מה לקחנו מועידת הנשיא יוני 2013

מה לקחנו מועידת הנשיא יוני 2013

ועידת הנשיא

זה אומנם אתר לייעוץ עסקי, יועץ עסקי, יועץ שיווק פרסום, ניהול, בידול, מיתוג!

אך לא אוכל להתעלם מוועידת נשיא המדינה אשר מתקיימת השבוע יוני 2013.

 ועידה המשתפת מנהיגי עולם המעריפים עלינו שבחים, ומתארת את ההתפתחות הטכנולוגית בישראל בתחומי הרפואה, ההייטק, החקלאות, וכול מה שיכול להיות לעזר לבן האנוש.

ועידה זאת לא מזניחה במילים היוצאות מפי משתתפיה את החלש, האחר, החולה, הקבצן, הפושע, את השוליים של החברה ובסך הכול הכללי את החברה בכללותה,  ואת זה אני לקחתי יותר מכול מהנאומים, התיאורים, הרגש והאמת של הדוברים בה.

 ועידת הנשיא היא תקווה גדולה לכול אלה אשר מזלם לא העיר להם פנים, כאלה שהתקדמות הטכנולוגית לא תשפר את מצבם או חייהם, ועידה אשר המסרים היוצאים ממנה היא "להעצים את השני", "להעניק לאחר", "להסתכל על האחר ולא לפתח את האגו העצמי שלך כיחיד", זה המסר החזק אשר כול אחד מאתנו חייב לקחת לעצמו, הן במערכת היחסים של בינו לבינה, הן במערכת היחסים של מורה לתלמיד, הן במערכת היחסים של עובד ומעביד, הן במערכת העסקית, והן במערכת היחסים האישית והמשפחתית כאחד.

דווקא שהטכנולוגיה לוקחת מאתנו את האנושיות, דווקא שאנחנו מבקשים את הכרעת בית המשפט על כול סכסוך קטן והוא מחזיר אותנו לנסות ולהתפשר, דווקא שהממון הפך לשולט, ולמען השגתו הכול מותר, דווקא הבריחה מהמסכן, מהחלש, מהנכה, מזה שנמצא במצוקה, כאילו הוא לא קיים, מילים אלה המכוונים לאנשים אלה רגשו אותי במיוחד בין נאומי גדולי הפסגה מהארץ והעולם. אני הרגשתי כאילו אני אחד מהיושבים בעולם! ומכאן כולנו צריכים לשאוב את הכוח והתקווה שאכן כך יכוונו מנהיגי העולם,

הוועידה הזאת תיזכר אצלי כנקודת זינוק חוזרת לאמת של האדם, לאנושיות של האדם, הייתי רוצה לראות שוב את החברה שלנו לא רק כדואגת להעצמה האישית שלה, לא רק התחרותיות, לא רק הרוע וחוסר ההתחשבות, לא רק ריצה לבית המשפט בסכסוך במקרה הטוב ואלימות במקרה הרע, הייתי רוצה שנחזור למה שהיינו פעם, חבר זה חבר, אמון זה אמון, מצוקה מקבלת תמיכה, תקשורת לא יוצרת מאומה וכותרות זדוניות, וההתחשבות באדם ובאנושיות שלו היא זאת שתעמוד בראש מעיינינו אמן כן יהיה רצו!

לא, אני לא רוצה שנגיד, "זה הכול דיבורים" כי זה לא! אפשר לנהוג גם אחרת כי אם לא מה אנו שונים מהחייה!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן