שיטות מכירה

שיטות מכירה

דורון עמית הדרכת אנשי מכירות. יועץ שיווק..מה אנחנו בכלל מוכרים? אנו יודעים? מאמר זה בא לעזור לכם לפשט את השאלה מה אנו מוכרים וליצור תובנות בגינה….לצורך ההמחשה של מה אתה מוכר אני ישתמש במספר דימויים על מנת שיעזרו לכם להבין באמת מה אתם מוכרים….גנן מה מוכר? גננות. משתלה מה מוכרת? צמחים לגינה הביתית. מאמן כושר מה מוכר? את מקצועיותו והניסיון הרב שיש לו בתחום, קוסמטיקאית מה מוכרת? גבות, קמטים וכ"ד..חנות מותגים מה היא מוכרת. חולצות ממותגות……עכשיו בוא נלך בסדר ששאלנו את השאלה מה באמת הלקוח קונה…גנן-מוכר אוירה וניקיון שישרור אצל הלקוח בחצר….משתלה מוכרת צמחים לבית או לגינה שישרו אוירה….מאמן כושר מוכר בריאות, מראה טוב, שכולם יחמיאו ויאמרו כמה רזית או כמה את נראת טוב….קוסמטיקאית מוכרת מראה יפה של הגבות וניכוי פנים שהלקוחה תוכל להתפאר בצעירותה….חנות המותגים מוכרת  התפארות של הלקוח בפני חבריו אני הולך רק ממותג….זאת היא האמת של המכירה…אתם לא מוכרים מוצר..אתם מוכרים את החוויה הרגשית של הלקוח לאחר המכירה…ובכדי להצליח במכירה מאמן הכושר לא צריך לספר על המקצועיות שלו והיכן למד ומה עשה…הוא צריך לבוא  בגופיה צמודה ולתת ללקוח את ההרגשה שכך הוא ייראה לאחר האימונים איתו….מכירות זה עולם של דימיון, של הנאה מדימיון מודרך קדימה…דעו לנצל זאת בזמן המכירה-רוצים לשמוע יותר-התקשרו…

www.doronamit.co.il

DORON@DORONAMIT.CO.IL

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן