מה זה סדנת מכירות

מה זה סדנת מכירות

דורון עמית יועץ מכירות, מנחה דסנת מכירות, מכירות העשיו…כיצד מוכרים היום ללקוח…אני רוצה לתת טיפים לקוראי המאמר הזה על מנת שיעזור לו לבצע מכירות..מכירות ללקוחות ולהגיע להישגים אישיים בתחום המכירות….נכון להיות איש מכירות אמיתי זה להרגיש את האנדרלין זורם לך בעורקים כאשר אתה מבצע מכירה או אתה לאחר מכירה…זכור לי שבתחילת דרכי יצאתי למכור דודי שמש ביוון ואיטליה וקוסמטיקה בסקנדינביה …לאחר המכירה לא הרגשתי דבר אבל בדרכי במטוס חזרה לישראל הרגשתי איך אני נושא במזוודתי את ההזמנה מהלקוח..וזה הרים לי את האנדרלין יותר מהפחד טיסה שהיה לי….היום בכדי לבצע מכירה אתה חייב לבוא שקוף..ואמיתי ללקוח שלך…גם בשיחת הפתיחה עם הלקוח תתחיל לדבר על מיליון נושאים או כמו שלימדו אותנו בעבר תדבר דברים לא קשורים..הלקוח לא טיפש והוא מבין שאתה רוצה להתחבב עליו על מנת שתצליח למכור לו…לכן שיחת הפתיחה שלך צריכה לקשור את נושא המכירה  שלך בתוכה לדוגמא…אם באתה למכור ללקוח תוכנה מסוימת ואתה רואה אצלו לפ-טופ אישי על שולחנו אתה יכול לציין בפני " שהתוכנה שלך יוצרת חלון בצד המסך שכול פעם שהוא משתמש בה מופיע לו משהו?????? את המשהו הזה כבר תקבל במחלקת הפיתוח של התוכנה שלך….כך תוכלו להתחיל שיחה ישירה בלי הסמול טוק שכולנו עושים אך זה  לא הכרחי….השלבים הבאים של המכירה צריכים להציג ללקוח את התועלות מהמוצר…לא המוצר…אל תציגו ללקוח את המוצר…הוא ישתעמם..תגידו לו מה הוא יכול להפיק מהמוצר…אם אתם מוכרים סכינים ספרו ללקוח איזה צורות וחיתוך מדויק יהיה למזון שהוא יוציא מידיו..ואם אתם מוכרים מכונת גילוח ספרו ללקוח שכול מי שירצה להעביר את ידו במגע פניו החלק ירגיש ניקיון ואסטטיות…תנו מטאפורה לכול מה שהמוצר עושה ולא תכונות של המוצר (טוב זה כבר הבנתם מזמן) אם תרצו לעבור הדרכה במכירות סדנא קצרה כתבו לי אני כאן-דורון עמית יועץ עסקי, מאמן מכירות קאוצ מכירות

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן