מה זה שיווק, המלצות

מה זה שיווק, המלצות

האם יש לנו במודעה שצרפתי בכותרת מהפכה? ואם יש בה מהפכה..מה היא המהפכה? האם המילה מהפכה הנזכרת במודעה נולדה ע"י קופיריטינג שיודע שהמילה "מהפכה" היא מילה חזקה למכירה? או שאולי המילה מהפכה נועדה למחיר שמודגש במודעה: 5990 ש"ח (לא 6000 ש"ח) אלה 5990 ש"ח! ואם לזה התכון המפרסם מהפכה..איך אני הצרכן יידע שהמחיר שצויין הוא מחיר מהפכני? למה, בגלל שהוא 5990 ש"ח במקום  6000 ש"ח? מה המפרסם רוצה שאני יבין שיש פה מציאה בחסכון של 10 ש"ח? אני מבולבל…לא הבנתי מהמודעה מה כאן המהפכה…רגע.. אולי בכלל המודעה מיועדת ללקוחות השבויים של המפרסם שיודעים כי מערכת הישיבה המפורסמת שווקה ב-6000 ש"ח ועכשיו היא 5990 ש"ח….לא דובים ולא יער, לא נחל ולא ים…המפרסם שפירסם את המודעה המהודרת הזאת השתמש בכלים של פעם..שהלקוח היה עוד נאיבי, שמערכת ישיבה כזאת היתה נראת לו מציאה…שמחיר של 5990 קרוב יותר למחיר של 5000  ש"ח מאשר ל-6000 ש"ח ..שבמילה מחיר מהפכני אנשים רצו לחנות לקנות את המציאה…מפרסם המודעה  לצערי לא מעריך מספיק את הלקוח הישראלי שלמד את כול השטיקים של המחיר, ושל הבהילות, ושל המהפכניות…הלקוח הישראלי יודע כי חברות הרהיטים פושטות רגל אחת לאחת ומקסימום הוא יעמוד בתור יחד עם אלפי אנשים לזכות במחיר אותה מערכת ישיבה רק במחיר של 1000 ש"ח…עולם הפרסום…בואו תתאימו את עצמכם לעולם העכשוי..תנו קצת כבוד ללקוח הישראלי ובואו אליו בגישה חדשה. גישה ראויה, גישה שתניב לכם מכירות…וזאת כמובן מבלי לפגוע באף אחד מהמוזכרים כאן אלה אולי לנסות ללמד אותם מה זה פרסום בתקופה של היום? דורון עמית יועץ שיווק

קראו עוד על ענף הפרסום בכתבה המקושרת

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן