מה עדיף טאבלט או מחשב אישי בעסק

מה עדיף טאבלט או מחשב אישי בעסק

מה החלטתם טאבלט או מחשב אישי?

 אין זה סוד כי עולם המחשבים לדעתי, עובר טרנספורמציה רצינית בכול מה שקשור לעולם אי פון ואי פד. יותר ויותר אנשים משתמשים במכשירים אלה כמרכז התקשורת הבסיסית שלהם מכול מקום ולכול מקום.

למעשה מתחיל להיווצר מצב שמכשירים שנמכרים ביחד עם התקשורת הסלולרית הופכים להיות מחשב מרכזי המנהל את התקשורת, ההתכתבות, האפליקציות, הצפייה של כול אחד ואחד מאתנו.

אם נסתכל בטבלה של כמה מכשירים כמו אי פון ואי פד (מכול המינים והסוגים לא דווקא של APPLE אלה של רבים אחרים נמצא כי מכירת המחשבים האישיים נעצרה ואילו מכירת המכשירים שציינתי גודלת וגודלת לדוגמא: עם בשנת 2010 מכירת המחשבים ומחשבי כף היד היו צמודים אנו רואים בתחזיות  כי כבר בשנת 2011 זה קופץ וממריא ופוער פער עצום מול מכירות המחשבים האישיים,  כאשר בשנת 2016 הפעם הופך להיות פי פעם וחצי. שזה נתון מדהים, אבל לפי דעתי אם מחשבי כף היד ייתנו יותר פתרונות למשתמש הסופי.

בכול מקרה עם נתונים כאלה כדאי שנערך לעבודה על טאבלטים ומחשבי כף יד.

עדיין בציבור רווחת הדעה כי עבודה עם מחשב אישי הוא הרבה יותר נוח, ואני באמת לא רואה אוכלוסיות שלמות עוברות לעבודה עם מחשבי כף יד, לדוגמא לא ברור לי עם אנשים בני 65 + שהם משתמשים קבועים במחשבים אכן יתרגלו במהירות למחשבי כף יד ויזנחו את המחשבים הניידים או אפילו הנייחים כול כך מהר.

ראו לציין בכתבה זאת שכול נושא הספרות הולך ונכנס לקוראים דיגיטליים, וזאת למרות חווית קניית הספר והצורך שלנו לראות הספר בכריכתו היפה והעמודים הצבעוניים. את זה לעולם לא נוכל לקבל מקוראים דיגיטליים ואני עדיין לא מספיד את עולם הדפוס ולא נראה לי שיהיה מקום להספיד אותו. תמיד צריך לזכור שחושבים על טכנולוגיה, שהאדם הוא אישיות בפני עצמה ויש מוצרים שה-דיגיטל וטכנולוגיה לא יכולה להחליף אותם לעולם.

נחזור לנושא שלנו, אני רואה מקום רחב מאד לעולם הדיגיטאלי במחשבי כף הים עם האפליקציות ידברו יותר עם עסקים, תוכנות המוטמעות במחשבים ניידים כמו עולם האופיס יהיו חלק אינטגרלי ופעיל במחשבי כף היד והטאבלטים.

אם אכן יצרני הטאבלטים ומחשבי כף היד ייקחו להם למשימה להפוך מוצרים אלה ליותר ידידותיים לאנשי עסקים ולעסקים בפרט אני מאמין שבאמת מכירת הטאבלטים ומחשבי כף יד יפרצו כפי שתוכנן להם.

היום אנשים מעדיפים עדיין לרכוש את מוצרי כף היד לשימוש אישי ואפליקציות כאלה ואחרות אבל לא מוותרים על המחשב האישי שלהם שעדיין פותר להם חווית משתמש אחרת ונוחה יותר במהלך לימודים או עסקים.

דרך אגב. בסין אחוז הגולשים דרך מחשבי כף היד יותר גבוהים מאלה שגולשים דרך מחשב אישי.

אני בהחלט מייעץ לחברות הן כיועץ עסקי והן כיועץ שיווקי מצד המשתמש להטמיע מוצרים אלה לשימוש היומי שלהם ושל עובדיהם.

רוצים לשמוע יותר בתחום-התקשרו

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן