מדריך לפתיחת עסק

מדריך לפתיחת עסק

טיפים והמלצות לפתיחת עסק, הקמת מיזם, רוצה לפתוח עסק

מחשבות הלילה של אנשים הרוצים להקים או לפתוח עסקים!

 אני רוצה לפתוח עסק?

האם זה הזמן לפתוח עסק?

ש-אני שומע ש-50 אלף עסקים נסגרים בשנה, האם יש לי בכלל סיכוי לפתוח העסק?

האמת שיש לי מיזם נהדר, רעיון מצוין, ואני מרגיש שאני יפספס אם לא אפתח עסק?

איך לפתוח את העסק? לפתוח תיק במס הכנסה, אני פוחד? להתחיל בלי תיק במס הכנסה, מסוכן!

כמה יעלה לי לפתוח את העסק? והאם יש חברה שיכולה להגיד לי עם אני אצליח בעסק? שמעתי שיש כאלה חברות!

אני רוצה לפתוח עסק עם שותף, אם חבר, מה אתה אומר?

איך אני מפרסם, איך אני משווק את עצמי, ב-פייסבוק, ברשתות החברתיות או שאני חייב אתר?

האם כדאי ללכת לקורס ללמוד איך מנהלים עסק?

אני מאמין בעצמי ויודע שיכול לנהל עסק אבל השותף אומר שצריך יועץ עסקי, בטח בהתחלה.

האמת שיש הרבה מאד שאלות ותהיות נכונות לאנשים שרוצים לפתוח עסקים, אני כ-יועץ עסקי שגם עוסק בתחום יועץ שיווק, יועץ ניהול, יועץ כלכלי, נתקבל בשאלות שהמענה מבחינתי הוא די פשוט אך אני מבין כמה כול מענה למי שאין את הניסיון חשוב לו להתקדמות ההחלטה שלו.

 קטגורית כ-יועץ עסקי אני ממליץ לכול מי שקיבל החלטה ללכת על עסק ולהיות עצמאי, ללכת על זה!

בכול מקרה צריך לזכור לכול עסק חדש יש את התנופה הראשונה שלו כאשר בתקופה זאת הוא מוכר יותר, ההמשך כבר תלוי מה יעשה בעל העסק בכדי א) לבנות עסק נכון שלא יאבד את המומנטום שלו, ב) להמשיך ולטפל בשיווק העסק גם לאחר פתיחתו. 

אף פעם זה לא זמן לפתוח עסק! פעם יש את זה, פעם יש את ההוא, תמיד אפשר למצוא את הסיבה למה לא להגשים את החלום של עסק עצמאי משלך! 

אין מה לפחד ש-50 אלף עסקים נסגרים, אך אחד לא יודע מה הייתה הסיבה שהם נסגרו מה שבטוח שהם לא נסגרו בגלל המצב הכלכלי, הם נסגרו בגלל שלא הוכנו נכון, בגלל שלא נבנו נכון, בגלל שהחליטו ללכת ללא עזרה מקצועית דבר שהיה מבטיח להם הצלחה ולא סגירה.   

יזם שיש לו מיזם והוא יודע באינטואיציה שלו כי המיזם שלו הוא טוב. הוא חייב לנסות אותו, אחרת הוא לא יסלח לעצמו כול החיים ובפרט שיראה את האחר עושה בדיוק את מה שחשב. 

פתיחת עסק ורישום עסק הוא החלק הקל ביותר בתהליך, רק על תלכו להתייעץ עם רואה חשבון או יועץ מס, שאלו יועץ עסקי ומי שמתעסק בייעוץ עסקי והוא יתן לכם את הטיפ הנכון כיצד רושמים את העסק. על תפחדו ממס הכנסה. הוא לא אוכל אנשים. 

מי שיכול להבטיח לכם מידע מה יעשה העסק שלכם או אם הוא יצליח או לא הוא רק עושק כסף מכם, הנבואה ניתנה לשוטים ובעולם העסקי אין מקום לשוטים. 

כ-יועץ עסקי אני אומר שהשותף הטוב ביותר לאדם הוא בן או בת זוגתו, אבל במקרה הנ"ל כול מקרה לגופו.

 פתיחת עסק ורישום עסק זה לא כול העניין, צריך להביא את דבר הבשורה ללקוחות על מהות העסק, העולם הדיגיטאלי אפשר לנו להגיע יותר מהר ללקוחות פוטנציאלים (לא, לא פייסבוק) פייסבוק היא רשת חברתית לא פלטפורמה של מכירות, בשביל תשכרו יועץ עסקי שגם יידע למתג את העסק שלכם ולהביא את הבשורה שלו לקהל הצרכנים. 

קורסים ללימוד עסקים או ניהול עסקים טובים לאותו רגע של הקורס, הקשר בין לימוד לנהל עסק לניהול עסק רחוק כאורך הגלות, קורסים אינסטנט לעולם לא נתנו דבר לאף אחד וכדאי להימנע משרלטנים שיודעים להסביר בתיאוריה אבל לעשות…כלום! 

יועץ עסקי, חייב ללוות עסקים, גם עסקים מתחילים וגם עסקים קיימים, לצורך זה נולד התפקיד של יועץ עסקי או ייעוץ עסקי, ללא יועץ עסקי אין טעם בכלל להתחבט בפתיחה של עסק כי כבר אמרנו 50 אלף עסקים נסגרים בשנה רובם הם כאלה שהתחילו באותה שנה או מקסימום בשנתיים שקדמו להתרסקות העסק.

קרא עוד איך עושים כסף

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן