מה הופך יועץ עסקי ליועץ המביא תמורה לעסק

מה הופך יועץ עסקי ליועץ המביא תמורה לעסק

האם אתם באמת מאמינים לסיסמאות ולכותרות.

בעולם הנוכחי עת מתפרקים קטגוריות תעסוקה שלמות, עובדים שכירים מפוטרים כי את תפקידם החליף מחשב או תוכנה או רובוט כך גם עם בעלי תפקידים עצמאיים כל ענף עולה, זוכה מיד למתקפה של אנשים אשר מכריזים על התמחותם בנושאים כל כך הרבה מגוונים ושונים האחד מהשני.

ראו לאחרונה כמה צצו חברות ועוסקים הטוענים כי מתמחים בשיווק באינטרנט או בפרסום הדיגיטלי, ראו בכמה תחפושות מופיעים על מרקע המחשב ברשתות החברתיות מופיעים כאלה שמבטיחים לכם "פרסום יעיל" "פרסום ממוקד" "פרסום בX שיטות כאשר כל אלה הם יוצאי משרדים לקידום אתרים אורגני או לשיווק PPC ברחבי האינטרנט השונים אשר איבדו את עבודתם כשכירים רק בגלל המהפך שעובר מנוע החיפוש גוגל באלגוריתם שלנו המשנה את המבנה השכם והערב.

אותו דבר אנו חווים במגוון תחומים נוספים כמו בריאות הגוף, טבעוניות, טיפולים מיוחדים עם שמות מפוצצים, מדריכי הנקה, מדריך לאם ולילד, ולכל מיזם מומצא שם אחר שבזכות רעב מערכות העיתונים להצביע על משהו חדש נותן כותרות שאחרי שבוע נעלמות.

עיקר השיווק והפרסום של אלפי מקצועות כאלה שלא הכרנו מתהדרים בשמות וסיסמאות כמו (7 השיטות להסרת X  ) (5 שיטות להצליח בעסקים) (13 דרכים להיות עשיר) (5 צעדים להפוך את העסק מעסק מפסיד לעסק מרוויח ) (החבילה להצלחה בעסקים) (תוך חודש כאבי הגב ייעלמו לך) ובכדי להאדיר את הפרסום מביאים גם דוגמאות או ראיונות של אנשים שעברו את אחד מהשיטות.

עוד באתר למה צריכים ייעוץ עסקי

שטויות! אין חיה כזאת! כל זה נועד לעבוד פסיכולוגית על "אנשים תמימים) (הסתכלו קצת על תחקירים בטלוויזיה ובעיתונות על כל אלה שזורקים סיסמאות ושיטות.

ובכן, הדלת האחורית של אותם "מפרסמים" בחלקם "שרלטנים" שמחפשים פרנסה "אינה נכונה"

וכמו שנאמר "החיים זה לא פיקניק" לא עושים אברה כדברה ומשנים מציאות, לא יכולים להבטיח (5) צעדים ולהפוך מצב אנושי מקצה לקצה. הציבור הישראלי חייב לדחוק את כל שיטות הפרסום הישנות והמניפולציות שעושות מודעות אלה. שהרי כול מי שמציע את שיטת ה"אינסטנט" חוטא לשירות שהוא מציע כי הוא יודע שזה לא כך.

ולמה כל ההקדמה הזאת

למעשה כל ההקדמה הייתה על מנת לגעת בתחום שאני עוסק בו "ייעוץ והכוונה עסקית"  אתרים מפוצצים מלאים בדגלים, לוגו של לקיחות שהיו או פוטנציאלים, דברי הלל ושבח על "כמה העסק התקדם כאשר טיפל יועץ X וכמות האמת באתר הפרסומי שנויה במחלוקת שהרי מבחינה ויזואלית והמקשטים אותה היא נראית מיליון דולר אבל התוכן לא ברור כלל ועיקר.

אין אני עושה הכללה על כל התחומים אבל התוצאות המגיעות אלי מאתרים אלה באמצאות לקוחות הפונים לקבלת עצה או תמיכה מביעים תופעה זאת ברגלים.

  1. עו"ד לא יכול לעשות מניפולציות כי הגדרת תפקידו ברורה.
  2. רואה חשבון לא יכול לעשות מניפולציה כי תחום התמחותו זה מקצועו.
  3. חשמלאי לא יכול לעשות מניפולציות כי תחום תפקידו מוגדר (הוא רק צריך לשווק את מרכולתו)
  4. מדריכת הנקה חייבת להגדיר מאיין רכשה את הידע בכדי להעביר אותו הלאה.
  5. ואילו יועץ עסקי צריך לבוא אם תוצאות בשטח מה שהוא עשה בעצמו בתוקף היותו איש עסקים שניהל, השקיע, יזם, נסק, קרס והכול על חשבונו ולא על חשבון לקוח שתלה תקוות רבות.

לסיכום  

לא כל הנוצץ הוא הזוהר והיום יותר מתמיד אנשים השכילו להבחין מה היא האמת בין פרסומת מושכת שאין מאחוריה כלום לבים תחום עיסוק מקצועי כאשר העומד מאחורי וראוי לעמוד ולהכווין אחרים.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עיסקי

אנו מציעים לכם ליווי מלא ובנוסף ייעוץ עיסקי המוביל ל-100% הצלחה מוכחת בהגדלת המכירות והרווחים שלכם. מטרתנו שתבואו להרוויח יותר מהכסף ומהעסק שלך ותעבדו פחות

ליווי עסקים

אם אתם בעלים של עסק או חברה ואתם רוצים להצליח, להיות הטובים ביותר, לתת שירות טוב יותר ללקוחות שלכם ולהנות מרווחים ואיכות חיים גבוהה אבל

בניית תוכנית עסקית לעסקים קטנים

מדוע למעשה עסק זקוק לתכנית עסקית? מהי בניית תוכנית עסקית לעסקים קטנים? והאם בכלל זה נחוץ בהתחלה או באמצע התהליך. מי שרוצה להקים עסק חדש

יועץ שיווקי מומלץ

בחירת יועץ שיווקי שיצליח ליצור שינוי אמיתי בעסק היא למעשה משימה לא פשוטה כלל. כדי להמנע מטעויות, להלן כמה טיפים לזיהוי יועץ שיווקי מומלץ, ואיך

חברת ייעוץ לעסקים

אצלנו תמצאו חברת ייעוץ לעסקים אשר משלבת ייעוץ עסקי פרקטי ממוקד עם יצירתיות וגמישות שמאפשרת לנו להוביל אותך להצלחה שלך. אנו לא יושבים סתם ומחכים

שיווק מוצר יועץ אסטרטגי

לגבי שיווק מוצר יועץ אסטרטגי לקראת תהליך של שיווק מוצר יועץ אסטרטגי יכול לסייע בבניית התוכנית האסטרטגית והשיווקית. את התוכנית השיווקית יש לבנות לאחר האבחון של

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן