מה יעשה לנו קורס בשיווק

מה יעשה לנו קורס בשיווק

דורון עמית יועץ שיווק ומפתח שיטות מכירה….חשוב לי לתת לכם מספר טיפים אותם זוכים התלמידים שלי לקבל כאשר אני מעביר קורס בן שעתיים לטקטיקות של מכירה….כמו שכבר  כתבתי לכם במאמר קודם שיעזור לכם למכור יותר או יותר נכון למכור נכון …היא ההבנה הבסיסית שהלקוח שלנו יודע הכול…הוא יודע מה הוא צריך, הוא מכיר את כול המניפולציות של המכירה, הוא שבע מאנשים שרק רוצים למכור לו ולאוו דוקא פרונטלית גם דרך הטלפון, דרך הפרסומות הגלויות והניסתרות  וכמובן במשא ומתן פנים אל פנים….מכירה חשובה שתתבצע ישירות מול הלקוח…כי אז איש מכירות טוב יכול לזהות מהו השבר שאותו הלקוח משדר ואיש מכירות מקצועי יוכל לזהות ולתת מענה הולם ללקוחות…נתקלתי כבר באנשי מכירות שרצו מאד לסגור דרך הטלפון, וזאת טעות לעשות כן….היום בכדי לבצע מכירה ללקוח אתה חייב ליצור  עם הלקוח קשר אישי, אתה חייב להקשיב ללקוח שלך, אתה חייב לגלות בדיוק מה השבר שלו ואז לענות לו על השבר ולמכור לו את המוצר שאתה מוכר…לא נורא גם אם לא הצלחתה בפגישה הראשונה אתה תשאיר רושם כול כך טוב אצל הלקוח שהוא יזכור אותך שתתקשר אליו לקבוע פגישה נוספת…זכור מערכת יחסים אישית…נפשית…אנושית..היא המפתח להצלחת המכירה שלך-דורון עמית יועץ מכירות

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן