מה הייתה בוחר מטי או יועץ עסקי פרטי

מה הייתה בוחר מטי או יועץ עסקי פרטי

לא צריך הרבה להבין מדוע מט"י / מטי המרכז הישראלי ליזמות שמתחת למשרד המסחר והתעשיה לא הצליחה בשנים האחרונות להוביל עסקים קטנים, בינוניים ואחרים …הסיבה היא די ברורה. מט"י/מטי הינו ארגון המסונף למשרד ממשלתי משרד המסחר והתעשיה והפעילות שבתוכו לא התחדשה מזה 20 שנה ולא התאימה את עצמה למציאות העסקית של היום….לצערי כיועץ עסקי התרעתי בפני גורמים רבים כי מט"י חוטאת לקיום שלה בזה שהיא קולטת בעלי עסקים הצמאים למידע ולהתחדשות בכדי לקיים את עסקיהם אך למעשה נתקלו בביוקרטיה, ביועצים חסרי ניסיון לתקופה וכול מה שנותר למט"י לעשות זה לכתוב תוכניות עסקיות ולעזור לעסקים בהלואות….לא בכדי החליטו לפרק את המבנה של מט"י ולהמיר אותו בפרויקט אחר….חשוב מאד להפנים….המצב העסקי בישראל "גרוע" מפעלים קטנים שבעבר עשו יצוא נעלמו ממפת היצוא תוך שהם משאירים אולי 10 מפעלים גדולים המיצאים את רוב הסחורה המיוצאת מישראל…..עסקים לא מצליחים לשרוד וחוזים את המלחמות שמתנהלות אצל הענקים…רשתות הספרים, רשתות המזון, רשתות הריהוט ורשתות האופנה שם המצב עדיין סביר וזה בגלל כוח הקניה הצעיר שאת רוב משכורתו מוציא על ביגוד והנהלה…..עסקים בישראל משוועים לחדשנות למשהו שיקפיץ אותם מעלה, למהלך נכון ועכשווי וזה לצערי מט"י לא סיפקה להם…עכשיו שיצע המרצע מן השק כולי תקווה כי אכן בעלי עסקים יטמיעו את הצורך ביועץ עסקי מתאים לעסק שלהם…דורון עמית יועץ עסקי

doron@doronamit.co.il

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן