מה זה שיווק יצירתי

מה זה שיווק יצירתי

שאני אומר שיווק למה אני מתכוון?

האמת שיש עסקים בישראל שתענוג לראות את החשיבה השיווקית שלהם.

כיצד הם מחדשים, מרגשים, מביאים מוצר ישן בלבוש חדש, פשוט תענוג.

 האמת שאני לא מתכוון למותג המשקפיים הזול שמפוצץ מודעות בתקשורת 20% הנחה, 30% הנחה, 50% הנחה, 65% הנחה, ופה הוא נעצר, וכול שבוע המודעה מכריזה…עוד 5 ימים למבצע, עוד 6 ימים למבצע, וכבר עבר שבועיים וחודש והמודעה ממשיכה…זה חשיבה שיווקית גרועה, הלקוחות מאבדים אמון, והמותג רק מזיק לעצמו, וחבל. כן, כ-יועץ שיווק אני יודע שכול עסק, שירות או מוצר צריכים להמציא את עצמם כול יום מחדש, אבל שהמסר הופך להיות לא רציני, הלקוח מרגיש ופורש…

לעומת זאת קחו את מותג החלב "מילקי" מה הוא לא עבר, איזה פרזנטור מוכר לא הציג אותו, איזה קמפיין חכם לא ליווה את המוצר רב השנים הזה, והוא ממשיך לחדש ולרגש אותנו כול פעם מחדש, פעם עם יותר קצפת, פעם עם רק קצפת, ופעם עם מילוי וופלים בטעמים שונים, וזה מחדש, וזה מרגש, וזה הכי נכון לעשות עם "מותג" למתוח אותו כמה שיותר ולקצור פירות שיווקיים אדירים, ככה צריך לחשוב שיווק, ככה צריך לחדש ולרגש ללקוח למרות שמדובר על אותו מוצר רק כול פעם זו הגברת בשינוי האדרת, והאנשים רצים למרכולים וקונים.

 קחו את ארומה, בסך הכול רשת בתי קפה בישראל, מה מוכרים שם? "קפה" וגם מאפה, והם מצליחים לרגש במודעת מיתוג מעניינת ונקייה בעתוני סוף השבוע ובמדיה בטלוויזיה, וזה מעניין, ואנחנו ממשיכים לשתות את הקפה של "ארומה" כי הם יודעים להחזיק מותג נכון! או קחו לדוגמא את מיקרוסופט עם חלונות החדש, הנדסה אנושית למגע אדם, זה מה שהם יצרו בחלונות החדש, הם ריגשו, הם התקרבו, הם נגעו!

גם אתם יכולים בעלי העסקים, החברות, ונותני השירותים, גם אתם  יכולים לחדש, לרגש ולהפתיע את הלקוח, כול עסק בתחומו הוא. כול עסק אבל כול עסק יכול לפעול בדיוק באותה דרך, נכון, לא באותם משאבים, ולא על אותה מדיה, אבל בקרב הלקוחות השבויים, או באמצעות פרסום חכם, אתם יכולים, ובגדול.

שיווק, מיתוג, פרסום, זה עולם שמחובר לפסיכולוגיה האנושית של בני אנוש, מאחר ואנחנו בני אנוש, המקצוענים בתחום השיווק, המכירות והפרסום יכולים לעשות גדולות ונצורות למען מיתוג המוצרים שלכם, כן אתם! בעלי העסקים, החברות והמקצועות החופשיים, עכשיו יבוא אלי רואה חשבון ויגיד לי, איך אני יכול לרגש את הלקוח, מה אני כבר יכול לחדש ולרגש לו. או ידידי אתה יכול ובגדול, בשביל זה תצטרך לקחת יועץ שיווק מקצועי שיעשה עבורך את העבודה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן