מה זה מתיחת מותג

מה זה מתיחת מותג

בימים של ריבוי ושפע כאשר הפעילויות העסקיות של חברות מתערבבות וכול חברה נכנסת לנישה של השנייה המילה של מתיחת מותג היא המילה החביבה עלי ביותר….מתיחת מותג אומר שברגע שחברה עוסקת בתחום מסויים ומוצאת שירות או מוצר נוסף בסינרגיה למוצר המוביל אז ניתן לעשות מתיחת מוצר ולכלול את המוצר או השירות בתמהיל הכללי של החברה…דבר זה יפה למהלך שמובילה היום חברת הוט, אלון דור וסלקום אשר בכוחם למתוח את קו המוצרים שלהם לשווקים נוספים…הוט עם הוט מובייל…מפעיל סלולרי…אלון דור גם היא עם מכירת סלולר בסינרגיה עם קו המוצרים שהיא מוכרת בחניות הנוחות והדלק, סלקום עם החבילה הכוללת…וכמובן המהלך שחברות הסלולר הותיקות מובילות דהינו תחום הטלויזיה….מתיחת מותג היא לא דבר שכול חברה יכולה לעשות…הווה אומר לעשות כן אבל דרך הפרסום או הבאת הבשורה ללקוחות מצריכה הון רב במידה ומדובר על מותג גדול…ובאם ומדובר במותג סקטוריאלי או מותג המשרת נישה של לקוחות גם כאן ניתן להביא את הבשורה בעלויות לא מי יודע מה גבוהות…כול מתיחה של מותג כזה או אחר צריכה להבחן טרם השקתה כי למעשה הדבר החשוב ביותר הוא חוסר הפגיעה של הלקוח כתוצאה ממתיחת המותג והיכולת כפי שכבר ציינתי בהבאת הבשורה ללקוח….רוצים לשמוע עוד כיצד ממתגים כול עסק…התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן