מה זה ייעוץ עסקי טוב

משה דיין היה מצביא, מדינאי ואיש ציבור ישראלי, ממפקדי "ההגנה", הרמטכ"ל הרביעי של צה"ל, ומפקדו במהלך מבצע קדש. היה חבר הכנסת ושר בממשלות ישראל, שימש בתפקיד שר הביטחון במהלך מלחמת ששת הימים, מלחמת ההתשה ומלחמת יום הכיפורים. איש ביטחון וצבא שמכיר וידע את הגנים של חייל טוב והוא יצא בהצהרה ש-"חייל שלא ישב בכלא הוא לא חייל"

איך אני מקשר את דבריו של המצביא הביטחוני משה דיין לאמירה זו וקושר אותה לתחום העיסוק שלי דהיינו יועץ ומלווה עסקי מקצועי?

בכלא אומנם לא ישבתי כי שירותי הצבאי היה קצר בזמנו, אך מוסר ההשכל שאני קונה מהאמרה של משה דיין היא ש-למי שלא היה ניסיון מעשי בכל רזי התפקיד של להיות חייל לא יכול היה להיות חייל טוב, חייל שמנתח במלחמות, וההשלכה הישירה שגם בעולם העסקי מי שלא עבר על בשרו ונשמתו את כל הגזרות שבעולם העסקים בפרט בתהפוכות של אמצע המאה הקודמת אשר כל מאה אחרת לא הייתה אפילו דומה לה והקרוסלה העסקית ביחד עם ההתפתחות הטכנולוגית ושינויי הרגולציה גרמו לפשיטות רגל של מדינות שלמות ולמוסדות של מאות שנים תוך שהיא ממוטטת את מסקנותיהם ודרך התווית פעולתם של טובי הכלכלנים בעולם מצב המשאיר מיליונים פושטי רגל, מיליונים ללא עבודה, מדינות עם אבטלה של למעלה מ-60%, נכסים עם ערך ירוד של 90% ועוד שואות כלכליות כאלה ואחרות במקרו כלכלה בארץ ובעולם.

נכון, כאן אנו נוחתים ארצה ומדברים על פעילות עסקית מקומית במדינת ישראל הקטנה שלנו שגם בגלל גודלה מירב העסקים הפועלים בה הם לא בסדרי גודל עולמיים אלה עסקים קטנים ובינוניים אשר נפתחים חדשות לבקרים אבל נסגרים באותו הקצב שהם נסגרים וזה בגלל ריבוי האשראי ונותני אשראי המוצע בשוק (יעידו על כך רק רווחי הבנקים) וחוסר הידע, הניסיון, והיכולת להתנהל באופן עסקי טהור בתחום העיסוק של כל עסק ועסק.

כלכלה ודוחות אקסל או תכניות עסקיות כבר לא יכולות להיות פתרון ודרך בטוחה עבור עסקים, מדריך דרך עסקי ומקצועי אשר עבר טירונות וקורס קצינים שידע עליות ומורדות קשות וכואבות בתחום האזרחי כבעל שליטה ולא כמנהל שכיר בעסקים וחברות רק הוא יכול להיות החייל הטוב והמקצועי להוביל חברות ועסקים בעולם העסקי לו הייתי קורה ה"ג'ונגל העסקי"

אנחנו מתלהבים מאנשים בעולם הסלייב המשחקים בתוכניות ראליטי, מכלכלנים, ממנהלים שכירים, ממרצים מעולם האקדמיה אך אנו לא מבינים שאת העסק או החברה יכולים להוביל ביחד יועצים ומלווים מקצועיים בעלי ניסיון בשטח.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן