מה לא ידעת שאתה הפרייר של המדינה

מה לא ידעת שאתה הפרייר של המדינה

מתקשר אלי לקוח טוב בבהלה!

תשמע זה לא יאומן, במשך שנתיים הייתי חבר האיגוד מקצועי כמעביד, אבל חוץ מ-10 מילים ביום המזמינים אותי לנפוש פה או לנסוע לחו"ל בקבוצות "כמובן על חשבוני" לא קיבלתי כול תמורה לכספי ולכן החלטתי להפסיק את חברותי.

לא הספקתי להודיע לארגון על כוונתי, אני מקבל מכתב מעו"ד של האגודה "שלפי הסכם קיבוצי "בלה-בלה-בלה" בסעיף " גם, בלה-בלה- בלב" קבעה ההסתדרות ומשרד הכלכלה כי על כול מעביד בתחום העיסוק שלי לשלם דמי חבר. חובה! אם לא זו עברה פלילית. מה עושים הוא שואל אותי, על מה ולמה אני צריך לשלם, מי קובע עבורי מה אני צריך לשלם ויותר מזה אני רוצה לדעת מה אני מקבל תמורת התשלום. (וכולו עצבני ומתרגש שעוד רגע חשבתי כי יחטוף התקף לב) הוא מוסיף, זה לא הכסף, זה העיקרון!

 ואילו אני, כיועץ עסקי או כמי שנותן ייעוץ עסקי, המכיר את כול השתיקים והטריקים של הכוחות המניעים את המדינה, העסקנים, הקרובים לצלחת, ההסתדרות עם הממשלה, הממשלה עם המפלגה, הלוביסט הזה והלוביסט האחר עונה לו בפשטות! ממה אתה מתרגש, שהרי להיות גובה של המדינה, אתה גובה באמצעות המס הנקרא מע"מ, לשלם ארנונה לעירייה עלותה כמו תשלום דמי חסות למשפחת פשע ואתה לא מקבל דבר, לשלם אגרת חברות כול שנה, אתה לא מבין עבור מה אתה משלם ומה אתה מקבל בתמורה, לשלם מס שלטים או גרוע מזה על חתיכת מודעה קטנה שתלייתה בחלון הראווה שלך אתה נדרש לשלם מס, מקדמות למס הכנסה אתה משלם חודש בחודשו ובסוף שנה מס הכנסה מחזיר לך (אז בשביל מה גובים, להקשות עוד יותר על תזרים המזומנים) לממן את עלות העובדים שלך בכול המיסים הישירים והעקיפים והצדדיים והקדמיים אתה משלם, אז מה אתה כועס על עוד מס שהוטל עליך בלי שאתה מקבל כלום ועוד אתה תואשם בעברה פלילית ותקבל קנס מנהלי, ויעקלו את חשבון העסק בכול כתובת שיש למדינה עליך. שלם, שתוק, ותסבול כמו שאר בעלי העסקים והחברות בישראל שרק צריכים לשלם ולפרנס את האחר והם הבעלים של העסק העובדים הכי שחורים בעסק של עצמם.

עסקים ממנים רשויות 

 החלמאות במדינת ישראל בנושא העסקים והחברות מרקיע שחקים, ההתאכזרות למגזר העסקי שמחזיק את רוב התל"ג ואת רוב העובדים השכירים במשק היא רק הולכת ונמשכת, ולכן חברות ועסקים "מתרסקים" בכמויות "ענקיות" 50 אלף עסקים הנסגרים בשנה או יותר נכון קורסים בשנה זו רק ההוכחה לכך.

 כול מדינה מערבית יודעת להעריך עסקים קטנים, בישראל עסקים קטנים הם בחזקת החלש עליו אפשר לתת את כול המכות.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי

הסיכון בקידום אתרים

הסיכון בקידום אתרים בדקתי במנוע החיפוש כמה אתרי אינטרנט יש במילת המפתח "קידום אתרים" עלו לי 20 מיליון תוצאות. 20 מיליון תוצאות! מדהים! אנחנו אוכלוסייה

פשיטת רגל
הבנק ואנחנו

למה פשיטת רגל

מאד חשוב להתיעץ עם יועץ עסקי טרם הולכים להליך של פשיטת רגל ומיד אחה"כ לקבוע תור אצל עו"ד

ייעוץ עסקי
ייעוץ ארגוני

הקורונה והאבטלה

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מגלה חלם ממשלתי בלתי מתקבל על הדעת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן