מדריך לפתיחת עסק

מדריך לפתיחת עסק

טיפים והמלצות לפתיחת עסק, הקמת מיזם, רוצה לפתוח עסק

מחשבות הלילה של אנשים הרוצים להקים או לפתוח עסקים!

 אני רוצה לפתוח עסק?

האם זה הזמן לפתוח עסק?

ש-אני שומע ש-50 אלף עסקים נסגרים בשנה, האם יש לי בכלל סיכוי לפתוח העסק?

האמת שיש לי מיזם נהדר, רעיון מצוין, ואני מרגיש שאני יפספס אם לא אפתח עסק?

איך לפתוח את העסק? לפתוח תיק במס הכנסה, אני פוחד? להתחיל בלי תיק במס הכנסה, מסוכן!

כמה יעלה לי לפתוח את העסק? והאם יש חברה שיכולה להגיד לי עם אני אצליח בעסק? שמעתי שיש כאלה חברות!

אני רוצה לפתוח עסק עם שותף, אם חבר, מה אתה אומר?

איך אני מפרסם, איך אני משווק את עצמי, ב-פייסבוק, ברשתות החברתיות או שאני חייב אתר?

האם כדאי ללכת לקורס ללמוד איך מנהלים עסק?

אני מאמין בעצמי ויודע שיכול לנהל עסק אבל השותף אומר שצריך יועץ עסקי, בטח בהתחלה.

האמת שיש הרבה מאד שאלות ותהיות נכונות לאנשים שרוצים לפתוח עסקים, אני כ-יועץ עסקי שגם עוסק בתחום יועץ שיווק, יועץ ניהול, יועץ כלכלי, נתקבל בשאלות שהמענה מבחינתי הוא די פשוט אך אני מבין כמה כול מענה למי שאין את הניסיון חשוב לו להתקדמות ההחלטה שלו.

 קטגורית כ-יועץ עסקי אני ממליץ לכול מי שקיבל החלטה ללכת על עסק ולהיות עצמאי, ללכת על זה!

בכול מקרה צריך לזכור לכול עסק חדש יש את התנופה הראשונה שלו כאשר בתקופה זאת הוא מוכר יותר, ההמשך כבר תלוי מה יעשה בעל העסק בכדי א) לבנות עסק נכון שלא יאבד את המומנטום שלו, ב) להמשיך ולטפל בשיווק העסק גם לאחר פתיחתו. 

אף פעם זה לא זמן לפתוח עסק! פעם יש את זה, פעם יש את ההוא, תמיד אפשר למצוא את הסיבה למה לא להגשים את החלום של עסק עצמאי משלך! 

אין מה לפחד ש-50 אלף עסקים נסגרים, אך אחד לא יודע מה הייתה הסיבה שהם נסגרו מה שבטוח שהם לא נסגרו בגלל המצב הכלכלי, הם נסגרו בגלל שלא הוכנו נכון, בגלל שלא נבנו נכון, בגלל שהחליטו ללכת ללא עזרה מקצועית דבר שהיה מבטיח להם הצלחה ולא סגירה.   

יזם שיש לו מיזם והוא יודע באינטואיציה שלו כי המיזם שלו הוא טוב. הוא חייב לנסות אותו, אחרת הוא לא יסלח לעצמו כול החיים ובפרט שיראה את האחר עושה בדיוק את מה שחשב. 

פתיחת עסק ורישום עסק הוא החלק הקל ביותר בתהליך, רק על תלכו להתייעץ עם רואה חשבון או יועץ מס, שאלו יועץ עסקי ומי שמתעסק בייעוץ עסקי והוא יתן לכם את הטיפ הנכון כיצד רושמים את העסק. על תפחדו ממס הכנסה. הוא לא אוכל אנשים. 

מי שיכול להבטיח לכם מידע מה יעשה העסק שלכם או אם הוא יצליח או לא הוא רק עושק כסף מכם, הנבואה ניתנה לשוטים ובעולם העסקי אין מקום לשוטים. 

כ-יועץ עסקי אני אומר שהשותף הטוב ביותר לאדם הוא בן או בת זוגתו, אבל במקרה הנ"ל כול מקרה לגופו.

 פתיחת עסק ורישום עסק זה לא כול העניין, צריך להביא את דבר הבשורה ללקוחות על מהות העסק, העולם הדיגיטאלי אפשר לנו להגיע יותר מהר ללקוחות פוטנציאלים (לא, לא פייסבוק) פייסבוק היא רשת חברתית לא פלטפורמה של מכירות, בשביל תשכרו יועץ עסקי שגם יידע למתג את העסק שלכם ולהביא את הבשורה שלו לקהל הצרכנים. 

קורסים ללימוד עסקים או ניהול עסקים טובים לאותו רגע של הקורס, הקשר בין לימוד לנהל עסק לניהול עסק רחוק כאורך הגלות, קורסים אינסטנט לעולם לא נתנו דבר לאף אחד וכדאי להימנע משרלטנים שיודעים להסביר בתיאוריה אבל לעשות…כלום! 

יועץ עסקי, חייב ללוות עסקים, גם עסקים מתחילים וגם עסקים קיימים, לצורך זה נולד התפקיד של יועץ עסקי או ייעוץ עסקי, ללא יועץ עסקי אין טעם בכלל להתחבט בפתיחה של עסק כי כבר אמרנו 50 אלף עסקים נסגרים בשנה רובם הם כאלה שהתחילו באותה שנה או מקסימום בשנתיים שקדמו להתרסקות העסק.

קרא עוד איך עושים כסף

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן