מה יש עוד סיכוי לפרסום שלי?

מה יש עוד סיכוי לפרסום שלי?

פרסום עסק!

כיצד נפרסם את העסק שלנו!

איזה פרסום אפקטיבי ואיזה פרסום לא אפקטיבי.

האם בכלל יש פרסום אפקטיבי אשר מביא תוצאות כאן ועכשיו!

 נושא פרסום העסקים קיבל תפנית חזקה ולא דווקא בגלל הכניסה למדיות חדשות, כמו העולם הווירטואלי או עולם האינטרנט, הפרסום היום קיבל את התפנית שלו בזה שאנשים לא מתייחסים לפרסום כלל וכלל. מרוב יער הפרסום המופיע לאדם מ-הקימה שלו בבוקר ועד הליכתו לישון הוא כול כך מסיבי עד שהעין התרגלה שלא לראות אותו.

 כ יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי אני יכול להביא דוגמא מסקר שהתפרסם דווקא במדינה קטנה כמו בלגיה שם הראה כי למעלה מ-86% מהנשאלים לוחצים בעכבר על ה-X בכול פעם שעולה להם באנר פרסומי באינטרנט, כלומר לכול פורטל שהם נכנסים למען מטרה מסוימת ועולה להם באנר בכלל בתחומים אחרים "הם פשוט לא רואים אותו-מבלי להסתכל עליו כך מיד הם מורידים אותו ב-X דבר שמחזק מאד את האמרה "מרוב עצים לא רואים את היער"

שיווק מקצועי בגוגל

הגישה של בעלי עסקים שהם חושבים פרסום הם רואים עוד הרבה שקלים בקופה שלהם כבר למחרת יום הפרסום היא גישה מוטעית, לא נכונה, ואפילו מסוכנת מאד לעסק,

 למעשה הפרסום הנכון היום הוא שילוב הפרסום עם יחסי ציבור של העסק, ושאני מתכוון ליחסי ציבור אני לא אומר לעשות מסיבות ללקוחות על חוף הים או בפארק ניצנים כמו שמרשות לעצמם חברות הענק, אני מתכוון למודעות הרצות בעולם הווירטואלי והנקראות בסל השירותים של ענק האינטרנט גוגל "שיווק מחדש"  

 בואו כולנו נסכים כי עולם הפרסום או הרצון להיחשף לפרסום עבר לשליטתו של הלקוח, הלקוח הפוטנציאלי מחפש מוצר או שירות הוא פונה למנוע החיפוש, כאשר החליט ללחוץ על העסקים או השירותים הנגלים לו כבר בדף הראשון הוא נחשף לשירות או למוצר, או שעובר לאתר הבא או שמבצע קנייה, או מתקשר, או מגיע למקום הקנייה על מנת לבצע את הרכישה שלו.

 אנשי השיווק של ענק החיפוש לא הסתפקו רק בזב שהלקוח חיפש את המוצר או השירות והקליק על האתר המבוקש הם פתחו שיטה של הטמעת קוד ברגע שהלקוח נכנס לאתר, קוד אשר בעל האתר יכול להשתמש בו בהטמעת פרסום כול פעם שהלקוח יפתח אתר אשר לגוגל יש שיתוף פרסומי איתו ! וכאלה יש הרבה.

 על מנת לא לבלבל אתכם, הפעולה היא פשוטה, אתם מכינים בפורמט של גוגל באנרים בתוכנית ה-ASWORDS של גוגל, מקבלים מגוגל קוד הטמעה, מטמיעים אותו באתר שלכם, ומעתה כול לקוח שביקר באתר שלכם תיחשף לפניו פרסום שלכם ברגע שהוא מבקר באתרים נוספים איתם לגוגל יש שיתופי פרסום! הליך קל, קליט, מהיר, ויוצר בזז רציני מאד דווקא בתחום יחסי הציבור ולא הפרסום, שהרי לקוח שרואה את הפרסום שלכם בכול מקום שהוא נכנס אזי הוא "אוטומטי" שוקל אתכם כחברה רצינית

 אך בישראל כמו בישראל עלו חברות על השירות הזה של גוגל והתחילו להציע אותו ולמכור אותו ללקוחות בהרבה כסף, דבר שמקטין את הכדאיות של המפרסם להשתמש בכלי החכם הזה, חברות ייעוץ אשר בין שאר הפעילות שלהם גם מתמחות בשיווק ומכירות מקימים את מסע הפרסום הזה ללא עלות כספית ואילו הלקוח משלם רק עם הלקוח שלו לוחץ על הבאנר ומגיע לאתר שלו עלות זעומה.

 כפי שכתבתי כול נושא הפרסום בישראל ובעולם כולו הופך ומתהפך ולכן לפני ששמים כספים על קרן הצבי בפליירים, בעיתונות המקומית והארצית, ובכלל באמצעי המדיה השונים התייעצות עם יועץ ומלווה שיווקי לא תזיק.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן