הדומה לתקופה של צנע, אתם יודעים את זה, אתם מנהלים כלכלת ביית, אתם יודעים כמה העלות של המחייה חשובה. אתם גם מבינים שהריצה אחרי מקומות המוכרים יותר בזול תהיה ריצה לשווא כי מחיר הנסיעה במכונית למקום הזול כבר לא יהיה כדאי עקב עליית מחיר הדלק וזה עוד לא הסוף.

אנא חשבו והתחשבו.

אסור שעסקים ימשיכו לקרוס.

צריך לעשות מהלכים חכמים

חשוב לכם לחסוך בעסק שלכם-התקשרו

054-8087706

WWW.DORONAMIT.CO.IL

DORON@DORONAMIT.CO.IL

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עיסקי

אנו מציעים לכם ליווי מלא ובנוסף ייעוץ עיסקי המוביל ל-100% הצלחה מוכחת בהגדלת המכירות והרווחים שלכם. מטרתנו שתבואו להרוויח יותר מהכסף ומהעסק שלך ותעבדו פחות

ליווי עסקים

אם אתם בעלים של עסק או חברה ואתם רוצים להצליח, להיות הטובים ביותר, לתת שירות טוב יותר ללקוחות שלכם ולהנות מרווחים ואיכות חיים גבוהה אבל

בניית תוכנית עסקית לעסקים קטנים

מדוע למעשה עסק זקוק לתכנית עסקית? מהי בניית תוכנית עסקית לעסקים קטנים? והאם בכלל זה נחוץ בהתחלה או באמצע התהליך. מי שרוצה להקים עסק חדש

יועץ שיווקי מומלץ

בחירת יועץ שיווקי שיצליח ליצור שינוי אמיתי בעסק היא למעשה משימה לא פשוטה כלל. כדי להמנע מטעויות, להלן כמה טיפים לזיהוי יועץ שיווקי מומלץ, ואיך

חברת ייעוץ לעסקים

אצלנו תמצאו חברת ייעוץ לעסקים אשר משלבת ייעוץ עסקי פרקטי ממוקד עם יצירתיות וגמישות שמאפשרת לנו להוביל אותך להצלחה שלך. אנו לא יושבים סתם ומחכים

שיווק מוצר יועץ אסטרטגי

לגבי שיווק מוצר יועץ אסטרטגי לקראת תהליך של שיווק מוצר יועץ אסטרטגי יכול לסייע בבניית התוכנית האסטרטגית והשיווקית. את התוכנית השיווקית יש לבנות לאחר האבחון של

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן