יועץ אסטרטגי: מה זה ואיך הוא תורם לנו

כאשר אני מתכוון לייעוץ אסטרטגי מהו תפקידו של יועץ אסטרטגי זה לא רק  ליעץ לו לגבי מהלכים כאלה ואחרים, למצוא אסטרטגיה לגבי כוון שיווק המוצרים או החברה אלה זה גם לכוון אותו ברמה האישית כיצד להתנהל או להתנהג בתוך הארגון ומחוצה לו.

העניין הבסיסי שאותו אני מלמד את עובדי הארגון או ההנהלה הבכירה של הארגון נמצאת תחת הכותרת "להיות נחמד". לצערי אנשים היושבים בהנהלות מכובדות של ארגונים או חברות בתוקף תפקידם התדמית שלהם היא תדמית רצינית, עם קושי לאנשים בארגון או מחוצה לו לגשת לאותם אנשים. הכוון שלי כחלק מתפקידי כיועץ אסטרטגי הוא להקנות לאנשים אלה את הנכונות לשנות תדמית ולהיות נחמדים. אנשים אוהבים אנשים נחמדים.

הנוסחה היא להיות נחמד

הנוסחה להיות נחמד ולמצוא חן בעיני אנשים היא היכולת של כול אחד מאיתנו "היא היכולת ליצור יחס חיובי אצל אנשים אחרים באמצעות תועלות רגשיות ופיזיות" ככול שאתם יודעים למצוא חן תגדילו את הסבירות שתהיו בצד המקבל של הבחירות החיוביות שיביאו לכם תועלת.

יועץ אסטרטגי להצלחת העסק

כדי למצוא חן נדרשת עבודה ,כמעט כול אחד נחמד למישהו. אבל מעטים מאיתנו נחמדים ככול האפשר לכל אחד..
רובנו זקוקים לתיקון בדפוסי ההתנהגות שלנו בפרט אנחנו המנהלים, מקבלי ההחלטות בארגון.
יש עדיין הרבה מנהלים בכירים שחושבים שחביבות זה סימן לחולשה ומכאן באה הטעות היסודית בניהול ובלקיחת עובדים קדימה בארגון.

יועץ אסטרטגי יעזור לכם לדעת להתמודד עם תחרות

האמת שהתנהגות פוגעת לא עובדת. היום כאשר יש שפע של אפשרויות הן בתחום התעסוקה והן השיווק הברירה של מי שאתם לא נחמדים אליו גבוהה יותר לעזוב את הארגון שלכם או פשוט לא לנהל אתכם מערכת יחסים עסקית הגם אם מדובר במוצר ספציפי כמו לדוגמא חלקים אלקטרו מכניים למטוסים.

גם כאן הרכש או מנהל הרכש של החברה הרוכשת תעדיף לעבוד אם חברה אפילו מחול מאשר עם אנשים "לא נחמדים" ..
לגבי אנשי מכירות שנאלצים להתמודד בתחרות קשה עם מגוון רחב של מתחרים. מחקרים מגלים שברגע שהנחמדות שופעת מהם בצורה טבעית המשקל המכירתי נוטה לעברם….

להיות נחמד זה גם לדבר בארגון במילים אנחנו ולא אני…

המילה אנחנו הנאמרת בפרהסיה מול לקוח או מול מנהל הארגון יוצרת תחושה מחייבת של כול אחד מהקבוצה להצלחה קולקטיבית. לא אנחנו לא חוזרים לתקופת הקיבוץ או לקאופרטיבים אנו פשוט מדריכים מנהלים להוביל צוות קדימה ברמת האינטלגנציה הרגשית….

רוצים לשמוע עוד? רוצים שהארגון שלכם יצליח עם יועץ אסטרטגי שיודע מה הוא עושה? התקשרו!

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

אם גיליתם טעות בכתיבה אנה חזרו אלינו