מה לקחנו מועידת הנשיא יוני 2013

מה לקחנו מועידת הנשיא יוני 2013

ועידת הנשיא

זה אומנם אתר לייעוץ עסקי, יועץ עסקי, יועץ שיווק פרסום, ניהול, בידול, מיתוג!

אך לא אוכל להתעלם מוועידת נשיא המדינה אשר מתקיימת השבוע יוני 2013.

 ועידה המשתפת מנהיגי עולם המעריפים עלינו שבחים, ומתארת את ההתפתחות הטכנולוגית בישראל בתחומי הרפואה, ההייטק, החקלאות, וכול מה שיכול להיות לעזר לבן האנוש.

ועידה זאת לא מזניחה במילים היוצאות מפי משתתפיה את החלש, האחר, החולה, הקבצן, הפושע, את השוליים של החברה ובסך הכול הכללי את החברה בכללותה,  ואת זה אני לקחתי יותר מכול מהנאומים, התיאורים, הרגש והאמת של הדוברים בה.

 ועידת הנשיא היא תקווה גדולה לכול אלה אשר מזלם לא העיר להם פנים, כאלה שהתקדמות הטכנולוגית לא תשפר את מצבם או חייהם, ועידה אשר המסרים היוצאים ממנה היא "להעצים את השני", "להעניק לאחר", "להסתכל על האחר ולא לפתח את האגו העצמי שלך כיחיד", זה המסר החזק אשר כול אחד מאתנו חייב לקחת לעצמו, הן במערכת היחסים של בינו לבינה, הן במערכת היחסים של מורה לתלמיד, הן במערכת היחסים של עובד ומעביד, הן במערכת העסקית, והן במערכת היחסים האישית והמשפחתית כאחד.

דווקא שהטכנולוגיה לוקחת מאתנו את האנושיות, דווקא שאנחנו מבקשים את הכרעת בית המשפט על כול סכסוך קטן והוא מחזיר אותנו לנסות ולהתפשר, דווקא שהממון הפך לשולט, ולמען השגתו הכול מותר, דווקא הבריחה מהמסכן, מהחלש, מהנכה, מזה שנמצא במצוקה, כאילו הוא לא קיים, מילים אלה המכוונים לאנשים אלה רגשו אותי במיוחד בין נאומי גדולי הפסגה מהארץ והעולם. אני הרגשתי כאילו אני אחד מהיושבים בעולם! ומכאן כולנו צריכים לשאוב את הכוח והתקווה שאכן כך יכוונו מנהיגי העולם,

הוועידה הזאת תיזכר אצלי כנקודת זינוק חוזרת לאמת של האדם, לאנושיות של האדם, הייתי רוצה לראות שוב את החברה שלנו לא רק כדואגת להעצמה האישית שלה, לא רק התחרותיות, לא רק הרוע וחוסר ההתחשבות, לא רק ריצה לבית המשפט בסכסוך במקרה הטוב ואלימות במקרה הרע, הייתי רוצה שנחזור למה שהיינו פעם, חבר זה חבר, אמון זה אמון, מצוקה מקבלת תמיכה, תקשורת לא יוצרת מאומה וכותרות זדוניות, וההתחשבות באדם ובאנושיות שלו היא זאת שתעמוד בראש מעיינינו אמן כן יהיה רצו!

לא, אני לא רוצה שנגיד, "זה הכול דיבורים" כי זה לא! אפשר לנהוג גם אחרת כי אם לא מה אנו שונים מהחייה!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום






מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום






דילוג לתוכן