מה זה ייעוץ עסקי טוב

משה דיין היה מצביא, מדינאי ואיש ציבור ישראלי, ממפקדי "ההגנה", הרמטכ"ל הרביעי של צה"ל, ומפקדו במהלך מבצע קדש. היה חבר הכנסת ושר בממשלות ישראל, שימש בתפקיד שר הביטחון במהלך מלחמת ששת הימים, מלחמת ההתשה ומלחמת יום הכיפורים. איש ביטחון וצבא שמכיר וידע את הגנים של חייל טוב והוא יצא בהצהרה ש-"חייל שלא ישב בכלא הוא לא חייל"

איך אני מקשר את דבריו של המצביא הביטחוני משה דיין לאמירה זו וקושר אותה לתחום העיסוק שלי דהיינו יועץ ומלווה עסקי מקצועי?

בכלא אומנם לא ישבתי כי שירותי הצבאי היה קצר בזמנו, אך מוסר ההשכל שאני קונה מהאמרה של משה דיין היא ש-למי שלא היה ניסיון מעשי בכל רזי התפקיד של להיות חייל לא יכול היה להיות חייל טוב, חייל שמנתח במלחמות, וההשלכה הישירה שגם בעולם העסקי מי שלא עבר על בשרו ונשמתו את כל הגזרות שבעולם העסקים בפרט בתהפוכות של אמצע המאה הקודמת אשר כל מאה אחרת לא הייתה אפילו דומה לה והקרוסלה העסקית ביחד עם ההתפתחות הטכנולוגית ושינויי הרגולציה גרמו לפשיטות רגל של מדינות שלמות ולמוסדות של מאות שנים תוך שהיא ממוטטת את מסקנותיהם ודרך התווית פעולתם של טובי הכלכלנים בעולם מצב המשאיר מיליונים פושטי רגל, מיליונים ללא עבודה, מדינות עם אבטלה של למעלה מ-60%, נכסים עם ערך ירוד של 90% ועוד שואות כלכליות כאלה ואחרות במקרו כלכלה בארץ ובעולם.

נכון, כאן אנו נוחתים ארצה ומדברים על פעילות עסקית מקומית במדינת ישראל הקטנה שלנו שגם בגלל גודלה מירב העסקים הפועלים בה הם לא בסדרי גודל עולמיים אלה עסקים קטנים ובינוניים אשר נפתחים חדשות לבקרים אבל נסגרים באותו הקצב שהם נסגרים וזה בגלל ריבוי האשראי ונותני אשראי המוצע בשוק (יעידו על כך רק רווחי הבנקים) וחוסר הידע, הניסיון, והיכולת להתנהל באופן עסקי טהור בתחום העיסוק של כל עסק ועסק.

כלכלה ודוחות אקסל או תכניות עסקיות כבר לא יכולות להיות פתרון ודרך בטוחה עבור עסקים, מדריך דרך עסקי ומקצועי אשר עבר טירונות וקורס קצינים שידע עליות ומורדות קשות וכואבות בתחום האזרחי כבעל שליטה ולא כמנהל שכיר בעסקים וחברות רק הוא יכול להיות החייל הטוב והמקצועי להוביל חברות ועסקים בעולם העסקי לו הייתי קורה ה"ג'ונגל העסקי"

אנחנו מתלהבים מאנשים בעולם הסלייב המשחקים בתוכניות ראליטי, מכלכלנים, ממנהלים שכירים, ממרצים מעולם האקדמיה אך אנו לא מבינים שאת העסק או החברה יכולים להוביל ביחד יועצים ומלווים מקצועיים בעלי ניסיון בשטח.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן