מה זה תספורת בעולם העסקים

מה זה תספורת בעולם העסקים

 אם יש כאן איפה ואיפה…בוא נבדוק…מאמר חשוב לכול מי שנקלע לחובות לא משולמים לבנק? שופטת בית המשפט המחוזי בפתח תקוה הילה גרסטל נתנה צו הקפאת הליכים לחברת טאו שבשליטת אילן בן דוב…עיקר הבקשה לצו ההקפאה נבע מרצון של בנק לאומי לה חייב בן דוב בחברה זאת למעלה מ-79 מיליון ש"ח (שבעים ותשע מיליון ש"ח)  הווה אומר שכנראה אין בן דוב חתח החברה שבשליטו אולי? לא תשלם את החוב הזה לבנק לאומי…ואני שואל? אילן בן דוב על כול החברות שלו המסועפות לקוח גדול של בנק לאומי….האם קבוצת בנק לאומי תדרוש את כול  הכסף החייבים לה מקבוצות אילן בן דוב לאלתר? האם בנק לאומי יפעל כפי שהוא נוהג עם כול אחד מאיתנו שבמקרה שנשאר חוב לבנק כתוצאה מקריסה אישית או קריסה של עסק בבעלותינו תשים את המנורה האדומה הגדולה ביותר בחיינו ליד שמנו  ולעולם לא נוכל לפתוח חשבון או לקיים חשבון אישי או עסקי בבנק לאומי (דרך אגב…זו לא מדיניות רק של בנק לאומי זה מדיניות כללית של כמעט כול הבנק ים בישראל….או האם יש כאן איפה ואיפה….האמת..לא כול כך נראה לי שבנק לאומי שמינף את אילן בן דב בעסקת פרטנר אכן תעשה "שחיטה" כללית לעסקיו של בן דב…אבל זה אומר שהבנק נוהג בנו אחרת ובטיקונים הממונפים אחת…דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן