מה באמת אתם חייבים בעסק שלכם

מה באמת אתם חייבים בעסק שלכם

תיעדוף, האם אנו כבעלי עסקים מתעלים את הכספים שלנו למקומות הנכונים!

האם אנו "באמת" חושבים שניהול הכספים ותיעולם הוא אכן פוגע במטרה או מביא את התשואה לעסק ולמטרותיו. או יותר נכון האם אנו, כאשר באים להקים מיזם, או עסק או חברה באמת חושבים כי הכספים שלנו מנווטים נכון ויכולים ליצור את ההכנסה.

רבים העסקים והחברות בהם אני נתקל כי הכספים מתועלים לא בדרך נכונה, או יותר נכון לא בדרך שיכולה לפתח את העסק ולהביא לו הכנסה יותר גבוהה ותיעול נכון של הכספים.

ניתן לראות בבירור כאשר אנו מסתכלים על דוחות הרווח וההפסד החשבונאים או מאזני הבוחן, או בתזרים המזומנים של העסק או החברה כי כספים מתועלים לא נכון, משולמים דברים מיותרים, תכנון לקוי של תשלומי המוסדות כמו מקדמות, ביטוח לאומי, תשלום שכר עבודה לא מתוכנן רכישות ותשלום על שירותים מיותרים ובכלל התעלמות בסיסית מקצב ההכנסות מול ההוצאות.

כ יועץ עסקי או מי שנותן ייעוץ עסקי אני למד מהתנהלות של חברות שאם יד מקצועית, עסקית, הייתה נוגעת ברזי התזרים אזי יכולה הייתה החברה או העסק להרחיב את פעילותו העסקית כפועל יוצא מתיעול ותיעדוף נכון של הכספים הנכנסים.

כ-כלל בעלי עסקים אלה המנהלים אותם ביום יום או אלה אשר מקצועיותם היא זאת אשר עליה בנוי העסק או החברה, ההתעסקות בתיעול נכון של הכספים והעמדת סדר עדיפויות שונות לטובת העסק או החברה הוא לא מעיסוקם היום יומי והדבר היחידי שהם מתוודים לו הוא איך לשלם היום את השיק הזה או לרוץ מהר לגבות מהלקוח ההוא את התשלום על מנת שיוכל להמשיך את קיום העסק.

כמובן שאינני בא בטענות לבעלי עסקים או מנהלי חברות הנמצאים היום במציאות ואקלים עסקי ומסחרי קשה מאין נשוא וכובד האחריות המוטל עליהם אינו מאפשר להם להתנהל קצת יותר בחופשיות כמו שהיה נהוג פעם טרם סערת ההוריקן שנפלה על העולם העסקי, המסחרי, השיווקי, התחרות, השפע ומיקור החוץ.

תודו! אין כסף אין ראש לניהול העסק
בעלי עסקים, מנהלי חברות, חייבים יועץ עסקי, תפקידו של זה הוא טרתי משמע יכול להוות חסכון גדול בעסק או החברה, הניהול שלו ביחד עם התיעול הנכון של הכספים לעסק, יכולים אך ורק לגרום להישרדות העסק (ולא מהלוואות יום יומיות או ממוחזרות) אלא מתשומת לב מלאה לפעילותו של העסק ולקחת חלק פעיל בו בטח בתחום הפיננסי ניהולי ולא תחום הפיננסי המנהלי כפי שמשקף רואה החשבון או יועץ המס של העסק או החברה.

רבים הם בעלי העסקים והחברות המבקשים פתרונות לטובת העסק מרואה החשבון או יועץ המס או אפילו עורך הדין, אבל אלה לא למדו את מה שלמדו או לא התמחו במה שהתמחו בכדי לתת פתרונות ניהוליים ושיווקיים לעסקים או חברות, ומכאן מגיעים הרבה תובנות של עסקים הצמאים לעזרה ותמיכה עסקית מקצועית לניהול העסק ותיעול הכספים בדרך נכונה משולבת בשיווק ומכירות שהרי לעסק או לחברה התקווה והישועה יכולה לבוא רק משילוב זה של ניהול ומכירה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן