מה חשוב ביועץ עסקי

מה חשוב ביועץ עסקי

איך תבחר יועץ עסקי לעסק ישן או עסק חדש, מדריך לבחירת יועץ עסקי….הדבר החשוב ביותר לבחירת יועץ עסקי לעסק שלך הוא הניסיון שיש לאותו יועץ עסקי להעניק לעסק שלך..האם ההתמחות שלו היא בתחום אחד או ניתן להעזר בתכונות הכלליות הנצרכות ע"י העסק..קרי: תכנון תזרימי (ניהול תזרים מזומנים) ידע ברכש ובקניות, התמצאות בתחום הניהול וכוח האדם, והכי חשוב נושא השיווק, המיתוג, הדימיון, התעוזה והמכירות… אם התברכתה ביועץ מהסוג הזה הרי שאתה סולל את דרכך אל עולם העסקים ברגל נכונה ובטוחה….יועץ עסקי טוב הוא זה שיש לו ניסיון מוחשי בליצור, בלקדם, בלהיות קאוצר חזק מול בעל העסק, להיות איש של עשייה ולא איש של יס מן….להיות יועץ שיודע להוביל מהלכים, ולהפוך נוסחאות, לחדש ולרגש מבפנים ומבחוץ…זהו יועץ שעסק היום צריך…עולם העסקים בטלטלה עצומה ורק יועץ חזק יוכל לקחת את בעל העסק או החברה קדימה להישרדות והצלחה…זה היה מדריך לקוראי גוגל כיצד בוחרים יועץ עסקי לעסק שלכם.-דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן