מה יותר נכון הלוואות או מכירות

מה צריכים לעשות עסקים "לייצר כסף"

כן, ייצור כסף הוא הפתרון הבלעדי של עסקים בישראל.

הלוואות, הלוואות בערבות מדינה, הלוואות המתפרסמות באינטרנט, כולם נועדו אם נהיה אמתיים וגלויי לב כלפי עצמנו הם בכדי לכסות חובות שלנו, להמשיך ולהפעיל את העסק, להזרים כסף אל תוך תזרים המזומנים שלנו כי כבר הבנק לא נותן לנו.

הלוואות בעסקים הקטנים, בינוניים ואפילו גדולים כבר לא הולכים למטרות של הגדלת מחזור המכירות כך שאם הגדלנו את מחזור המכירות ב-100 ₪ ואנו מחזירים את ההלוואה הייעודית שלקחנו לשם כך ב-50 ₪ אזי ההלוואה הייתה נכונה. אבל אם לקחנו 100 ₪ בכדי למחזר הלוואה, או לשלם שיקים והתחייבויות קודמות אזי המדרון הוא חלקלק.

אין אסור בתכלית האיסור לעסק לקחת הלוואה למחזור הלוואה קודמת או לרפד את תזרים המזומנים אלא אם לא עשה להגדיל את ההכנסה שלו באותו רווח גולמי אשר העסק עובד בו כיום ויותר מזה לא הייתי נותן לעסק אותו אני מלווה לקחת אגורה אחת מימון חיצוני לפני הבראה פנימית.

יותר מזה, אנו עומדים בפני תקופה הולכת ונמשכת של דלות בעסקים, השפע, ההיצע, התחרות, פתיחת המסחר הגלובלי, עסקים דומים על כל 100 ממ"ר ואם נמשיך ונתדרדר עם הלוואות ללא שליטה כך גם יהיה סופו של העסק שלנו.

אם נשים לב היום לבנקים, לחברות מתן האשראי המפרסמות מבוקר עד לילה על כל מדיה אפשרית, מתן ההלוואות מיועד יותר לבעלי משקי ביית יציבים עם משכורת קבועה, פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות מאשר עסקים המתנדנדים בחוסר יציבות מצד לצד. מה שהם החברות למעלה יודעים זה לא מה שאנחנו יודעים והם רואים את הגידול המטורף בסך ההלוואות הניתנות בשוק בנוסף להלוואות המשכנתאות.

הנה בנק לאומי שקיבל את המכרז של מתן הלוואה בערבות מדינה הוריד את גובה המשכנתאות שהוא נותן הן בגלל הסיכון וחוסר הודעות בשוק הנדל"ן והן מבחינת חסימת האשראי שהבנק יוכל לתת ללקוחותיו עקב מגבלות הלימות ההון.

אני רוצה לחזור על דברי כי כמו שתתפוצץ בועת ההלוואות בבנקים ואצל נותני האשראי כך תתפוצץ בועת ההלוואה שכל עסק נטל על עצמו.

הפתרון היחידי הוא התייעלות, ניהול מקצועי מונחה, גידול במכירות ואו בסל המוצרים של העסק.

חשבו על זה ויש דרכים להגדיל מכירות

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן